Jump to content

Recommended Posts

Posted

Mám hodinky Nixon The Sentry zhruba měsíc a už několikrát se mi zastavily, potom většinou pomůže až několi vysunutí a zasunutí knoflíku (pro nastavení času a datumu :D) Nevíte někdo čím to může být? Není to třeba slabá baterka? Zastaví se většinou jednou do týdne.

Posted
Mám hodinky Nixon The Sentry zhruba měsíc a už několikrát se mi zastavily, potom většinou pomůže až několi vysunutí a zasunutí knoflíku (pro nastavení času a datumu :D) Nevíte někdo čím to může být? Není to třeba slabá baterka? Zastaví se většinou jednou do týdne.

 

Nečekej nějaké soucítění,chce to kvalitní hodinky a potom se nebude stávat co teď Tobě.

Guest SukHoi
Posted

nevím co to je za hodinky ani za značku, ale některé hodinky mají tzv. standby (zastaví se) režim kvůli úspoře proudu - jestli to není ono - pokud ne tak je to na reklamci nebo popelnici

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...