Přejít na obsah

Magrette Moana Pacific


Doporučené příspěvky

Včera mi dorazil balíček s asi už známými Magrette Moana Pacific Regattare. Mám dojem, že jsem třetí na fóru a možná v republice:)

Vevtiř tiká Miyota 21 šutrů, s největší pravděpodobností automat. Sice když vyšroubuju korunku do první pozice a točím, tak zvláštně vrní, ale asi se nenatahují, to poznám až se zastaví.

Tvar pouzdra beru jako homage Small Egiziano, kterých je na světě asi 10 kusů. A někomu by ještě mohl vadit font číslic, který je možné spatřit na Anonimo, ale takovýhle ptákoviny neřešim. To by si každá značka musela registrovat svůj font a to je imo blbost.

Sklíčko je safírové, zřejmě pěkně macaté, bez antireflexu.

Dýnko je plné, s logem a číslem. Prvních 100 kousků z celkového počtu 500 mělo v dýnku kus dřeva ze stromu kauri. Ze dřeva tohoto stromu byla vizitka na Diona McAseyho, majitele firmy, která byla přiložena v balení. Hodinky byly zabalené co cestovního pouzdra a vloženy do bedny z borovice.

Zatím se spolu seznamujeme a uvidíme jak dlouho doma vydrží ;)

post-8501-1273161178.jpg

post-8501-1273161186.jpg

post-8501-1273161193.jpg

post-8501-1273161200.jpg

post-8501-1273161206.jpg

post-8501-1273161215.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekne hodinky

 

no to je nieco take ako keby niekto povedal, ze nove Seamastre AT od Omegy 39mm su napodobenina rolexu Datejust. Tiez sa dost podobaju tvarovo aj velkostovo:)

 

 

 

edit: inak model Lord Of The Forest ma teda nieco do seba

Upraveno uživatelem ANT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě po čase omrzely...

Jinak gratuluji majiteli a přeji, ať jej neomrzí :-) Jenom mám otázku co je 060B na dýnku? Že by 500 ks limitka měla druhé kolo dalších 500 kusů? Napadl mě vadně vyrobený 60. kus a B označení jako náhrady, ale to by bylo nelogické a měl by mít přece dřevěné dýnko... nezjišťoval jsi si to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě po čase omrzely...

Jinak gratuluji majiteli a přeji, ať jej neomrzí :-) Jenom mám otázku co je 060B na dýnku? Že by 500 ks limitka měla druhé kolo dalších 500 kusů? Napadl mě vadně vyrobený 60. kus a B označení jako náhrady, ale to by bylo nelogické a měl by mít přece dřevěné dýnko... nezjišťoval jsi si to?

Já si myslim, že druhá série bude mít číslování do 100B a pak už to pude normálně bez písmen, ale potvrzený to nemám. A poslední čílo série by bylo 400. Ale jelikož koukám, ze Marcel měl 437, tak taky mohl vynechat 101-200. Zkusim to od Diona zjistit.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu lidi, co maj potřebu blejt do chlubícího nebo prodejního vlákna. Jinak Mesijáši, já když třeba vložim papír do kopírky, tak mi z ní vyleze zpravidla to samý, ale v horší kvalitě. Takže pokud jsi toto nazval kopií, opravdu by mě zajímalo, jakého modelu myslíš..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Tvar pouzdra beru jako homage Small Egiziano, kterých je na světě asi 10 kusů.

já ani ne - to pouzdro vypadá přeci jenom trochu jinak - jinak se mi fakt moc líbí balení - je to originélní = lepší než ustřižená košile :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ani ne - to pouzdro vypadá přeci jenom trochu jinak - jinak se mi fakt moc líbí balení - je to originélní = lepší než ustřižená košile :)

To jo, je to trošku jiný, ale je to nejpodobnější k některýmu z pouzder Panerai. To aby se měli prudiči čeho chytnout :starwars:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to porovnavanie s panerai je uz fakt trapne. mne sa tieto MP pacia viac ako panerai lebo im chyba ta sci-fi ozdoba na korunke.

 

edit: ked som videl tu fotku vintage panerai tak som videl prve co by som si naozaj aj kupil. dizajneri by sa mali zamysliet a vyrobit poriadny reissue

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim, že druhá série bude mít číslování do 100B a pak už to pude normálně bez písmen, ale potvrzený to nemám. A poslední čílo série by bylo 400. Ale jelikož koukám, ze Marcel měl 437, tak taky mohl vynechat 101-200. Zkusim to od Diona zjistit.

Asi to po ránu nechápu, ale pokud je limitka 500 ks. a každej kus má svoje číslo, tak nemůžu dělat druhou sérii se stejným číslováním. To pak přece budou dvoje hodinky se stejným číslem. Ne že by to těm hodinkám něco ubíralo, ale limitka je jednou od toho, že ten limitní počet se nezvýší. Ještě mě napadlo vysvětlení, že měli omezenej počet dřevěných dýnek a jedno (nebo víc) z těch 100 se poškodilo a už neměli náhradu, tak udělali kovový dýnko modelu s číslem pod 100, aby zachovali sérii, ale museli to označením odlišit, protože 060 mělo být dřevo a není. To by se mi zdálo logičtější. Nicméně jak jsem napsal, hodinkám to neubírá, naopak kovový dýnko je lepší, protože má parádní Maori xichtík :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to po ránu nechápu, ale pokud je limitka 500 ks. a každej kus má svoje číslo, tak nemůžu dělat druhou sérii se stejným číslováním. To pak přece budou dvoje hodinky se stejným číslem. Ne že by to těm hodinkám něco ubíralo, ale limitka je jednou od toho, že ten limitní počet se nezvýší. Ještě mě napadlo vysvětlení, že měli omezenej počet dřevěných dýnek a jedno (nebo víc) z těch 100 se poškodilo a už neměli náhradu, tak udělali kovový dýnko modelu s číslem pod 100, aby zachovali sérii, ale museli to označením odlišit, protože 060 mělo být dřevo a není. To by se mi zdálo logičtější. Nicméně jak jsem napsal, hodinkám to neubírá, naopak kovový dýnko je lepší, protože má parádní Maori xichtík :thumbsup_anim:

Já teda taky radši full metal. Jak jsem říkal, podle mě budou dvě řady 1-100 kauri a 001B-100B nekauri, ale je to pouze doměnka. Aź budu mít čas a chuť dávat to dohromady v angličtině, napíšu Dionovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...