Přejít na obsah

Velká voda


tombed

Doporučené příspěvky

Synci z Kurviné, sem mluvil s Maroshem, který momentálně čerpá vodu ze sklepa své matičky, potřeboval by gumoky, vel. 12, bo je nemá a nemá čas shánět,a bo už se do Kurviné nedá dostat jinak než přes Polsko, chlapi z Kurviné dovezte mu je někdo. Tvrdí, že je nepotřebuje, ale já bych byl nerad, aby byl chorý! Pak mi pošlete cenu a číslo účtu, dík!

Tel. na Marosha 602 570 396.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Synci z Kurviné, sem mluvil s Maroshem, který momentálně čerpá vodu ze sklepa své matičky, potřeboval by gumoky, vel. 12, bo je nemá a nemá čas shánět,a bo už se do Kurviné nedá dostat jinak než přes Polsko, chlapi z Kurviné dovezte mu je někdo. Tvrdí, že je nepotřebuje, ale já bych byl nerad, aby byl chorý! Pak mi pošlete cenu a číslo účtu, dík!

Tel. na Marosha 602 570 396.

Gumáky nemám, tak vám alespoň popřeju pevný nervy. Já si to zažil dvakrát - nejdřív v 97 v UH a pak i v Praze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My sme mali vcera najkrizovejsi stav, ja sice byvam na kopci, ale spodna cast dediny bola cela zaplavena, na futbalovom ihrisku mame pol metra vody. Dnes je to uz lepsie a voda pomaly klesa. Obycajne asi pol metra hlboka a meter siroka riecka ma niekde aj 2,5m a na sirku aj 100m. Dokopy ta riecka zaplavila 4 dediny...

 

Edit: preklepy

Upraveno uživatelem pato31681
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem z karviné a manželka ač do práce jela do ostravy autem, zpátky už vlakem... :nuke: Nejdřív uzavřeli most, že mu praská pilíř, pak ho zase otevřeli, ale pro změnu se vylila řeka na silnici, takže zase nikdo neprojede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synci z Kurviné, sem mluvil s Maroshem, který momentálně čerpá vodu ze sklepa své matičky, potřeboval by gumoky, vel. 12, bo je nemá a nemá čas shánět,a bo už se do Kurviné nedá dostat jinak než přes Polsko, chlapi z Kurviné dovezte mu je někdo. Tvrdí, že je nepotřebuje, ale já bych byl nerad, aby byl chorý! Pak mi pošlete cenu a číslo účtu, dík!

Tel. na Marosha 602 570 396.

Aha, tak už to chápu proč jsi mi dnes volal! :-) Byl jsem zrovna ještě v Hodoníně a volal jsem Ti několikrát zpátky,ale pořád mi to hlásilo, že je síť zaneprázdněna a nedalo se vůbec dovolat.

No, jinak dojel jsem až teď před chvíli a to sem musel do Karviné vjet přes Polsko, všechny ostatní cesty jsou uzavřené,no.

Takovou kolonu aut přes Polsko směrem sem jste ještě neviděli nebo tak možná maximálně v nějkém katastrofickém filmu! Fakt jo. Hrůza!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...