Přejít na obsah

Prim sport I - Igen - chlubící vlákno


Doporučené příspěvky

A ještě pár dalších fotek. Lumi na cifru není 100%, luneta škráblá, a na několika místech pouzdra prosvítá mosaz, ale nějak mi to neva. Jsem rád, že jsem je nakonec i díky vám, nedal do Eltonu na renovaci.

 

attachicon.gifDSC08716.JPG

 

attachicon.gifDSC08690.JPG

 

attachicon.gifDSC08689.JPG

Nejak mi u nich schází těsnění pod víkem jestli dobře vidím, bacha na vodu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyť jsem ti říkal, že jsou jako nový  :)

 

Chtělo to trochu lásky a jsou z nich fešácký hodinky. 

 

jo jo, měls pravdu

 

Pěkný sou! Kdo je dělal, Mára Frýdl? Mě se ty původní líbí víc jak Eltoňácký renovační je tam to kouzlo tý doby. Renovaci jsem kdysi taky zvažoval, ale musím počkat až mi padne sportka... :)  

 

Brada ze Strašnic

 

Nejak mi u nich schází těsnění pod víkem jestli dobře vidím, bacha na vodu!!!

 

Je tam dokonce nový, jen nějak na těch fotkách není vidět. Každopádně na vodu dám pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Myslím, že to dělal Perun73.  Zkus mu napsat, docela se mu to povedlo....

 

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/10773-bastlen%C3%AD/page-35?hl=%2Bperun73+%2Bluneta&do=findComment&comment=1152536

 

 

a předchozí stránky

Upraveno uživatelem JZED
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi dnes řekly stránky Antik-primu

Dovoluji si oznámit, že od 1.7.2015 se v nabídce ANTIK-PRIMU objeví plastové náramky šíře 19 mm k hodinkám PRIM SPORT 1. generace (IGEN), zhotovené dle originální předlohy. Cena bude 680,-Kč plus 70,- Kč poštovné. Libor Hovorka

 

Celkem mě ta nabídka zaujala, ale který plastový náramek by to přesně měl být? Asi ne ten vojenský, co byl na Orlících a Eltonech, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi dnes řekly stránky Antik-primu

 

Dovoluji si oznámit, že od 1.7.2015 se v nabídce ANTIK-PRIMU objeví plastové náramky šíře 19 mm k hodinkám PRIM SPORT 1. generace (IGEN), zhotovené dle originální předlohy. Cena bude 680,-Kč plus 70,- Kč poštovné. Libor Hovorka

 

Celkem mě ta nabídka zaujala, ale který plastový náramek by to přesně měl být? Asi ne ten vojenský, co byl na Orlících a Eltonech, že?

Podle mě tenhle...

post-23443-0-57111200-1434971244_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď mi chlapi poraďte jak poznat originál, od  nové produkce.  :frusty:

No, nevím. Nedávno se vyrojily ty dírkované, tak snad to byly ještě ty staré... Uvidíme jak budou ty nové vypadat. Taky by mne potěšil spíš orlíkovský typ..

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...