Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

Navazuju na diskuzi z hodnotícího vlákna hodinářství Bechyně - myslím, že se to více hodí sem. Taky si úplně nemyslím, že Rolex chce nějak aktivně bojovat proti šedému trhu. Maximálně to bude v podobném duchu, jako když komunisti od 80-tých let mluvili o reformách :-). Šedý trh jim dobře indikuje, za kolik jsou lidi jejich hodinky ještě ochotný kupovat a dává jim tak prostor k zdražování. Jenom nechápu, proč to teda rovnou nezdraží fest a bylo by. Kupce budou mít tak jako tak a nemuselo by je štvát, že "jejich" prachy tečou jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:eek: Takže když bych přišel a chtěl koupit 114060, mám smůlu? Tomu se mi nechce věřit...

Tak dej vedet pokud to zkusis, ja je kupoval v 2014 a mistni guru mi to rozmlouval :-) ze prej je to blbej napad, protoze likvidita bude zoufala, kdyz ted mrknu na Ch 24 nechapu kam se ta cena posunula ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegove, nemate tady nekdo knizku Rolex od Brunnera, viz https://www.megaknihy.cz/5533538-rolex.html ?

 

Zajimalo by me, co v ni je, jestli ma smysl si ji dokoupit k Mondanimu..

Ahoj je to dobre knižka síce nie až tak veľmi obsiažna ako Mondani ale oplatí sa kúpiť určite a stojí myslím že 80?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dej vedet pokud to zkusis, ja je kupoval v 2014 a mistni guru mi to rozmlouval :-) ze prej je to blbej napad, protoze likvidita bude zoufala, kdyz ted mrknu na Ch 24 nechapu kam se ta cena posunula ....

No, za rok a půl mám kulatiny, tak začínám přemýšlet o dárku v podobě hodinek a 114060 jsou mezi X dalšíma kouskama, o kterých jsem přemýšlel.

Na CH 24 jsem koukal taky a ty ceny oproti retailu jsou neuvěřitelně napálený, někdo je tam prodává skoro za 11k éček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navazuju na diskuzi z hodnotícího vlákna hodinářství Bechyně - myslím, že se to více hodí sem. Taky si úplně nemyslím, že Rolex chce nějak aktivně bojovat proti šedému trhu. Maximálně to bude v podobném duchu, jako když komunisti od 80-tých let mluvili o reformách :-). Šedý trh jim dobře indikuje, za kolik jsou lidi jejich hodinky ještě ochotný kupovat a dává jim tak prostor k zdražování. Jenom nechápu, proč to teda rovnou nezdraží fest a bylo by. Kupce budou mít tak jako tak a nemuselo by je štvát, že "jejich" prachy tečou jinam.

Presne jak pises, ty nesmyslny ceny na jedinym nejvetsim hodinkovym portale ch24 jsou vlastne ty ceny co jsou ochotny zaplatit lidi za ty a ty hodinky, neni to jen otazka rolexu, stejne tak AP PP tam je to kolikrat i 100% nad retail... ale nejvetsi hype je kolem R protoze z ty trojky je ?nejlevnejsi?... me by fakt zajimalo co by se stalo kdyby to chrono24 nekdo tipnul, to by byla prdel. Protoze clovek furt jen posloucha za kolik se co prodava na ch24 a nikde jinde, ackoliv ty ceny tam sou povetsinou jen napsany a pak uz je to jen otazka domluvy s kupcem nebo prodavajicim...a ze by byly v R takovy strelci a zdrazili na ceny sedyho trhu... to ne, oni se tam dostanou za par let a vyrabet vic ocele nebudou, presne z tohohle duvodu, aby po nich byl hlad a mohli diktovat dalsi a dalsi dekady... proc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...