Jump to content

Prim sport I - Igen - chlubící vlákno

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Týýý brrrďo...dobrý !!...zejména ty slávistický, koukám, že ste převažně opravdu hornici z ostravy, ale s tim banikem už ste trapny..... ty nejlepší vám ovšem beztak chybějí .... :D

Tak už mám taky svoje Igeny .Konečně v hezkém nositelném stavu. Kdysi mi stačily jedny obyčejné hodinky na 4 roky. Jedny Primky na pořád. Ale od té doby co jsem objevil Chronomag forum moje spotřeba

Tak sem zachránil jedny Sporty. Původní stav velmi špatný, ale protože sem měl pár dílů tak je nové pouzdro, korunka a sklo. Ted musím pohledat origo gumu, zatím je tam kožený. Vypadají docela dobře :

před 19 minutami, doktor584 napsal:

....však i ty barvy vypadají krapet divně...

jako je prave barevne hodne podobne Parexu vcetne barvy indexu.. http://www.parexo.cz/PS.pdf

tak jako na takovy to domaci noseni asi v pohode...premyslim, jestli me to bude vadit nebo ne...

cena je 1500,-

před 1 hodinou, papun napsal:

Já něco podobného viděl na sbazaru. Respektive celé hodinky včetně ocel pouzdra. Prodával to nějaký brnak. Psal jsem jestli to je parexo a napsal, že ne. Že to je jiná kvalitní druhovýroba.

to bude asi tohle ne? https://www.sbazar.cz/i.szkandera/detail/47408274-prim-sport-i-gen-ocelove-pouzdro

• 3 months later...
před 12 minutami, Emiliano napsal:

Všimli. Mně se líbí asi jen ty celočervený. U ostatních mě ruší ta červená vteřinová ručička a červený nápis SPORT.

Vyhodnotil jsem to úplně stejně. Jednak pro červený hodinky, jako volnočasovky, mám celkem slabost, jednak v tomhle případě je to nejlíp provedená varianta. Akorát ta korunka mi přijde nějaká neforemná, ale možná to tak teď dělaj běžně, nemám zrovna přehled o jejich aktuální produkci.

před 17 minutami, Emiliano napsal:

Všimli. Mně se líbí asi jen ty celočervený. U ostatních mě ruší ta červená vteřinová ručička a červený nápis SPORT.

Hm,ale za 65 000 ani omylem.

Tak ta limitka je ze všech variant nejlepší... Pepsi barvy mě k Prim nepasují obecně. Limitka měla i orámované všechny lumi, teď nechali orámovanou jen 12, nechápu proč? Číselník působí jako prázdný, nudný, plochý otisk brambory... opět jedny z Primek, které ze zadní strany vypadají lépe než ze přední....

A co nechápu úplně je to jejich značení. 

Mají Prim Manufacure 1949 = inhouse, Prim Automatic = předražena ETA, Valjoux, a čistý PRIM = přímý soupeř MPM co se zpracování a komponent týče, akorát prémiová cena. No a tady to své Manufacture nedají nikam - já bych si to klidně s MPM spletl - některý z jejich starší kousků kde ještě nebylo bochánkové pouzdro, ale tento typ... 

PRIM-Sport-38-cerveno-cervene_05.jpg