Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

jo jasne, me samotneho ceka servis az za par let, jen se to resilo i za hranicema .. tak jsem se zeptal tady, jestli s tim nekdo nema zkusenost ...

jako normalne bych asi dily nechtel, zejo, co s tesnenim nebo korunkou doma v supliku - ale kdyz bych neco moc chtel a bylo me receno ze ne, tak bych nad tim asi jenom tak rukou nemavnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by to nešlo ošetřit? Dáš si to do podmínek, které ti zákazník při zadání zakázky podepíše, jinak mu servis neuděláš. Jinak by mě zajímalo, jak by koukali na hodinky bez cifru (kdyby sis ho chtěl nechat) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info, nekupoval náhodou někdo v poslední době Daytony u českého AD? Povídá se, že k nim nedostaneme garanční kartu ihned při koupi, ale až z rok kvůli zamezení možným kšeftům. Třeba to jsou jen řeči, ale kdo ví. Osobně je mi to jedno, protože mám být na řadě až za dlouho a navíc nekšeftuju, jen zvědavost :-)

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni přeci nejsou povinní dělat pozáruční servis, tedy podmínky v poskytnutí služby určují oni (akceptuj, neakceptuj) a u záručního servisu je normální, že si poškozený díl nechají.

bavime se o pozarucnim ..pokud je to takhle, a neni to upraveno zakonem, tak potom ok ... nejake podminky jste nekdo nekdy podepisoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jen pro info, nekupoval náhodou někdo v poslední době Daytony u českého AD? Povídá se, že k nim nedostaneme garanční kartu ihned při koupi, ale až z rok kvůli zamezení možným kšeftům. Třeba to jsou jen řeči, ale kdo ví. Osobně je mi to jedno, protože mám být na řadě až za dlouho a navíc nekšeftuju, jen zvědavost :-)

kupoval. Nesmysl. Ale poprvé mi k hodinkám nedali pin. A sakra to byl pak rachot :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info, nekupoval náhodou někdo v poslední době Daytony u českého AD? Povídá se, že k nim nedostaneme garanční kartu ihned při koupi, ale až z rok kvůli zamezení možným kšeftům. Třeba to jsou jen řeči, ale kdo ví. Osobně je mi to jedno, protože mám být na řadě až za dlouho a navíc nekšeftuju, jen zvědavost :-)

Tady o tom něco je...

https://www.youtube.com/watch?v=-q7jDRWoFzw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je normalni, ze pri koupi subu u Bechyneho ted 2019 chteli me jmeno a uvedli ho na kartu? Nejake povidani k tomu probehlo, ze pry Rolex ma ted takova pravidla bla bla bla...

 

Jinak co je v tom postovanem videu prosim, potvrzuje to ten rok s kartou na daytony? Diky

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napr v USA a Kanade platia nasledovne pravidla pri predaji:

1. Vsetky plastove dielky musia byt odstranene

2. Tah musi byt skrateny, ak je to potrebne

3. Meno MUSI byt vyplnene (nehovoriac o datume), ak kupujuci nechce uviest meno, tak predajca vyplni kartu nasledovne: ?XXXX?

4. V ziadnom pripade nesmie kupujuci dostat tzv. Shipping coffin, resp. plastovy kontajner, v ktorom su hodinky dodavane...

 

Ale iny kraj iny mrav, v Londyne a UK je zvykom zadrzat warranty card na rok ako uz bolo spominane

 

A este jedna pikoska z poza oceanu: tu vam nikto ZIADNE diely po servise nevrati, dostanete iba hodinky so zarucnou kartou, manual, list z Rolex a travel pouch.

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je normalni, ze pri koupi subu u Bechyneho ted 2019 chteli me jmeno a uvedli ho na kartu? Nejake povidani k tomu probehlo, ze pry Rolex ma ted takova pravidla bla bla bla...

 

Jinak co je v tom postovanem videu prosim, potvrzuje to ten rok s kartou na daytony? Diky

"Normální" ve smyslu, že to v Bechyně chtějí to ano. Mně to tedy odůvodnili tím, že "Je to tak lepší a je aspoň vidět, že jsou to moje hodinky" :) Prostě čistá lež, ale nechal jsem je v tom, na principu to nic nemění a neměl jsem je na přeprodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Normální" ve smyslu, že to v Bechyně chtějí to ano. Mně to tedy odůvodnili tím, že "Je to tak lepší a je aspoň vidět, že jsou to moje hodinky" :) Prostě čistá lež, ale nechal jsem je v tom, na principu to nic nemění a neměl jsem je na přeprodej.

V tvem pripade slo o daytony?

Jinak folie dolu uz by mel byt standart, ale jak vidime ruzne i zde na foru, standart asi ne uplne pro kazdeho, to je na tom to smutny, bud vsem nebo nikomu, ale tobe jo, tebe znam tak tobe ne, to me hrozne s.re...

Do karty se musi napsat uz vzdy neco, ale jestli cely jmeno nebo nacionale nebo triple X uz neresi... logika nula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tvem pripade slo o daytony?

Jinak folie dolu uz by mel byt standart, ale jak vidime ruzne i zde na foru, standart asi ne uplne pro kazdeho, to je na tom to smutny, bud vsem nebo nikomu, ale tobe jo, tebe znam tak tobe ne, to me hrozne s.re...

Do karty se musi napsat uz vzdy neco, ale jestli cely jmeno nebo nacionale nebo triple X uz neresi... logika nula

Nejde o model, to je globální politika Rolexu a je spíš na dealerovi, zda jí dodrží. Já kupoval 116600 Sea-Dwellery. 

Folie dolů je standard, to je pravda. Co vím tak by měl platit také globálně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o model, to je globální politika Rolexu a je spíš na dealerovi, zda jí dodrží. Já kupoval 116600 Sea-Dwellery. 

Folie dolů je standard, to je pravda. Co vím tak by měl platit také globálně. 

Melo by byt ale neni... bohuzel. A to s tou kartou ke vsem modelum je zrejme nake nove pravidlo, jelikoz jeste pred 10 dny tomu tak nebylo.. nejak tomu nerozumim..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...