Přejít na obsah

SEIKO Ananta Spring Drive GMT SNR019J


Návštěvník SukHoi

Doporučené příspěvky

Tak ti taky gratuluju, to si koupil z nouze kdyz te zacaly bolet ty zada nebo te k tomu vedlo neco racionalniho? :) Jsou skutecne zajimavy, to pouzdro vypada velmi zvlastne (myslim, ze se mi i libi), stroj bude pecka.. vyhodou pro tebe bude asi to, ze je skutecne budes mit jako definitivni hodinky, protoze si myslim, ze je tu fakt malo lidi, kteri jsou ochotni dat sto litru za Seika ;) Ale pokud bys je prodaval za cenu Samuraju, tak se mi ozvi, to bych ten malej machrindex asi prezil :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v niektorom z profilov na nete v case ked bezalo vlakno na temu ananta http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=22860

 

ale zabijes ma neviem kde bol presne ten udaj. kazdopadne TiCn potah na lunete je u znacky Seiko dobry standard u sportovych hodiniek a je fakt odolny. da sa zrusit len tak ze ho odpalis aj s kuskom kovu pod nim. povlak samotny je fakt husto tvrdy..

 

ak su to tvoje nove hodinky tak blahozelam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
v niektorom z profilov na nete v case ked bezalo vlakno na temu ananta http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=22860

 

ale zabijes ma neviem kde bol presne ten udaj. kazdopadne TiCn potah na lunete je u znacky Seiko dobry standard u sportovych hodiniek a je fakt odolny. da sa zrusit len tak ze ho odpalis aj s kuskom kovu pod nim. povlak samotny je fakt husto tvrdy..

 

ak su to tvoje nove hodinky tak blahozelam :)

jj díky - považuji to za dobrou zprávu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
je to omnoho tvrdsie ako safir, takze pri testoch fakt opatrne :)

si ma predbehol.. ale je to presne ako hovoris.

úmyslně nic testovat nehodlám - nejsem šílený - teda jsem, ale ne dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
SukHoi, můžeš udělat foto na ruce a trošku z dálky? Případně dík!

 

Jinak já ty hodinky viděl na živo a moc se mi líbí. Všechny detaily "dotažené do konce". Nevím, kolik bych musel utratit za "swiss made" hodinky, aby se těmto Seikům vyrovnaly.

rád bych ti vyhověl, ale nevím jak ------ jediné co mně napadá tak až někdy pojedu za lolohhem tak by mně mohl vyblejsknout z okna teleobjektivem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rád bych ti vyhověl, ale nevím jak ------ jediné co mně napadá tak až někdy pojedu za lolohhem tak by mně mohl vyblejsknout z okna teleobjektivem :)

Ty máš kabrio? ;) Já chci jet taky někdy za lolohhem, ale mám to krapet z ruky. Ale až to klapne, doufám, že se připojíš a hodinky nebudou prodané. Jinak si připrav aspoň vtipné historky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rád bych ti vyhověl, ale nevím jak ------ jediné co mně napadá tak až někdy pojedu za lolohhem tak by mně mohl vyblejsknout z okna teleobjektivem :)

To by šlo. Mám teď novou dvoustovku, aspoň jí otestuju.

 

Ty máš kabrio? ;) Já chci jet taky někdy za lolohhem, ale mám to krapet z ruky. Ale až to klapne, doufám, že se připojíš a hodinky nebudou prodané. Jinak si připrav aspoň vtipné historky.

Kabrio nemá. Přijede s Tadou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parada... gratulujem k nadhernym seikam... mne osobne je "vysoka hodinarina" v podani seika omnoho sympatickejsia ako tie nekonecne variacie na temu ETA... uzasne uzasne a este raz uzasne hodinky. :notworthy:

Mně se líbí, že japonská hodinařina má vlastní techniku, design a super zpracování. Japonci pomalu začínají dobývat Evropu, což je dobře - trh bude pestřejší o opravdu originální výrobky se superkvalitou za "přijatelnou" cenu.

 

Taky už se těším na nějakou pořádnou recenzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...