Přejít na obsah

Prim sport I - Igen - chlubící vlákno


Doporučené příspěvky

před 19 minutami, doktor584 napsal:

....však i ty barvy vypadají krapet divně...

jako je prave barevne hodne podobne Parexu vcetne barvy indexu.. http://www.parexo.cz/PS.pdf

tak jako na takovy to domaci noseni asi v pohode...premyslim, jestli me to bude vadit nebo ne...

cena je 1500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, papun napsal:

Já něco podobného viděl na sbazaru. Respektive celé hodinky včetně ocel pouzdra. Prodával to nějaký brnak. Psal jsem jestli to je parexo a napsal, že ne. Že to je jiná kvalitní druhovýroba.

to bude asi tohle ne? https://www.sbazar.cz/i.szkandera/detail/47408274-prim-sport-i-gen-ocelove-pouzdro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 12 minutami, Emiliano napsal:

Všimli. Mně se líbí asi jen ty celočervený. U ostatních mě ruší ta červená vteřinová ručička a červený nápis SPORT.

Vyhodnotil jsem to úplně stejně. Jednak pro červený hodinky, jako volnočasovky, mám celkem slabost, jednak v tomhle případě je to nejlíp provedená varianta. Akorát ta korunka mi přijde nějaká neforemná, ale možná to tak teď dělaj běžně, nemám zrovna přehled o jejich aktuální produkci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta limitka je ze všech variant nejlepší... Pepsi barvy mě k Prim nepasují obecně. Limitka měla i orámované všechny lumi, teď nechali orámovanou jen 12, nechápu proč? Číselník působí jako prázdný, nudný, plochý otisk brambory... opět jedny z Primek, které ze zadní strany vypadají lépe než ze přední....

A co nechápu úplně je to jejich značení. 

Mají Prim Manufacure 1949 = inhouse, Prim Automatic = předražena ETA, Valjoux, a čistý PRIM = přímý soupeř MPM co se zpracování a komponent týče, akorát prémiová cena. No a tady to své Manufacture nedají nikam - já bych si to klidně s MPM spletl - některý z jejich starší kousků kde ještě nebylo bochánkové pouzdro, ale tento typ... 

PRIM-Sport-38-cerveno-cervene_05.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...