Přejít na obsah

Prim sport I - Igen - chlubící vlákno


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

tak se hlásim take do klubu, po přečtení snad všech vláken ohledně PRIM SPORTU jsem je začal doma hledat, protože si pamatuju že je měl můj otec a já jsem také dostal jedny SPORT 2 těsně po revoluci.

Stav IGENu více méně na renovaci, prasklé sklo, odřené pouzdro od nošení a strojek nejde. Je to verze 68.3. Při rozebírání na mně doslova vyteklo těsnění.

Sport 2 jsem už odnesl hodináři, také na výměnu skla a opravu strojku.

Foceno jen mobilem.

post-23282-025864700 1340710413.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden jsem si vyzvedl nějaké kousky u hodináře a opravdu prokoukly. Nefunkčí opravil za pár kaček, takže spokojenost. Omluva za foto humbert ve vlákně o Igenech. PS. koukám na ty fotky ,v reálu to není skoro znát ,ale nové ručičky by se hodily

post-4832-024809500 1340731661.jpg

post-4832-047826500 1340731701.jpg

post-4832-091645400 1340731732.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjjj.... :-D, pořád zvažuji zda je nechat renovovat, nebo ne ??? Fakt nevím...

 

Nevirěl jsem fotky ze stran a zezadu, ale zepředu vypadají pěkně. Nechal bych si je takhle, jak jsou - v originále prostě dělají větší radost. Jestli chceš renovovat, tak za cca 500 korun koupíš vrak na renovaci a budeš mít oboje - půvdní originál i remake k nošení. <_<
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevirěl jsem fotky ze stran a zezadu, ale zepředu vypadají pěkně. Nechal bych si je takhle, jak jsou - v originále prostě dělají větší radost. Jestli chceš renovovat, tak za cca 500 korun koupíš vrak na renovaci a budeš mít oboje - půvdní originál i remake k nošení. Posted Image

 

 

Asi mas pravdu Honzo, neco na tom bude. Kdyz jsou v peknym stavu je skoda nechavat renovovat - lepsi je asi nechat pekne v puvodnim stavu s patinkou a na renovaci poslat nejaky srot, kdy v eltonu stejne vsechno vymeni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní úlovek od místního člena "legacy" (zdravím Pepo a díky za fajn obchod) které dorazily poštou a hned jsem je "přibil" na ruku - maj fajnovou patinku, jak je luneta ze stran ošoupaná do mosazi, takže žádná renovace - pěkně zůstanou v tomhle stavu (jen ta korunka není úplně podle mého gusta)...

 

post-23165-042307700 1340994649.jpg

Upraveno uživatelem marekparek111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začátkem února mi dorazily z Eltonu renovované Igeny, chtěl jsem na ně bombírované ručky a kaučukový pásek "ala Orlík" taky jsem chtěl původně nechat původní zachovalé dýnko, ale paní Krsková z Eltonu mě přemluvila, že vzhledem k tomu, jak strojek vypadá pěkně, zasloužil by si průhledné dýnko... tak jsem nakonec souhlasil a řekl jsem si - když už průhledné dýnko, tak ať tam jsou modřené šroubky... a tady je výsledek:

 

post-5320-067946100 1329065270.jpg

 

 

Nádhera, přesně tak nějak bych si to představoval, jen lumi bych chtěl o něco vintážnější :)

Co mi nesedí je ta bílá drážka na modřených šroubech vypadá to velmi, velmi podivně.

Mimochodem nemáte náhodou někdo strojek zdobený perlováním, zajímalo by mne jak to vypadá v Elton provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Co mi nesedí je ta bílá drážka na modřených šroubech vypadá to velmi, velmi podivně.

 

Když se tady začteš tak zjistíš že právě ta drážka má být v barvě materiálu šroubku údajně je to složitější na výrobu a je to pravě předvedení toho co výrobce dovede. Abych nekecal ..... ale někde jsem to tu četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tady začteš tak zjistíš že právě ta drážka má být v barvě materiálu šroubku údajně je to složitější na výrobu a je to pravě předvedení toho co výrobce dovede. Abych nekecal ..... ale někde jsem to tu četl.

 

Tak jsem se mrknul na gůglu na strojky JLC a pro sichr ještě na Nomos a všechny šroubky mají modřenou drážku, takže bych řekl, že tak to má být správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...