Jump to content

Náhradní díly na auta


Náhradní díly na auta  

14 members have voted

  1. 1. Jaké náhradní díly na auta preferujete?

    • originální
      3
    • druhovýroba v kvalit? originálu
      11
    • druhovýroba st?ední kvality
      1
    • druhovýroba nejni??í kvality
      0


Recommended Posts

Posted

Zdravím všechny příznivce hodinek a aut a dovoluji si vám nabídnout nahradní díly na auta.Jedná se o nové značkové se zárukou a učtenkou. Myslím že umím velmi zajímavé ceny tak mužete vyzkoušet. Záleží jestli preferujete kvalitu a dobrou cenu nebo jen cenu,umím obojí většinou se dává ten střed,ale někdy vyjde levně i prvovýroba. Např.spojku,dvouhmotak,rozvody,tlumiče,pružiny,výfuky,turba,kotouče,destičky,čepy,ramena,olej castrol nebo gm,nemá smysl řešit filtr za stovku,ale když to bude i s olejem tak se to dá domluvit. Umím i originál díly na japonce a korejce.

Ptejte se ja na co chci odpovím. :-)

Posted
Zdravím všechny příznivce hodinek a aut a dovoluji si vám nabídnout nahradní díly na auta.Jedná se o nové značkové se zárukou a učtenkou. Myslím že umím velmi zajímavé ceny tak mužete vyzkoušet. Záleží jestli preferujete kvalitu a dobrou cenu nebo jen cenu,umím obojí většinou se dává ten střed,ale někdy vyjde levně i prvovýroba. Např.spojku,dvouhmotak,rozvody,tlumiče,pružiny,výfuky,turba,kotouče,destičky,čepy,ramena,olej castrol nebo gm,nemá smysl řešit filtr za stovku,ale když to bude i s olejem tak se to dá domluvit. Umím i originál díly na japonce a korejce.

Ptejte se ja na co chci odpovím. :-)

Asi jsi mimo, :suicide_anim: tady jsi na F o hodinkách.

 

Posted
Asi jsi mimo, :suicide_anim: tady jsi na F o hodinkách.

 

Já vím,ale mužu kolegum nabídnout levné autodíly,aby jim zbylo víc peněz na hodinky.:-)

Posted

Nooo, když si vzpomenu, že se Jakubisko, poté, co jej vypekl jeden prodejce na ebayi, zaregistroval jako Profi a vyrobil pár hodinkovnic za pár stovek, tak mám, hommere-jedničko, pocit, žes to kšeftaření tady trochu dost přestřelil. :sick01:

Posted

Hele nejde o kšeftaření jen jsem nabídnul členum levné autodíly,jestli není zájem tak se svět nezboří. Když nedělám do hodinek tak nabízím slevu tam kde umím,myslím si že takhle přes chronomag by jsme si navzajem mohli pomoct,ten dělá to a ten zas tohle,ale jestli jsou tady nějaké výhrady tak to klidně smažte,je mi to jedno.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...