Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

V tom klipu nebyla zmíněna přímo reference, tak nevím. Dřív byla na Rolex webu vždycky fotka spony, teď to tam nějak nevidím, tak jsem z toho lehce zmatenej. Ale je možný, že hidden clasp dává Rolex jen do malých modelů. Vlastně proto se tady ptám :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Locky napsal:

Pročítal jsem si na hodinkee recenzi na nové white gold suby a přijde mi, že je korunka na rehautu drobně vyosená od indexu na "12". Nebo je to úhlem fotky? Překvapilo by mě, kdyby si v Rolexu nepohlídali alespoň kousky k recenzi...
 

(foto z hodinkee.com)

Rolex to nezajímá, stejně prodají všechno co se dostane na krám, tak proč řešit chybu na úrovni Seiko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 11. 2020 v 10:51, Locky napsal:

Pročítal jsem si na hodinkee recenzi na nové white gold suby a přijde mi, že je korunka na rehautu drobně vyosená od indexu na "12". Nebo je to úhlem fotky? Překvapilo by mě, kdyby si v Rolexu nepohlídali alespoň kousky k recenzi...

(foto z hodinkee.com)

Tohle je věčné téma, u hodinek prostě NEMÁ cenu řešit drobné detaily viditelné pod mikroskopem, jinak člověk bude stále nespokojen a něco řešit... Je na to celkem "výživná" diskuze ve vlákně Tudoru u modelu Pelagos, kde se právě zmiňují mj. i Submarinery, na kterých nějaké ty drobné odchylky zkrátka nejsou výjimkou - a nevyhýbá se to ani "oficiálně prezentovaným" kouskům. Já mám v PC již dlouho stažený obrázek Subů přímo z ofiko stránek Rolexu(!) jakožto takovou "perličku", kde mě tehdy hned "bouchla" přes oči na první pohled nesouměrnost lunety s indexem o v podstatě celý "půl-zoubek" (viz přiložené foto) - a to už musí být i v reálu viditelné na první pohled a u hodinek za čtvrt mega by mě to hodně štvalo ... Ale výrobci se k těmto "neduhům" staví mnohdy dost svérázně, kdy můj známý měl podobnou p*asáckou odchylku luneta/index na funglovkách PO600, reklamoval je a reklamace mu byla zamítnuta a Omega se nad tím vůbec nepozastavila ... Přitom hodinář mu to pak na vlastní pěst během 5 minut vyaretoval k jeho spokojenosti a bylo vše vyřešeno 😃 Možná tyto věci výrobci berou jako punc ruční výroby a máme za něj být vděční 😇

Každopádně Tebou postnutá nesouměrnost mi přijde jako naprostý detail, co je běžný i u těch nejdražších kousků a nepozastavoval bych se nad tím 😉

Rolex Sub.jpg

Rolex Sub_c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Před hodinou, Jarett napsal:

Vítěz zeleného trikotu na Tour de France Sam Bennett a jeho zlatý rolády :)

131075005_3819819071403789_97738064240641059_o.thumb.jpg.8a6366555db9bb66e65cfba542efe46e.jpg

Tak cyklisti se předhánějí, co mají na rukách , Alaphillipe má Richard Mille asi za 3,5milionu, dokonce je vozí na závodech, ale třeba R.Kreuziger nosí APéčka v chronu.. :).....na Benettovi mi moc tenhle model nesedí, ale jak říkám, je to spíš o ceně...:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Jarett napsal:

Jste staří a nevíte co letí. U mladých je Lidl strašně cool ... viz jejich tenisky, mikiny apod. :D

https://forbes.cz/obycejne-tenisky-z-lidlu-bouraji-svet-sneakers-lide-je-drazi-za-tisice-eur/

Nenne, já lídl vubec na mysli nemel, ten jen megahipster trendy, hlavně jejich pantoflíky a fusekle, ale tady byla ŕeč o DD a cyklodresu obecně, to prostě dohromady nejde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...