Přejít na obsah

Presnejsi QUARTZ


milhauszn

Doporučené příspěvky

Mario:Je mi do toho sice prd a nechci se míchat mezi vaši "odbornou" diskuzi, ale až doposud to bylo pohodové a zajímavé čtení. Proč tedy ten ostrý a autoritativní tón?

Pro vito: Pozorně si prosím pročti mé odpovědi pro milhauszn. Vidíš že bych někde v mé první odpovědi, zde v tomto topicu: http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&amp...st&p=430641 použil slovo termokompenzace? Já to slovo napsal až v mé druhé odpovědi: http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&amp...st&p=430748 kde jsem napsal přesně toto - citace: -""Jaká "termokompenzace"?"" - konec citace.

 

Dekuji za upresneni. Pan ing. si ted sype popel na hlavu, protoze se prepsal a misto teplotni zavislosti krystalu napsal slovo termokompenzace. Klidne me za to ukamenujte :-)

 

Pro milhauszn: Nevím vůbec o čem to tu pořad dokola píšeš?! Já jsem slovo termokompenzace v mé první odpovědi pro tebe vůbec nepoužil a nenapsal. Si to pročti pozorně ještě jednou! Já tě pouze citoval QUOTE(milhauszn @ 26.4.2010 - 21:01) Od začátku jsem psal o změně teploty křemenného výbrusu krystalu a jeho vlivu na přesnost hodinek. Já se nikde "neprepsal"! Proč bych si měl tedy sypat popel na hlavu? Odpovídat ti ale už nebudu. Bylo by to zbytečné.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj jaj, tak to je dusledek toho ze si nectes vety poradne.

Ty jsi si udelal srandu s inzenyru a ja sam ze sebe. Kdyby jsi to docetl az do konce, tak jsem napsal "Klidne me za to ukamenujte"

 

Jeste jednou pro Mario: Aby jsi to pochopil. Vetu jsem myslel tak ze, ja jsem se prepsal a ze si ted sypu popel na hlavu :-)

Jestli jsi si to spatne precetl a nepochopil trochu te nadsazky, tak to je mi lito za tve rozhorceni.

A tak jeste jednou v ne te treti osobe:

Dekuji za upresneni. Ja ing. si ted sypu popel na hlavu, protoze jsem se prepsal a misto teplotni zavislosti krystalu napsal slovo termokompenzace. Klidne me za to ukamenujte :-)

 

Uz to chapes Mario? :-) :-) :-)

 

Ale jak jsem psal, myslel jsem si ze se tu nechytaji lidi za slovicka a je to tu dobra atmosfera.

Jak vidim, tak se tu najdou taci, kteri by se chteli hadat za kazdou cenu.

 

BTW: neni tato diskuze uz o necem jinem co sem nepatri a akorat to lidi nastve?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mario: Ty opravdu pořádně nečteš. Nejde mi přeci vůbec o jakoukoliv odbornou konverzaci, protože na této úrovni jí stejně nerozumím - moje odbornost je někde jinde. Jde mi jenom o formu, jakou svoje příspěvky podáváš. My tady na to nejsme moc zvyklí, věř mi, už tu nějakou chvíli jsem. Kdybych nereagoval já, určitě by se za chvíli ozval někdo jiný. Stačí jenom trochu přibrzdit a budeme tě rádi a pozorně číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj jaj, tak to je dusledek toho ze si nectes vety poradne.

Ty jsi si udelal srandu s inzenyru a ja sam ze sebe. Kdyby jsi to docetl az do konce, tak jsem napsal "Klidne me za to ukamenujte"

 

Promiň. Omlouvám se. Nevěděl jsem že píšeš o sobě v třetí osobě.

Upraveno uživatelem Mario?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mario:Je mi do toho sice prd a nechci se míchat mezi vaši "odbornou" diskuzi, ale až doposud to bylo pohodové a zajímavé čtení. Proč tedy ten ostrý a autoritativní tón?

 

Mám stejný názor. V těchto věcech se sice vůbec nevyznám, ale baví mě o nich prostě číst a představovat si, co se asi v hodinkách při chodu děje. A tohle je už trochu od tématu:-(

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...