Jump to content

úprava inzertní části


Recommended Posts

Nešlo by ( ale určitě šlo) domluvit pravidlo jednotného ukončování obchodních případů? Např smazáním, poznámkou do hlavičky "prodáno, koupeno"........ a pod. Ztrácí se přehlednost, nepřiměřeně se nám ti tu natahuje...

Co vy na to loupežníci?:)

Link to post
Share on other sites

Bylo by to fajn, ale do hlavičky může dát "prodáno" jen admin neboli Odklízeč. Mazání má tu nevýhodu, že mizí historie prodejů, která představuje určité záruky pro kupující a může být dobrou referencí pro prodávající.

Link to post
Share on other sites

Jojo mazání není dobrý nápad, to mi nedocvaklo. Ale Admin nebo odklízeč by mohli ( nechci říct dopisovat, to by mě asi přijeli zabít) ale udělat škvíru v SW aby se v těchto kolonkách dalo opravit hlavičku??

Link to post
Share on other sites

To musi udelat chronomag a toho uz jsem tu nevidel ani nepamatuju. Asi by bylo dobre zakazat mazani prodejnich prispevku. Taky si myslim, ze ma smysl nechavat vsechny prispevky tam kde jsou. Dokonce bych byl i pro zakaz editace prispevku po uplynuti urcite doby? Na rlt to tak je. Jednak jsou starsi prodejni prispevky dobra reference a zamezenim jejich pozdejsimu editovani se zabrani pripadnym nesrovnalostem v popisu pred koupi a po ni ;)

Link to post
Share on other sites

ódklizec: Přesně tak.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...