Jump to content

Recommended Posts

Posted

Právě jsem koukal na záběry ze zálivu:

 

Aligátoři, žraloci a bůh víc co ještě za havěť tam umírá díky něčí blbosti :thumbsdown_anim: :snorkle:

 

Myslíte, že budou teď levnější řemeny ?? :stupid:

Posted (edited)

Mnoooo protože osobně mě to štve, že zase někdo šetřil na nepravém místě a odnese to tolik živočichů a rostlin.

A černej humor??

Dělám si blbou srandu z toho, že umírají zvířata a ještě spekuluju o nižších cenách vzhledem k

množství mrtvých zvířat.

Jak by si to pojmenoval ty??

 

Edit: ale zase třeba nějakej návrhář vyleze s krokoušem včetně černých skvrn..... nedávno jsem koukal na hodinky s hovnem s dinosaura OMG

Edited by Libunda
Guest Tada
Posted

Je mi líto, že z té ropy nebude palivo, které bych mohl spálit při páchání silničního násilí ...

Posted

já myslím, že Václav Klaus do roka a do dne vydá knihu, kde prokážu, že pro vzácné druhy živočichů v mexickém zálivu ta ropná skvrna představuje blahodárný vliv a jakékoliv pokusy o její odstranění jsou útokem na svobodu

Posted
já myslím, že Václav Klaus do roka a do dne vydá knihu, kde prokážu, že pro vzácné druhy živočichů v mexickém zálivu ta ropná skvrna představuje blahodárný vliv a jakékoliv pokusy o její odstranění jsou útokem na svobodu

Únik ropy? A proč se to vůbec řeší? Ekosystém se s tím přece sám vyrovná. ;)

Posted

No je to trochu mimo...ale fakt by mě to zajímalo, takže jestli někdo ví, budu rád, když odpoví. Myslíte, že například při zemětřesení a posunu desek, nebo tak něčem, ropa neutíká přirozeně? Je tak hluboko, nebo se o tom jen neví? Spíš si myslím, že neuniká, ale nevím proč....

Posted
No je to trochu mimo...ale fakt by mě to zajímalo, takže jestli někdo ví, budu rád, když odpoví. Myslíte, že například při zemětřesení a posunu desek, nebo tak něčem, ropa neutíká přirozeně? Je tak hluboko, nebo se o tom jen neví? Spíš si myslím, že neuniká, ale nevím proč....

to je zajímavá otázka, ale co mé chabé vědomosti sahají, tak ropa bývá v geologicky stabilních oblastech

Posted
Reakce na příspěvek č.9. Jen si tak představuji komentář p. prezidenta.

Pane Prezidente (nějak mi nejde přes pysky "Pane Chacharoide"), jsme rádi, že taky máte rád hodinky. (V tomto ohledu jsem přesvědčen, že mohu mluvit prakticky za všechny členy fóra.)

A co ty Primky/Eltonky? Šuplík, nebo taky někdy na ruce? Často?

Prosíme foto! Na WUS se říká: "No picture, no evidence" nebo tak nějak.

Guest tolja
Posted
já myslím, že Václav Klaus do roka a do dne vydá knihu, kde prokážu, že pro vzácné druhy živočichů v mexickém zálivu ta ropná skvrna představuje blahodárný vliv a jakékoliv pokusy o její odstranění jsou útokem na svobodu

 

Nomen omen.

Posted
Nomen omen.

no von by se tím pádem měl jmenovat spíš jinak. Je krásné, že se do Klause naváží lidi, který ty jeho knížky ani neviděli, natož četli... U nás je to vůbec národním sportem, že především chachaři a jim podobná svoloč mají vždycky Názor.

Posted
A těch soudců a hochů se správným názorem, co se vždycky vyrojí...

 

To je právě ta věc, že nevim, jestli je muj názor správnej a netvrdim, že jsem zastánce Klausovy doktríny. Ty Štětináči :)

Posted
To je právě ta věc, že nevim, jestli je muj názor správnej a netvrdim, že jsem zastánce Klausovy doktríny. Ty Štětináči :)

Já diskuze na podobná témata právě neberu nijak vážně. Málokdo se k tomu může opravdu relevantně vyjádřit. Většinou totiž lidé inklinují k již existujícím teoriím, o kterých se ani neví, na jakých podkladech byly vymodelovány atd... Vše, co jsem v tomto vlákně napsal, je myšleno velice, ale opravdu velice nadneseně.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...