Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

BAD NEWS - Newsletter watch.de:

 

"Rolex erhöht die Preise zum 1. September 2010 !

 

Aus Insiderkreisen haben wir heute diese ? Bad News ? erhalten. Betroffen sind alle Auslieferungen NACH dem 1.09. 2010 !

Bestellungen die vor dem 1.09.2010 gemacht wurden, und NACH dem 1.09.2010, erst geliefert werden, hat Rolex Gnadenlos in die Preiserhöhung eingebunden!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celozelenaci.

 

Hodinky pro Rakosnicka :), mne se ta zelena teda nelibi. Ale ty 116200 (36 mm DJ) nalevo od nich, ty bych bral vsema deseti!

 

lib: Ty stary akrylatovy skla jsou bozsky. Krome "mekkych" odlesku se mi libi, jak vystupuji nad lunetu (nejlepsi je to u vintage Subu), a kyklop k tomu, to je pak uplna parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

lib: Ty stary akrylatovy skla jsou bozsky. Krome "mekkych" odlesku se mi libi, jak vystupuji nad lunetu (nejlepsi je to u vintage Subu), a kyklop k tomu, to je pak uplna parada.

 

Měkký odlesky se mi taky líbí, ale safír u nových bych nepodceňoval. Když se trochu nasvítí, taky parádně vystupuje.

post-1893-025360700 1283278906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lib: Ty stary akrylatovy skla jsou bozsky. Krome "mekkych" odlesku se mi libi, jak vystupuji nad lunetu (nejlepsi je to u vintage Subu), a kyklop k tomu, to je pak uplna parada.

 

Mám taky rád ty starý skla, vypadají pěkně masivně.

Safír u Datejustů a třeba Explorerů (36) taky pěkně vystupuje - tady na fotkách z rolexrorums od pana acce1999, mimochodem super fotky Explorerů, které se používají, tak jak mají.

 

post-61-072942600 1283280843.jpg

 

post-61-074880200 1283280894.jpg

 

post-61-084132200 1283280919.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celozelenáče jsem viděl teď o víkendu naživo v Benátkách a jsou nádherný, ta zelená hází spousta odlesků, vypadá to fakt mnohem líp než na fotkách.

Málem jsem jim tam poslintal výlohu, hlavně jsem musel popřít svůj názor, že zlatý hodinky v kombinaci s drahými kameny nemůžou vypadat dobře.

A úžasný byly Milgaussy v bílém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citace:

 

"GENEVA ? Luxury Swiss watchmaker Rolex announced Wednesday the surprise departure of its chief executive, Patrick Heiniger, who has overseen the group for the last 16 years.

Heiniger, 58, who took over from his father in 1992, is to leave to "pursue personal projects," the group said.

Swiss newspaper L'Agefi linked Heiniger's departure to the Bernard Madoff scandal in the United States, but the report published Wednesday was denied by Rolex.

L'Agefi claimed Rolex might be a victim in the alleged 50-billion-dollar fraud by Madoff and this had shown Heiniger's willingness to take high risks."

post-12664-086583400 1283284889.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celozelenáče jsem viděl teď o víkendu naživo v Benátkách a jsou nádherný, ta zelená hází spousta odlesků, vypadá to fakt mnohem líp než na fotkách.

Málem jsem jim tam poslintal výlohu, hlavně jsem musel popřít svůj názor, že zlatý hodinky v kombinaci s drahými kameny nemůžou vypadat dobře.

A úžasný byly Milgaussy v bílém.

 

Ked som bol minuly rok v Benatkach, tak som uplne cumel, ako vela ludi tam nosi Rolex. Pocas dna som napocital 19 !!! najcastejsie to boli submariner ( logicka volba, kedze ide o Benatky ), potom datejust, par explorer I ( II ziadne ) a jedny deep sea.

(Jo, a absolutne ziadne panerai)

Mal by som si ist pozriet nazivo tie zelene, nech si spravim vlastny nazor. Zatial sa mi pacia, ale nechcel by som ich, pretoze by sa mi ta zelena asi prejedla.. volil som cierno-bielu klasiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som bol minuly rok v Benatkach, tak som uplne cumel, ako vela ludi tam nosi Rolex. Pocas dna som napocital 19 !!! najcastejsie to boli submariner ( logicka volba, kedze ide o Benatky ), potom datejust, par explorer I ( II ziadne ) a jedny deep sea.

(Jo, a absolutne ziadne panerai)

 

Je to tak - byl jsem tam letos a myslel jsem, že mi z toho vypadnou oči do vodního kanálu :) Já jsem měl teda nejvíc štěstí na Daytony ;) Upraveno uživatelem Heky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak - byl jsem tam letos a myslel jsem, že mi z toho vypadnou oči do vodního kanálu :) Já jsem měl teda nejvíc štěstí na Daytony ;)

 

To musím potvrdit, za víkend jsem viděl minimálně 25 lidí s Rolexama, nejvíc Submarinery, docela jsem zíral.

Přítelkyně se náramně bavila, když slyšela pořád "Hele, další Rolexky!" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BAD NEWS - Newsletter watch.de:

 

"Rolex erhöht die Preise zum 1. September 2010 !

 

Aus Insiderkreisen haben wir heute diese ? Bad News ? erhalten. Betroffen sind alle Auslieferungen NACH dem 1.09. 2010 !

Bestellungen die vor dem 1.09.2010 gemacht wurden, und NACH dem 1.09.2010, erst geliefert werden, hat Rolex Gnadenlos in die Preiserhöhung eingebunden!"

 

Dnes mě o tom informovali u Bechyně. Ceny všech modelu o 10%, hodinky, které mají na obchodě se doprodaj za starou cenu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...