Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zdravím všechny vespolek a jdu s prosíkem...nemá někdo český návod ke Casiům PRW-1500 ??? :helpsmilie:

Na anglický ještě nemám správný jazykový level a na metodu pokus-omyl nemám nervy :worried_anim:

Předem všem velice děkuji

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Zdravím všechny vespolek a jdu s prosíkem...nemá někdo český návod ke Casiům PRW-1500 ??? :helpsmilie:

Na anglický ještě nemám správný jazykový level a na metodu pokus-omyl nemám nervy :worried_anim:

Předem všem velice děkuji

 

 

Můžu poskytnout v polštině, česky nee.

Posted
Zdravím všechny vespolek a jdu s prosíkem...nemá někdo český návod ke Casiům PRW-1500 ??? :helpsmilie:

Na anglický ještě nemám správný jazykový level a na metodu pokus-omyl nemám nervy :worried_anim:

Předem všem velice děkuji

můžeš pak prosím hodit živé foto na ruce, jsou fajnové

Posted
Zdravím všechny vespolek a jdu s prosíkem...nemá někdo český návod ke Casiům PRW-1500 ??? :helpsmilie:

Na anglický ještě nemám správný jazykový level a na metodu pokus-omyl nemám nervy :worried_anim:

Předem všem velice děkuji

 

Mám je doma včetně návodu.Zítra na to mrknu, ale jestli je to více než 30 stránek tak nevím, nevím.

Posted (edited)

Mělo by to být cca 16 stránek A4, takže kdybys mi ho mohl poskytnout, tak by to bylo super. Od Bohusha mám už návod v polštině, ale nevím, nevím. Jestli není ta angličtina pro mě srozumitelnější :rolleyes: Do SZ jsem Ti poslal svůj mail, kdyby to klaplo :guitar:

 

Fotku na ruce hodím příští týden...

Edited by Zbyněk Bartík
Posted (edited)
Mělo by to být cca 16 stránek A4, takže kdybys mi ho mohl poskytnout, tak by to bylo super. Od Bohusha mám už návod v polštině, ale nevím, nevím. Jestli není ta angličtina pro mě srozumitelnější :rolleyes: Do SZ jsem Ti poslal svůj mail, kdyby to klaplo :guitar:

 

Fotku na ruce hodím příští týden...

 

Už jsem to našel.Zítra to zkusím oskenovat. Jestli se k tomu donutím.

 

Live video výše uvedených Casio v akci pod vodou. Moje výroba.

 

 

Edited by Berbatow
Posted
Ještě tu fotečku :whistling:

 

Zbyňku nezapomněl jsem na tebe, jenom jsem měl děsné fofry.O víkendu to oskenuji a pošlu.

Guest SukHoi
Posted
jj, děkuji moc :speak_cool: :notworthy:

já mám pocit, že jsem tyhle hodinky měl a jsou solární - tak proč ne pokus omyl ? - prostě mačkej a mačkej, nemáš co vybít a alespoň se ti to zaryje pod kůži :)

Posted
já mám pocit, že jsem tyhle hodinky měl a jsou solární - tak proč ne pokus omyl ? - prostě mačkej a mačkej, nemáš co vybít a alespoň se ti to zaryje pod kůži :)

 

Však já je mám od tebe.

Posted
já mám pocit, že jsem tyhle hodinky měl a jsou solární - tak proč ne pokus omyl ? - prostě mačkej a mačkej, nemáš co vybít a alespoň se ti to zaryje pod kůži :)

 

no tak ty základní funkce jsem už takhle jakš takš sešteloval :smoke: , ale ono jde spíš hlavně o kalibrace senzorů, na to si bez návodu netroufám :sad01_anim:

Posted
děkuji všem za pozornost a za pomoc, hlavně váženému Berbatowi, který mi návod poslal :clap: :thumbsup_anim:

 

Zbyňku, když už tě mám na lajně. Nevíš jestli je ještě něco zajímavého ke koupi v Hatích (přesněji už v Rakousku) v tom freeportu.

Před několika lety tam byly zajímavé ceny na Nike atd.

Posted
Zbyňku, když už tě mám na lajně. Nevíš jestli je ještě něco zajímavého ke koupi v Hatích (přesněji už v Rakousku) v tom freeportu.

Před několika lety tam byly zajímavé ceny na Nike atd.

 

No, je to tam skoro všechno outlet, aktuální kolekce jsou tam pomálu. Ale občas se tam dá vybrat velmi dobře. Já tam s manželkou jezdím jednou měsíčně to tam prolítnout, ale že bychom vždy nakoupili, to se říct nedá. Výběr je hodně kolísavý, ale když už, tak ceny jsou dobré.

  • 1 year later...
Posted

potreboval by som radu,co si vsimat pri kupe prw 1500 aby sa nejednalo o fake ? mam totiz moznost kupit jedny ,ale maju dost podozrivo nizku cenu (95?) odovodnenu ich nevyuzitim.

 

Dakujem

 

 

Guest Chilliluk
Posted

U G-shocků je to vidět většinou na první pohled třeba na fontu displaje nebo nápisech na pouzdře, ale fake Pro treků jsem asi ještě neviděl. Takhle je podle mě těžko radit, to by chtělo fotky...a nebo tam třeba může být nějaký jiný problém, třeba špatná dobijecí baterka, že nedrží nabité, nebo porušená vodotěsnost...to mě jen tak napadá, na co bych se soustředil, ale jak říkám, je podle mě těžký radit...třeba jsou to super hodinky a fakt se jedná o skvělou koupi, těžko říct.

Posted (edited)

Přesně tak. Jinak jsem viděl fake PRW-1300 na docela dobré fotce a jediné, podle čeho jsem to poznal, že je to fake, byla velká vzdálenost bodů na bodové matrici (dot matrix) v části displeje, kde se zobrazuje vývoj - graf tlaku vzduchu. A to znám ten typ docela dobře.

 

 

U G-shocků je to vidět většinou na první pohled třeba na fontu displaje nebo nápisech na pouzdře, ale fake Pro treků jsem asi ještě neviděl. Takhle je podle mě těžko radit, to by chtělo fotky...a nebo tam třeba může být nějaký jiný problém, třeba špatná dobijecí baterka, že nedrží nabité, nebo porušená vodotěsnost...to mě jen tak napadá, na co bych se soustředil, ale jak říkám, je podle mě těžký radit...třeba jsou to super hodinky a fakt se jedná o skvělou koupi, těžko říct.

 

Edited by casiotron
Posted

mali by to byt tieto,len ten datum sa mi tam nezda,kedze mali byt fotene dnes a datum na nich bude az vo stvrtok

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Guest Chilliluk
Posted (edited)

Podle mě jsou ty fotky staré buď 3 roky, protože neděle 8.3., jak je na hodinkách, byla naposled v roce 2009..a nebo je na hodinkách nastavený špatný rok i datum.

 

 

Edit: A google říká, že ty fotky pocházejí z těchto stránek: http://www.hablemosd...ad.php?p=103409

 

 

Jsou tam ty samé fotky v příspěvku s datem 8.3.2009, takže jsem měl pravdu s tím rokem Posted Image ...a fotky velice pravděpodobně pochází odsud.

 

 

P.S.: Říkejte mi ColumboPosted Image

Edited by Chilliluk

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...