Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

Schullin vieden :) a dakujem ... Inak objednal som aj jubilee tak pak navrat k rlx po cca 5 rokoch bude dufam nadlhsie ako ked som kupil prve suby a po 2 mesiacoch ich vymenil za gmt a tie nasledne po 2 mesiachoch predal a odvtedy stajna rolex sla mimo mna :) tajne verim ze ako paneraie 111tky ostanu doma nafurt tak tieto batmany ostanu snimi :) uvidime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem schválně obepsal vídeňské AD a zatím tři (schullin, wagner a bucherer) mi napsali, že mají tolik objednávek, že mě ani nepřidají na waitlist. Schullin dokonce napsal, že už ho v budoucnu ani nebude otevírat... Takže za sebe bych neviděl zázrak v tom, že to měl Octavian tak rychle, ale že ho vůbec dopsali na waitlist :-p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Byl jsem se ve Vídni dívat na demo Pepsi a prodejkyně u Schullina přede mě vytáhla kromě demo Pepsi i BLNR a pokud bych ty BLNR už neměl, tak jsem si je mohl odnést. Navíc je tam prodejkyně původem ze Slovenska, tak kdo ví, co na ní Octavian vytáhl  :)

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevytahoval som nic :) kupoval som tam uz 3tie rolexy nic viac .. novinka pre mna bola akurat to ze pokial by som si ich nevyzdvihol do 7 dni tak by ich predali dalej ... Ked som bol pre blnr mali tam aj pepsiny na jubilee ktore som si vyskusal a na zaklade toho jubilee objednal aj na blnr ... Pre tie pepsiny prisiel pan chvilku pred mojim odchodom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevytahoval som nic :) kupoval som tam uz 3tie rolexy nic viac .. novinka pre mna bola akurat to ze pokial by som si ich nevyzdvihol do 7 dni tak by ich predali dalej ... Ked som bol pre blnr mali tam aj pepsiny na jubilee ktore som si vyskusal a na zaklade toho jubilee objednal aj na blnr ... Pre tie pepsiny prisiel pan chvilku pred mojim odchodom

 

myslíš si že půjde Jubilee z Pepsi dát bez nějakých úprav na BLNR ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...