Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Tichus napsal:

Předpokládám, že ses upsal s nulou... :) Ale co jsem měl v ruce 126710 BLNR, tak tam jsem si zase dost jisty, ze ho neměly...?

Potvrzuji, pocitově moje 126710 BLNR AR nemají ani vnitřní. Dokonce to potvrzuje i korunka ve sklíčku - AR je jen pod kyklopem. 🙂

Nebo je možné, že novější kousky stejné reference již AR mají? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tichus napsal:

Předpokládám, že ses upsal s nulou... :) Ale co jsem měl v ruce 126710 BLNR, tak tam jsem si zase dost jisty, ze ho neměly...?

Schválně byla místo posledního čísla pomlčka, aby tam mohlo být číslo i pro bico a fullgold… :) 

Hele já měl v ruce vedle sebe oba modely 116710 a 126710 a rozdíl v odlescích a čitelností v různých úhlech byl znatelný, ale je možné že to byl jen můj pocit. Stejný pocit mám u 116610 a 126610. Schválně se mrknu doma na tu korunku na sklíčku… :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tkol napsal:

Schválně byla místo posledního čísla pomlčka, aby tam mohlo být číslo i pro bico a fullgold… :) 

Hele já měl v ruce vedle sebe oba modely 116710 a 126710 a rozdíl v odlescích a čitelností v různých úhlech byl znatelný, ale je možné že to byl jen můj pocit. Stejný pocit mám u 116610 a 126610. Schválně se mrknu doma na tu korunku na sklíčku… :) 

Ano, u 126610 by již AR na spodní straně měl, kdežto u 116610 ještě nebyl.

Naopak moje 126710 BLNR z 2019 mají AR jen pod kyklopem. Tedy pokud jde důvěřovat tomu označení na korunce na sklíčku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Locky napsal:

Ano, u 126610 by již AR na spodní straně měl, kdežto u 116610 ještě nebyl.

Naopak moje 126710 BLNR z 2019 mají AR jen pod kyklopem. Tedy pokud jde důvěřovat tomu označení na korunce na sklíčku. :)

Tak se znovu potvrzuje ze oko je pica, aspon to moje… :) 

Ale aspon u 126610 a 116610 jsem to odhadnul dobre… :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 8. 2022 v 22:24, Tichus napsal:

Ja jsem teda presvedceny o tom, ze AR dole maji i 41 suby...

urcite ano.  staci ke sebe polozit predchadzajucu ref 40mm a novu 41. Mam aj niekde vlastnu foto, ale to niekto moze tvrdit ze iny uhol a pod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Smysl to dava

1) pro lidi co jsou na cekacce, ze si musi pripravit vic $$$

2) pro lidi co uz doma par kousku maji, ktere tim stoupaji na hodnote. 

3) nemas pravdu, ze si je NIKDO nekoupi. Navic jses na rlx foru, tak o cem chces psat? 😆 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, tikzot napsal:

https://www.rolex.com/watches/sea-dweller/m126067-0001.html

oni ty 50mm hovádka fakt zrealizovali😅

jasne, ale titan, takze vaha bude proti ocelovejm celkem v pohode, ne teda pro moji musi rucku 😀.... rozbor zde https://www.rolexmagazine.com/2022/11/the-new-2022-rolex-deepsea-challenge-in.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...