franzkfk Posted May 13, 2010 Report Posted May 13, 2010 Dobrý den, mám zájem o tyto hodinky http://www.hodinky.inshop.cz/kapesni-hodin...ni-hodinky.html a zajímal by mě názor chrono-geeků V prvé řadě chci upřesnit, že jsem si vědom quartzu a také ho chci. Zajímá mě spíš ta porhodiovaná měď a hesalitové sklíčko - co do kvality a opotřebení. Děkuji.
kubson Posted May 14, 2010 Report Posted May 14, 2010 (edited) za 6tisíc se dají koupit pěkné vintage cibule, na tohle bych se vyprt edit: jinak to pouzdro i sklo je co se týká náchylnosti k opotřebení obojí špatně.. Edited May 14, 2010 by kubson
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now