Přejít na obsah

Steinhart GMT Aviation


Doporučené příspěvky

Takže poslední přírůstek, asi na delší dobu, ale v mých očích jeden z nejhezčích, byť hranaté hodinky jsou v menšině. Nemají chybu a stávají se mojí srdeční záležitostí, snad vztahem k letectví. Lepší foto než na Chronoshopu nesvedu, tak aspoň tyto. Mj. trávím dost času v komoře a kochám se nádhernou luminiscencí:-)

post-3283-1272999236.jpg

post-3283-1272999252.jpg

post-3283-1272999268.jpg

post-3283-1272999285.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže poslední přírůstek, asi na delší dobu, ale v mých očích jeden z nejhezčích, byť hranaté hodinky jsou v menšině. Nemají chybu a stávají se mojí srdeční záležitostí, snad vztahem k letectví. Lepší foto než na Chronoshopu nesvedu, tak aspoň tyto. Mj. trávím dost času v komoře a kochám se nádhernou luminiscencí:-)

 

Takže znovu ... , moc pěkné a blahopřeji.

 

Takže znovu ... , moc pěkné a blahopřeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulujem, presne viem o com je tvoja radost ;)

ako je to pls u teba s luminiscenciou?

- Luminiscence skvělá, stejně jako u Tebe ručičky svítí méně, ale není to vůbec na škodu. Namodralá barva je krásná. A přesnost je od pátku stále v cca 2-3 sekundách za celou tu dobu, to jsem nečekal. Na druhou stranu jsem nečekal ani to, že unikl výstupní kontrole jeden povolený horní šroub, ale k hodinkám je dodáván imbus na šrouby stěžejek shodné s horními šrouby. O řemenu jsem psal jinde - masivní a silný, přesto ohebný a pohodlný. Natahování téměř neslyšně sametové, plný nátah signalizuje hlasitější cvakání. K dokonalosti mi chybí jen oboustranný reflex..

- Výhled z pokoje - postavil jsem takový minidomek na vesnici a koukám do luk, polí a lesů, na zahradě - dosud bez plotu - hopkají zajíci a pasou se srnky...

- Monkey - tohle je DAX, resp. čínská licenční replika od SkyTeamu, limitovaná série udělaná celkem věrně podle DAXu z konce 60.let. Tohle je 125ccm a jezdí kouzelně. Na turistiku v sóle mám přestavěnou licenci Hondy Gorilla, nyní s motorem 150ccm, ve dvou pak jezdím na BMW GS. No a všude po bytě hodinky a modely aut a motorek... Ten barák je takový můj ráj. Mimocodem, v jednom koutě stojí DAX, ve druhém Gorilla, foto je z loňska, kdy tam ještě nic neviselo a bylo méně nábytku, sloužícího především pro hodinky, motorky tam ale stojí i dnes...

post-3283-1273059788.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si ma upokojil teda, som sa chvilu bal, ze len moj kusok ma menej luminivrstvy na ruckach, hlavne kvoli tym fotkam na steinhart.de a na chronoshope, tam svieti vsetko rovnako, indexy aj rucky. Ono sa tym trochu meni aj farba indexov oproti ruckam ked su nasvietene od slnecneho svetla a pozeras sa na ne nie v tme, indexy su trosinku namodrale a rucky uplne biele. Inac moje presne taka ista odchylka, cca +2 sekundy za 24 hodin, co je uplne super. A ten splaseny tikot, no uzasne :thumbsup_anim: a prosim ta ako si prisiel na ten uvolneny srob? bolo opticky vidno, ze je vyssie ako ostatne, alebo si ich skusal dotiahnut? lebo toto ma nenapadlo vyskusat, aj ked ta hranata cast vyzera, ze sa da cela zlozit dolu.....

este jedna vec ma trosku udivila, pri natahu moje vydavaju taky zvlastny zvuk, ako ked dva plechy o seba suchaju, ako nie je to nic hrozne, len oproti inym automatom co mam je to trosku ine, ostatne akoby cvakali, resp. citim skor vybracie ako pocujem zvuk, ale hovorim, nic hrozne to nie je. K remenu ... co dodat? presne ako hovoris, navyse k nim vyborne esteticky pasuje.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem sundával fólii ze skla, všiml jsem si, že se šroub viklá. Kubson řekl ať ho dotáhnu tak jsem zkontroloval i ostatní.

Zvuk při natahování není skoro žádný, musím dát hodinky skoro k uchu abych to slyšel, až když jsou natažené, trochu cvakají.

 

Když jsem sundával fólii ze skla, všiml jsem si, že se šroub viklá. Kubson řekl ať ho dotáhnu tak jsem zkontroloval i ostatní.

Zvuk při natahování není skoro žádný, musím dát hodinky skoro k uchu abych to slyšel, až když jsou natažené, trochu cvakají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teeda, znacku Steinhart a hranatý hodky nemusim, aletyhle vypadají nádherně. GRATULACE :thumbsup_anim:

 

Já na Steinhart neměl názor, hranaté hodinky mi taky moc neříkaly, ale tyhle mne nějak zaujaly, takové jiskření na první pohled. Po prvním zklamání, jak mohla výstupní kontrola přehlédnout povolený šroub, následovalo nadšení ze všeho ostatního počínaje balením, designem, zpracováním i technikou, kterou mohu povrchně posoudit. Na závěry je brzo, ale zatím nelituji. Nicméně s každými hodinkami se musíme sblížit a přijít na to, při jakých příležitostech nám spolu bude nejlépe.

Průšvih je, že moje chronopromiskuita se projevuje nákupy, ale nikoliv prodeji. Asi bych s tím měl něco udělat, ale skoro denně stojím u poličky a přemýšlím, s kterými bych se mohl rozloučit - a nic mne nenapadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na Steinhart neměl názor, hranaté hodinky mi taky moc neříkaly, ale tyhle mne nějak zaujaly, takové jiskření na první pohled. Po prvním zklamání, jak mohla výstupní kontrola přehlédnout povolený šroub, následovalo nadšení ze všeho ostatního počínaje balením, designem, zpracováním i technikou, kterou mohu povrchně posoudit. Na závěry je brzo, ale zatím nelituji. Nicméně s každými hodinkami se musíme sblížit a přijít na to, při jakých příležitostech nám spolu bude nejlépe.

Průšvih je, že moje chronopromiskuita se projevuje nákupy, ale nikoliv prodeji. Asi bych s tím měl něco udělat, ale skoro denně stojím u poličky a přemýšlím, s kterými bych se mohl rozloučit - a nic mne nenapadá...

No a tak to má bejt, když to zajiskří, nemá smysl řešit jestli jsou moc nebo málo hranatý a podobněB). A jak jsem psal, na fotkách vypadají přímo excelentně, tak ať dělají jen radost!

Já teda zatím taky spíš nakupuju, prodal jsem jen jedny hodinky a lituju toho, mohly klidně odpočívat v krabičce:-).

 

Jo a ta gorilla ala GS je boží, jezdíš na tom?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a tak to má bejt, když to zajiskří, nemá smysl řešit jestli jsou moc nebo málo hranatý a podobněB). A jak jsem psal, na fotkách vypadají přímo excelentně, tak ať dělají jen radost!

Já teda zatím taky spíš nakupuju, prodal jsem jen jedny hodinky a lituju toho, mohly klidně odpočívat v krabičce:-).

 

Jo a ta gorilla ala GS je boží, jezdíš na tom?

 

Na Gorille GS jezdím, vloni 7500 km, mj. Maďarsko, Polsko... Mám i velké GS, ale na tom jezdíme ve dvou, v sóle mám radši Gorču. Teď tam mám 150 ccm motor a v pátek vyrážíme na Slovensko a do Maďarska. Nezdá se to, ale je to úžasně pohodlný. Ale tohle téma sem nepatří, mrkni na www.monkey-gorillaclub.cz, jsou tam články jak to vzniklo, reportáže a tak, kdyby Tě něco zajímalo, tak SZ. (Omlouvám se Chronomagu za netématickou vložku)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...