Přejít na obsah

Velká voda


tombed

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kluci,mám za sebou 15 hodin práce u povodní a je to hrůza...no,..zažil jsem i rok 97 a myslím,že to je stejné....teď jsem si dal tři slivovice,jdu spát a ráno znovu a pořád chčije a chčije....momentálně vím,že Karviná je odříznuta od světa :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci,mám za sebou 15 hodin práce u povodní a je to hrůza...no,..zažil jsem i rok 97 a myslím,že to je stejné....teď jsem si dal tři slivovice,jdu spát a ráno znovu a pořád chčije a chčije....momentálně vím,že Karviná je odříznuta od světa :(

Myslíš, že se něco do rána změní? Jestli jo,tak asi k horšímu,co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já to odlehčím - jak často si můžeš říct... jsem za vodou... B) ?

Tos mi připoměl rok 2002. Švagrovi to vytopilo krám v Lovosicích do kterýho asi měsíc předtím koupil nový nábytek. Tak se tam jeli podívat na člunu spolu s dašími majiteli krámů v té ulici a u jednoho zahlásili: ááá, tak ten je taky za vodou. Kolikrát jeden nechápe kde se v člověku bere ten humor když má krám zatopenej do výšky jeden a půl metru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto už není normální. Kolikrát už byla za posledních třináct let stoletá voda? Když jsem dnes četl o Troubkách, který se staly takřka symbolem povodní v '97 a dnes jsou zase vytopený...

 

díkybohu u nás se voda dostane max. vždycky cca 80m od baráku a to ještě jen proto, že to místo je pod úrovní horního okraje koryta řeky. Všem, kterých se to týká přeji, aby to hlavně ve zdraví přečkali a drželi se psychicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí dík za účast. Gumoky(česky holyny) už mám, byly mi navráceny z jednoho reportážního vozu.

Dnes už jsem částečně práci, včera jsem celý den bojoval s tou velkou vodou.

Naštěstí to u nás není katastrofické, voda se zespod dostala jen do sklepa, čerpadlo nasazeno včas(velké štěstí, že si ho matka pořídila zavčasu, poloha baráku 100 metrů od valu řeky Olzy(Olše) té myšlence dost nahrává). Provedl jsem klasické úkony ochrany majetku.

Ale nic hrozného říkám, spousta lidem je na tom mnohem hůře. Klepu na dřevo, ať nepříjde ještě nějaká další vlna, protože dnes ráno, při ohledání místa činu jsem zjistil, jak pokles vody ve sklepě, tak pokles hladiny Olzy.

Jinak nemůžu připojit nějaké reportážní foto nebo video, bo jsem měl jiné starosti a řeknu Vám, že jsem měl dost nervy, z těch debilů, co se jezdili dívat, co dokáže příroda. Kolem zahrady projely stovky aut s chytrákama, aby hodili oko, co se to tak děje a pak v klidu odjeli na své sídliště.

Já měl pohotovostně otevřenou bránu, abych mohl naskočit do auta a ujet v případě tsunami a ti nazdárci se mi tam v ní točili, to jsem měl pak tepovku hodně vysoko.

Takže tak.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo se ti nenabidl s pomoci ?

 

Jo, nabídl se mi Mechano, což mě potěšilo a velmi překvapilo zároveň, když se kouknu na mobil a vidím, že mi volá Mechano s nabídkou pomoci, ač člověk z druhé strany republiky. Absolutně jsem netušil, že se Tombed tady tak opřel do těch mých holínek.

Ostatní členové z Karviné ovšem měli sami plno práce, takže nikoho nehaním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...