Přejít na obsah

Prim sport I - Igen - chlubící vlákno


Doporučené příspěvky

Krása, ale...

 

... nevím jestli bych nechal "renovovat" ES, když jich je jak šafránu a tohle si můžu nechat postavit za nějakých 13-14kkč "na zelené louce", tj. jen s dodáním strojku. I když jestli byly ve špatným stavu...

 

Jinak škoda té korunky, tu bych nechal (si sehnal) původní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, zda máte někdo k Igenům originál primácký kožený tah. Já jsem ho pořídil spolu s kaučukovým. Nicméně dle paní Krskové dělají pouze 20 mm a údajně ho i do igenů vměstnají. Nicméně to musí vypadat trochu zmačkaně. Tak tedy nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma i jinde mi říkali již tak před 20 lety když jsem Hodinky potažmo Primky začal syslyt, že asi nebudu úplně normální.

Musím dát těm škorohlídům přečíst příspěvky PÁR TURBOSYSLŮ hlavně z vlákna Prim. Mám tak pět šest hodně horkých kandidátů napříč republikou a začnu asi ve Zlíně a skončim v Řepích. :-)

 

Nic osobního klucí...........

Edice ES13 bude lepší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych rád věděl, co nejlépe k igenům dát. Mám tam rallye kožený řemínek a řeším, co na další. Rallye je fajn, ale nechci se opakovat.

Přemejšlím na nějakou gumou, ať už eltoňáckou nebo jinou.

 

Zajímalo by mě, zda máte někdo k Igenům originál primácký kožený tah. Já jsem ho pořídil spolu s kaučukovým. Nicméně dle paní Krskové dělají pouze 20 mm a údajně ho i do igenů vměstnají. Nicméně to musí vypadat trochu zmačkaně. Tak tedy nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...