Přejít na obsah

Diskuse ke článku "Novinky: Omega Constellation ?09"


safi

Doporučené příspěvky

Takže přepsaný reklamní letáky. No, už jsem tu četl zajímavější články.

 

 

Přepsané ne. Převzaté 1:1. Ber to zase tak, že sem tam převzatý článek umožní vznik zajímavějších článků - např. u Girard Perregaux jsem strávil x hodin brouzdáním v aukcích na Antiquorum a domýšlením se některých historických souvislostí. U Montblanc zase dalo hodně práce vyvážit článek tak, aby značku příliš nezveličoval, nebo naopak nesnižoval..

 

V přípravě je nyní historie Vacheron Constantin, kde se snažím vyzdvihnout rozdíl mezi VC a PP. Včera večer jsem nad tím strávil dvě hodiny a výsledkem je jeden odstavec, se kterým nejsem vůbec spokojený :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přepsané ne. Převzaté 1:1. Ber to zase tak, že sem tam převzatý článek umožní vznik zajímavějších článků - např. u Girard Perregaux jsem strávil x hodin brouzdáním v aukcích na Antiquorum a domýšlením se některých historických souvislostí. U Montblanc zase dalo hodně práce vyvážit článek tak, aby značku příliš nezveličoval, nebo naopak nesnižoval..

 

V přípravě je nyní historie Vacheron Constantin, kde se snažím vyzdvihnout rozdíl mezi VC a PP. Včera večer jsem nad tím strávil dvě hodiny a výsledkem je jeden odstavec, se kterým nejsem vůbec spokojený :-)

Myslel jsem přepsané 1:1, blbě jsem se vyjádřil. Doufám tedy, že takovéto články přinesou i něco jiného :)

 

PS: možná bych tedy místo "autor redakce" psal "autor Dušák", nebo něco podobného, když si Dušáci dodali fotky i text. Škoda, že nějak vyprchala chvilková Dušákovic snaha zde vysvětlit některé své kroky, jak se pokoušela paní Jetmarová, pokud si to jméno pamatuju dobře (za případnou zkomoleninu se omlouvám) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem přepsané 1:1, blbě jsem se vyjádřil. Doufám tedy, že takovéto články přinesou i něco jiného :)

 

PS: možná bych tedy místo "autor redakce" psal "autor Dušák", nebo něco podobného, když si Dušáci dodali fotky i text. Škoda, že nějak vyprchala chvilková Dušákovic snaha zde vysvětlit některé své kroky, jak se pokoušela paní Jetmarová, pokud si to jméno pamatuju dobře (za případnou zkomoleninu se omlouvám) :(

 

Bohužel v redakčním systému není možné změnit název technického uživatele, pod kterým je článek publikován. Autorství tedy řeším ručně v zápatí dokumentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Bohužel v redakčním systému není možné změnit název technického uživatele, pod kterým je článek publikován. Autorství tedy řeším ručně v zápatí dokumentu.

ser se na to, je to jako házet perly sviním - i kdyby si vypotil technicistní kreaci tak to nebude dost dobrý - vždycky se najde nějakej nýmand, kterej tě vojede :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že nějak vyprchala chvilková Dušákovic snaha zde vysvětlit některé své kroky, jak se pokoušela paní Jetmarová, pokud si to jméno pamatuju dobře (za případnou zkomoleninu se omlouvám) :(

Dobrý den,

 

o správnosti našeho rozhodnutí vstoupit aktivně do komunikace se členy fóra

Chronomag nikdo z našeho vedení včetně mne ani jednou nezapochyboval.

Veškeré ohlasy (pokud nám výjimečně neuniknou) slouží jako reflexe našeho působení navenek, konkrétně nám umožňují

pojmenovat a řešit problémy, které třeba z důvodů "provozní slepoty" sami nevidíme.

Skutečnost je taková, že spousta dotazů byla zodpovězena či vyřešena

v počátku, dotazů či kritických komentářů ubývá a většinou se následně řeší

individuálně přímo s tazatelem bez další publikace veřejnosti.

S provozovatelem serveru byla domluvena spolupráce,

v rámci které například pomáháme zajistit některé

obtížně sehnatelné podklady pro redakční články,

propagujeme server Chronomag u hodinářských značek,

které pak poskytují větší podporu při psaní redakčních článků.

Na titulní stránku serveru jsou zase publikovány naše tiskové zprávy a materiály.

 

Všichni členové i čtenáři fóra Chronomagu jsou samozřejmě vítání

v našich dvou prodejnách. Nebojte se našim kolegům říci odkud jste.

Vážíme si spolupráce se členy fóra Chronomag, jakožto i s redakcí.

S úctou

Míša Jetmarová

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník salamio

Sodom and Gomorrah ..... nebo ..... Sodoma Gonorrhea

 

Ale tak jo, jedno er jsem tam zapomněl :mellow:. Je vidět, že máš fotografickou paměť, že sis to ze své karty zapamatoval :evil: :D.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Ale tak jo, jedno er jsem tam zapomněl :mellow:. Je vidět, že máš fotografickou paměť, že sis to ze své karty zapamatoval :evil: :D.

Nejen fotografickou, ale i dlouhodobou. Bylo to někdy v sedmdesátých letech minulého století.:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Nejen fotografickou, ale i dlouhodobou. Bylo to někdy v sedmdesátých letech minulého století.:D

 

Něco podobného jsem chtěl ještě připsat, ale vrozená úcta k moudrým šedinám zabránila mému péru, které se už rozbíhalo k napsání oné dehonestující doušky :).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...