Přejít na obsah

TIMEX HUMVEE


Doporučené příspěvky

Dlouho jsem uvažoval o koupi nějakých DIGI. Hlavně na sport a jiné drsnější aktivity (práce třeba na zahradě) :) kde by jistě mechaniky utrpěly. Chtěl jsem něco odolného a tak jsem koukal po nějakych Géčkách. Pak jsem narazil na TIMEX HUMVEE, ktere jsou už docela raritou. Velice zvláštní hodinky...jsou tak hrozně škaredé až jsou pěkné :rolleyes: Po přečtení recenze, kterou napsal Gilius, bylo jasné, že ty hodinky chci. RECENZE Poblaznil se do nich i můj brácha, řekl bych, že ještě více než já :thumbsup_anim: Jenže jsou opravdu raritou a nedají se tak jednoduše sehnat. Nedavno nám štěstí přálo a MarcelG objevil dva kousky v perfektním stavu...teď už jsou doma. Řekl bych, že jediné dva v našem městě.

Musím říct, že ve skutečnosti vypadají mnohem lépe než na fotografiích. Na ruce sedí perfektně a asi opravdu něco vydrží. Do takových testů jako Gilius se, ale raději nebudu pouštět. :sweatdrop:

 

Přikládám jeden rychlý výcvak. Až bude čas, snad je nafotím nějak zajimavěji.

post-8490-1273138400.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělá drsárna. Hele, mně furt ctění členové chronomagu nutí k mým panerai for ferrari nějaké rychlé červené auto. Jak jseš na tom Ty? :thumbsup_anim:

 

Zatím dobře, nikdo mně nenutí :rolleyes: Navíc to je trošku drahé auto k tak levným digi :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, tohle bych potřeboval na sobotu, jdu si trochu zalbnout s H2.

Ten pásek je na sucháč tzn. velcro?

 

Teda, ty se máš :rolleyes: Kdybys nebyl tak daleko, klidně bych ti je na blbnutí pujčil, ať se taky svezou :) Jj, je to velcro strap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám a nemám... je to jen hodinka - a už teď vím, že to bude sakra rychlá hodinka a pak se zas vrátím do reality :(

Bude to takový table dance, nechají mě i sáhnout, ale bez možnosti pokračování...

 

No, lepší hodinka než nic a než drátem do oka :pokey: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lobuji za zalozeni extra-sekce pro digitalky a plastaky.
Se tady trochu rozhlídni, než začneš lobovat.

 

Tohle nema s hodinkama, tak jak je snad vetsina z nas chape, preci nic spolecneho. Trosku soudnosti by neskodilo!!!
Je hezký, že si se třema vykřičníkama bereš do pusy většinu, tenhle model vidíme často a stejně tak často je úplně mimo mísu. Představ si, že třeba já to za hodinky považuju, stejně jako hodinky od Omegy, JLC, Breguet, IWC, Panerai, Zenith...

 

A znovu radím, nejdřív se rozhlídni, abys tu skutečnou většinu aspoň trochu poznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lobuji za zalozeni extra-sekce pro digitalky a plastaky...tohle nema s hodinkama, tak jak je snad vetsina z nas chape, preci nic spolecneho. Trosku soudnosti by neskodilo!!!

 

 

no ale toto? zaloz si najprv anketu s nazvom su digitalky naozaj hodinky? a potom ak nahodou budes mat pravdu tak sa ohanaj vacsinou. ja osobne mam digi hodinky celkom rad aj ked momentalne ziadne nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, trošku soudnosti by to chtělo :rolleyes: Někteří nemusí vidět nic společneho s hodinkama ani třeba přesýpací hodiny, sluneční, vodní, provázkové a nevím jaké ještě byli. Ale třeba díky nim a potřebě lídí určovat čas od dávných dob... teď na rukou máme hodinky. Třeba digitalní, plastové, malé - velké, mechanické, drahé - levné. Ty, které jsme si vybrali a chceme nosit. Ty, které ukazují jenom čas, nebo dalších X věcí. To už je docela jedno, ale jsou to prostě hodinky, ke kterým máme nějaký svůj vztah. Nemusí se ti líbit, můžes si myslet o nich své, ale....trošku sodnosti než něco napíšeš, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, musím tady v něčem s Nikem souhlasit. Ač nejsem zastáncem nebo spíše oblíbencem digi a když jsem tyto teda objednával pro ty dva "bratry v triku", trochu jsem měl strach i za ně, že to bude teda nějak "mimo", protože jsem je nikdy na živo neviděl.

Ale o to větší bylo moje překvapení, když dorazily a i já si je zkusil na ruku. Řeknu Vám, tak nějak to vše sedělo jak má a i vypadalo to dobře a to vše do té míry, že jsem se i přichytil při myšlence, že se mi i líbí a že bych si je na takové to domácí žvýkání taky dokázal představit!

Zvláštní..

Ale faktem je, že jsou něčím zvláštní, dobré a zajímavé...Líbí se mi ;)

 

 

P.S. Niko vypálil si Mataovi rybník :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy nelobuji (sekce digitalni hodinky me nezajima...tudiz jsem ji nezaregistroval), ale DOPORUCUJI, aby ti, co maji potrebu ventilovat svoji radost z vlastnictvi digitalnich zazraku se 150 funkcema teto sekce vice vyuzivali.

 

Děkuji za doporučení. Budu se tím řídit a pokud budu mít potřebu ventilovat radost z nového přírustku Digi zázraku nebo mechanických hodinek, určitě jí umístím do správné sekce "pochlubte se novými přírůstky" tak jako tentokrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy nelobuji (sekce digitalni hodinky me nezajima...tudiz jsem ji nezaregistroval), ale DOPORUCUJI, aby ti, co maji potrebu ventilovat svoji radost z vlastnictvi digitalnich zazraku se 150 funkcema teto sekce vice vyuzivali.

 

Souhlasím, přece by neměli využívat k chlubení se digitálkami toto úzce profilované vlákno!..... :rolleyes:

 

Obecná diskuse o hodinkách > Všeobecná diskuse > Pochlubte se novými přírůstky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...