Přejít na obsah

Mrcasení!!!!


Doporučené příspěvky

hele tohle by mně asi bavilo, akorát nevím kdy bych hledal, když sem furt ve worku nebo sekám trávu - nicméně jak se pozná, že není v půlmetru hřebík, ale kilo zlata ? - chce to ušní cvik nebo to je právě ten hřebíkovej adrenalin :)

 

edit: už jsem to našel - chce to koupit ten dražší :D

 

Vlastnosti: Zobrazení velikosti cíle (GTP), grafická analýza cíle (GTA), zvukova identifikace vodivosti, okénková diskriminace, určení hloubky u mincí, signálový procesor DSP, mikroprocesorové řízení, mód pro vyloučení soli, automatické vyloučení vlivu země, multitón, automatika výšky a rychlosti skenování, poslední použitý mód, jednodotykové ovládání. Nastavení: citlivost/hloubka, frekvence, prahová úroveň, hlasitost, Multi-Noch v plném rozsahu. Další vlastnosti: podsvícený LCD, reproduktor, konektor pro sluchátka (Jack 6.3 mm), Volitelné příslušenství: doplňková cívka 10x14"DD Power, doplňková cívka 4.5" Crossfire II, krytky na všechny typy cívek, kryt proti dešti, sluchátka. Záruka: 2 roky

 

 

chodím mrcasit dva roky a zvuky ještě stále nemám naposlouchané.Když je zvuk jako zvon tak kopu jak o život.Ovšem železo mám na deťíku vypnuté, zas takový kopáč nejsem :-)V podstatě mi detektor bere vše krom železa.To Ag kolečko co mám v prvním příspěvku se zrovna hlásilo jako folie z cigaret.Celkově je mrcasení hlavně o kopání.Pro to mám rád když chce někdo jít se mnou na kop, dostane rýč a já určím kde se bude kopat :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
chodím mrcasit dva roky a zvuky ještě stále nemám naposlouchané.Když je zvuk jako zvon tak kopu jak o život.Ovšem železo mám na deťíku vypnuté, zas takový kopáč nejsem :-)V podstatě mi detektor bere vše krom železa.To Ag kolečko co mám v prvním příspěvku se zrovna hlásilo jako folie z cigaret.Celkově je mrcasení hlavně o kopání.Pro to mám rád když chce někdo jít se mnou na kop, dostane rýč a já určím kde se bude kopat :thumbsup_anim:

:D - aha na to kopání jsem nějak zapomněl - tak to nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo pracka se povedla.....mas to taky pekny,ja nemam na gold stesti...............................ty vole to je daleko jak prase.....navic jak sem daL JAK STO METRU VOD BARAKU,JE DYCKY PRUSER....NECHAM TO PROJIT HLAVOU

 

 

v klidu, maximální postih na SK je zbavení deťíku a pokuta 500000 sk.A v PL také zabavení deťíku a max vyhoštění :-))

Tam nám rozhodně adrenalin chybět nebude . . . . . . .

 

:D - aha na to kopání jsem nějak zapomněl - tak to nic

 

 

v kopání je ta pointa :oneeyed02: ale stojí to za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...