Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Vít napsal:

A to by mě hodně zajímal názor zkušenějších 😄 mám je cca 9 let, nošené z počátku tak obden jak se rozrustala sbírka tak čím dál méně, maximálně jednou za týden poslední 4 roky. Přesnost je do dvou sekund/za den. Nepoužívám je v prasnem prostředí, slanou vodu zažili jednou (jedna se submarinery takze je jim to určitě líto 😊) takže jestli mohu otázku, servisovat preventivně nebo ne? A omlouvám se za off topic

Pri takejto presnosti by som to neriesil, vsak to je presnost 2s/den je ukazkova pri novych kusoch. Jedine co by som si dal pozriet pri 9 rocnych je kontrola vodotesnosti ci ich nie je potrebne pretesnit. Ak nie tak servis urcite neries a servisne puzdro radsej prikup zvlast na ch24.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Tag Heuer LV napsal:

Pri takejto presnosti by som to neriesil, vsak to je presnost 2s/den je ukazkova pri novych kusoch. Jedine co by som si dal pozriet pri 9 rocnych je kontrola vodotesnosti ci ich nie je potrebne pretesnit. Ak nie tak servis urcite neries a servisne puzdro radsej prikup zvlast na ch24.

prima, díky za radu 👏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, JoyStick napsal:

Už je to nějakej ten pátek dozadu :) Ale chápu, kdo to nesleduje, tak to chytit nemusel.

Mea maxima culpa. Nenapadlo by mě, že zrovna Rolex přijde bez ohlášení s takhle progresivní změnou 😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...