Přejít na obsah

TIMEX HUMVEE


Doporučené příspěvky

Tak tedy nelobuji (sekce digitalni hodinky me nezajima...tudiz jsem ji nezaregistroval), ale DOPORUCUJI, aby ti, co maji potrebu ventilovat svoji radost z vlastnictvi digitalnich zazraku se 150 funkcema teto sekce vice vyuzivali.

 

 

Normálně jsem z Tebe na větvi ... :pokey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji KIBI :rolleyes:

 

Když jsme u toho lobování a doporučení :rolleyes: Tak já taky doporučuji...VŠEM, co si pořídili nový přírustek DIGI, mechanické, sluneční, vodní, atomové :D nebo ja nevím jaké ještě. Pochlubte se a dávejte to prosím do správného vlákna

Chronomag fórum > obecná diskuse o hodinkách > Všeobecná diskuse > pochlubte se novými přírůstky >

Upraveno uživatelem niko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy nelobuji (sekce digitalni hodinky me nezajima...tudiz jsem ji nezaregistroval), ale DOPORUCUJI, aby ti, co maji potrebu ventilovat svoji radost z vlastnictvi digitalnich zazraku se 150 funkcema teto sekce vice vyuzivali.

 

Puvodne jsem jako svuj prvni prispevek chtel napsat uplne neco jineho (napr. aktualizovat vlakno v chlubirne Citizen promaster nighthawk a pochlubit se svymi vlastnimi :thumbsup_anim: ),ale stale na ne jeste cekam,nez dorazi pres more :crybaby: .

Ovsem naprosto me vykolejila drzost se kterou jsou tu DOPORUCOVANY veci od clenu ,kteri jsou tu za prve tak kratkou dobu,ze slovo doporucuji by vubec nemelo patrit do jejich slovniku a za druhe DOPORUCUJI

veci uplne scestne ,kdy udajne CHLUBICI sekce nema slouzit k CHLUBENI.....

Fuj,takhle se rozcilit pri nedeli....

 

 

Ale k veci....Sice dzigytalky nejsou muj salek caje,kazdopadne verim tomu,ze fandovi radost udelaji.Zvlast kdyz jsou tyhle konkretni tak tezko k sehnani....At slouzi!

Upraveno uživatelem Donut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...