Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Ahoj,

rovnako ako Vaše podnetné názory pomohli pri vhodnom navrhnutí modelov 22/23/24 teraz ich rovnako velmi privítame a potrebujeme.

Spoločnosť LÜM-TEC má možnosť využiť moonphase komplikáciu od ETY vloženú do wolfrámového púzdra.

Úzko limitovaný počet - 100 ks

Meniť nieje možné: centrálny dátum - deň mesiac pozíciu, moonphase pozíciu - všetko ostatne je otvorené.

 

 

 

Aktuálne návrhy:

1.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

2.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

3.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

 

Vážime si Vaše názory a väčšinový názor oznámime výrobcovi.

 

Robert

Edited by Pe3xxx
Posted (edited)

..ty třetí, celkem jednoznačně. Ty se mi vyloženě líběj. Ty první se mnou nic nedělaj a ty druhý (vpravo nahoře) maj ten font číslic na tenhle typ hodinek dle mýho názoru dost hroznej:)

Nemít ty třetí moonphase, zase mám možná o čem přemejšlet:)

 

EDIT: překlep

Edited by Micey
Posted

Podla mna tiez tie tretie. Font druhych sa k tomu puzdru vobec, ale vobec nehodi. Jedine co na mna posobi na tretich rusivo je ta modra farba na moonphase. Ak by bola cierna ...

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
..ty třetí, celkem jednoznačně. Ty se mi vyloženě líběj. Ty první se mnou nic nedělaj a ty druhý (vpravo nahoře) maj ten font číslic na tenhle typ hodinek dle mýho názoru dost hroznej:)

Nemít ty třetí moonphase, zase mám možná o čem přemejšlet:)

 

EDIT: překlep

Mně k tomuto typu hodinek přijde měsíční fáze zcela neorganická - ta se zkrátka snese jen na formálních oblekových hodinkách. Navíc se zbytečně komplikuje pouzdro kvůli korektorům po straně ==> horší vodotěsnost. (Pro pořádek, s měsíční fází mám doma dva kousky, takže ke komplikaci jako takové předsudky nemám.)

 

Pokud chcete něcím oživit ciferník, jde to vhodně tvarovanou centrální plovoucí vteřinovkou, případně indikátorem chodu (a la JLC M Comp Chrono Diving).

Posted

jasne - treti navrh je najlepsi, puzdro aspon podla tychto obrazkov je velmi pekne a font pekne pasuje. Rucicky krasne vidiet.

 

1. ak dobre vidim, oramovanie Den Mesiac okien je cervenou linkou? Ak ano, nedaval by som, ak nie, potom bezpredmetna pripomienka

2. ak mesacna fazu zrusit - potom cervene LUM-TEC presunut - kvoli optickej vyvazenosti - dole nad poziciu "6".

3. skusit dat datumove cisla do cervenej - ako prislusnost cisel k datumovej rucicke. Len napad...moze byt, ze by sa ciselnik presytil cervenej...a cervena na black pozadi moze "tahat oci"

Posted (edited)

Jednoznacne tretie a mne sa asi ako jedinemu ta komplikacia na tych hodinkach paci :-) Je uz stanovena predbezna cena?

Edited by shag
Guest Kamil
Posted

Za mě taky třetí a taky bych změnil barvu na moonphase. Hodně tmavě modrou až dočerna.

 

Ještě bych lehce zmenšil 3, 6, 9 a 12 a zauvažoval bych nad ukazatelem data, ta šipka se mi moc nelíbí. Buď bych ji udělal skeletonovou nebo ji zrušil úplně a nechal jen rovný konec. U pointer-date se mi normálně líbí taková ta mistička ve tvaru U, co tady zkusit hodně otevřené V jako další alternativu?

Posted (edited)

ten font je desivy u vsech tri verzi. ale co taky napasovat k tomu osklivemu napisu LUM-TEC?

 

roberte, nechces navrhnout lum-tecu, aby si nechali vypsat soutez na logo? me v davnych dobach lum-tecy zaujaly, ale cim dal vic jsou mi cizi. pripada mi, ze se firma jeste nenasla nebo jak to rict... a to logo by rozhodne neuskodlo, fakt.

 

edit: k te monphase, prosim te, ma nejaky vyznam, ze jsou v tom vyrezu dole tri vlnky? ukusuje to mesic. takhle neprirozene prece mesic nevypada. mozna se pletu, ale pripada mi to tak, ze i pri uplnku bude ta prostredni vlnka ukusovat spodek mesice. vetsinou to resi vlnky dve - prave kvuli funkcnosti... ;)

Edited by little_w
Posted

Ten měsíček je bohužel taková divná demence, zvlášť u vztahu k tomu drsnýmu prďáckýmu pouzdru. Možná bych tu měsíční rozkydlost trochu ještě přehodnotil...viz zprzněnej vobrázek, jo a ty čísla jsou na mě moc "emerický.... :thumbsup_anim: lajk íígl", ale jinak fajn...ste furt lepší a lepší :speak_cool: žádná gerontofilní, nebo naopak hypercool designová masturbace, jako, vy víte u koho.....

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

pridam sa k hciqovmu navrhu zmien:

 

- nepaci sa mi este font "12" teda "2" zmenil by som dolnu...nie patku, ako sa to vola...no ten koniec 2jky + to iste u "9"

- pridat cervene farbu do pola datumovnika = cervena rucicka patri pre toto pole...alebo dat len datumy do cervenej.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Jednoznacne tretie a mne sa asi ako jedinemu ta komplikacia na tych hodinkach paci :-) Je uz stanovena predbezna cena?

 

Ahoj,

cena este nieje stanovená ale podobný model bez moonphase komplikácie, ktorý je už vo výrobe - model M27 stojí v pred objednávke 1.352 Eur / Retail 1.495 Eur.

Swiss ETA 2836-2 modified calander GMT

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Robert

Posted
Ten měsíček je bohužel taková divná demence, zvlášť u vztahu k tomu drsnýmu prďáckýmu pouzdru. Možná bych tu měsíční rozkydlost trochu ještě přehodnotil...viz zprzněnej vobrázek, jo a ty čísla jsou na mě moc "emerický.... :thumbsup_anim: lajk íígl", ale jinak fajn...ste furt lepší a lepší :speak_cool: žádná gerontofilní, nebo naopak hypercool designová masturbace, jako, vy víte u koho.....

 

Ahoj,

zatial je tento model len v rovine predstavy - určitá úvaha, nakoľko je výrobca strojčeka ochotný dodať túto komplikáciu. Podľa toho ake infomácie sa mi posuvaju je jednanie s ETA-ou veľmi,velmi ťažké a ceny strojčekov mimo skupinu velmi narastli a ochota dodavat poklesla . Ale ked je uz takato ponuka-moznost LÜM-TEC by to chcel využiť, samozrejme nie za kazdych okolnosti.

Moonphase komplikacia tam byť v tomto pripade musi ale urobit ju aj podĺa Vasich komentov presne tak aby nepôsobila rusivo.

 

Pre little_w: vlnky maju jedine dekoracny vyznam a je mozne ich menit podla predstáv o funkcnosti a estetike. Myslim že logo sa neskôr skráti a ustali na skratke LT, zatial sa uvadza cely nazov asi pre lepsiu identifikovatelnost.

 

Robert

 

 

Posted
Pre little_w: vlnky maju jedine dekoracny vyznam a je mozne ich menit podla predstáv o funkcnosti a estetike. Myslim že logo sa neskôr skráti a ustali na skratke LT, zatial sa uvadza cely nazov asi pre lepsiu identifikovatelnost.

A nezakrývá ta prostřední vlnka osičku toho kolečka? Pak by musela být buď tato vlnka anebo obrázek měsíce menší tak, aby se navzájem nepřekrývali.

Posted (edited)
Pre little_w: vlnky maju jedine dekoracny vyznam a je mozne ich menit podla predstáv o funkcnosti a estetike. Myslim že logo sa neskôr skráti a ustali na skratke LT, zatial sa uvadza cely nazov asi pre lepsiu identifikovatelnost.

 

A nezakrývá ta prostřední vlnka osičku toho kolečka? Pak by musela být buď tato vlnka anebo obrázek měsíce menší tak, aby se navzájem nepřekrývali.

to je presne to, co jsem se snazil rict. proste to tam jednak nesedi a jednak to je zcela kontraproduktivni, nebot nefunkcni (resp. spravnou funkci to narusuje/zkresluje).

 

edit: roberte, tim logem jsem myslel fakt nejaky logo, grafickou podobu. LT je fajn, a muze byt. v tom pripade ale fakt nepostaci (dle meho nazoru) jen zkratit LUM-TEC na LT. chtelo by to proste neco. kdyby se k tomu treba vyjadril hciq, tak byste to meli brat vazne. kazdopadne ja osobne mam problem se ztvarnenim toho napisu LUMTEC v soucasne podobe. to pismo je na me hrozne strohe, technicke a ty hodinky spis kazi. Nekdy staci mala zmena a efekt je velky.

Edited by little_w
Posted (edited)

Č.3, bez těch znaleckých důvodů.. (na ty nemám, pouze estetika..). Moonphase vzhledem ke tvaru a velikosti čísel ladí... Ale myslím si, že to

desig-specialisté stejně věděli. Pouze ověření pro vyšší instance firmy..

Edited by FoxTrader
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...