Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

Hele, mně ten popraskanej cifr taky nějak nevzrušuje... Pravda, čekal jsem ho na hodinkách ze 70. let, ne z půlky 80., ale rozhodně bych na to, jako na všechny vintážky, nad rámec vyčištění nesahal. A tohle by mě ani esteticky tolik nedráždilo.

Podobně jako organic, být to hodinky z mého roku narození, měl bych cukání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten hnusnej popraskanej číselník je na tom to drahé, myslím, že se vyskytuje jenom na 5513 a to v tom semivintage období - plastové sklo a už ohraničené indexy. Je to vada ciferníku, viděl jsem některé prasklé jenom třeba třikrát a potom tak rozpraskaný, že to vypadalo fakt jako pavučina. Je to stejný jako tropic dial, někomu to může připadat hnusný, někdo zastaví u banky barák :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

No kolem novych Dayton je všude spousta dohadů, dokonce jsem někde četl že budou 42mm a s datem a to už mi připadá nereálný. Jedno je ale jistý, jestli budou nový, tak budou zase o kus dražší :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to zrovna zajímavost, ale ve volných chvílích se sem tam snažím hledat různé RLX reklamy, takže z toho, co jsem už nasbíral, jsem se rozhodl víceméně pro sebe udělat malou galerii, tak třeba to bude taky někoho zajímat...

 

Zde je odkaz: http://www.rolex-ads.com

 

Moc hezký,muselo to zabrat spoustu času,já nejvíc žeru ty retro reklamy,plakáty,viděl jsem jich mraky,nejen na Rolex,to je parádasmile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Dnes me pobavil tento clanek. Nemate nekdo nejake podobne pribehy nebo tak neco? :)

 

http://potapeni.na.jihu.cz/neztratili-jste-rolexky.html

 

Velmi bi ma zauimalo , ako bi sa k tomuto postavili Ceske a Slovenske poistovne :D  Ked maju problem preplacat normalne veci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...