Přejít na obsah

Automaty na hory doly, plavanie, volny cas


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to SukHoi: Ale predsa len ide aj o tu premakanost - ak by to nemali, tak sa niekde s nimi vymaznes a je po nich, takto idu dalej. Ale chapem ako to myslis - za menej penazi vela muziky, mas pravdu.

 

Hodinky za par korun som uz mal - Casio a vydrzali vela, zazili so mnou vela, stale idu aj po 16tich rokoch, dodnes ich mam odlozene na pamiatku. Vzdy som mal quartz a to hlavne aj kvoli outdoor aktivitam. Chcem vsak skusit nieco ine, ak je uz moznost. Pripravujem sa na to, setril som, tak preco nie. Ak to nakoniec nevyjde, a nic si nevyberiem v pohode, nic sa nedeje...aspon vdaka vam som sa viac v tom zorientoval.

 

Ale chodte s machrindexom, nie som typ, aby sa ukazoval, co mam. Komu mam ukazovat - stromu, trave, vcelam? :-))) vyberam si cesty, kde nie je vela ludi. Ale uz ked si to niekto vsimne, samozrejme, ze ma pochvala potesi, ako kazdeho....no, riesim hlavne funkcnost a aby sa mi pacili. Ak najdem viac modelov, som rad, ked pocujem aj inu stranu, mozno ma upozornite na to, co by som si inak nevsimol.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pisem - ziaden extrem - proste turista, ktory ked treba prebrodi vodu, ked prsi, nic sa nedeje, ked leje, precka to - cize v blate sa neplazim, neleziem exponovane steny, a ked mam chut a je moznost, idem si zaplavat.....k tomu stan, batoh, varic...jednoducho veci, ktore mam zo sebou a pre seba, mozem im doverovat a tesim sa z toho.

Já na vandr do lesa vždycky nosil monstra a dětinsky jsem se tetelil blahem, když mi plameny ohně hezky rozsvítily luminiscenci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
to honza71 - Victorinox a v all black verzii nie. Citatelne teda su, posobia tak trochu obycajne a datumovka je velmi zvyraznena....za tu cenu...hmm...ale dik za tip

moc nóbl nejsou, ale je v nich "lepší" stroj než ve fortisu, mají lepší cenu než fortis a nosí je i sám velký Nad /kromě toho má Nad několik pěkných dcer :) /

 

*tak nějak mi to přijde, že chceš vyhulený Lange za 900 euro :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
nie nie, sam rad za kazdy tip k vyberu....chcem aj aby sa mi hodinky pacili.....neverim ze si z vas niekto kupil hodinky s lepsim strojom ale nepacili sa mu :)

všechno co si koupíš tak bude lepší než si vlastnil doposud - tady máš 20 modelů na výběr - v chrono quartzech je 27 kamenů, předpokládám tedy, že to bude vyhulená ETA, která tě přežije a to všechno za srandovní peníze - pokud se ti to nelíbí nebo to nemá ten patřičný MI tak se nedá nic dělat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno co si koupíš tak bude lepší než si vlastnil doposud - tady máš 20 modelů na výběr - v chrono quartzech je 27 kamenů, předpokládám tedy, že to bude vyhulená ETA, která tě přežije a to všechno za srandovní peníze - pokud se ti to nelíbí nebo to nemá ten patřičný MI tak se nedá nic dělat :)

 

Dik za upresnenie, v prehlade vidim pekne modely, ciste, bez "blbiniek"....ale, mam uz Luminox s Ronda 5130.D, Chrono-Alarm HH6, tie momentalne pouzivam na volny cas + trek atd......rad by som skusil komplet nequartz, ak uz mam moznost. Vies, ak by som vyberal opat quartz - hovorim vseobecne - vyberal by som si z Luminox, Citizen - uz mam skusenosti, alebo Traser - to by mi v tejto kategorii stacilo.

 

 

edit: dopisanie vety

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Dik za upresnenie, v prehlade vidim pekne modely, ciste, bez "blbiniek"....ale, mam uz Luminox s Ronda 5130.D, Chrono-Alarm HH6, tie momentalne pouzivam na volny cas + trek atd......rad by som skusil komplet nequartz, ak uz mam moznost. Vies, ak by som vyberal opat quartz - hovorim vseobecne - vyberal by som si z Luminox, Citizen - uz mam skusenosti, alebo Traser - to by mi v tejto kategorii stacilo.

edit: dopisanie vety

quartz ti nepodsouvám i když jsem u něj skončil - respektive jsem skončil u elektromechanické brzdy z tramvaje, ale s přibývajícím věkem mám rád pohodlí :D = zvol dobře a nikam nespěchej ;)

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davosa Argonautic - dobry tip! Aj v tej zltej kombinacii su pekne. Az na datumovku s dvojitym oramovanim, ale to je detail. Cena okolo 490EUR...

Davosa Matrix - puzdrom podobne k Stowa Seatime, karbon cifernik, cena okolo 590EUR...

 

Oba modely Davosy maju klasika Etu 2824-2, sice rezerva je 38h? 42h by sa hodilo viac, ale aj tak budem mat prakticky stale na ruke. 43mm puzdro to je v pohode, vyska oklo 13mm takisto.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...