Přejít na obsah

Potřebuji radu


Renee

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Tak jsem to dočetl. Nejdříve jsem se divil jak s ní snow tak zhurta vyběhl na první dobrou, ale je vidět, že se vyzná.

 

ještě bych poznamenal, že cena 4999 Kč nebyla na Aukru dána náhodně. Podvod za 5 000Kč už je klasifikovaný jako trestný čin - s daleko vyšší sazbou a hrozícím kriminálem.

 

no, příspěvěk přesně o půlnoci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj, jsem tu nový takže pokud něco dělám špatně tak se omlouvám.........nicméně potřebuji radu......cca před dvěma měsíci jsem si koupil nové Breitling Super Avenger II......nenosím je denně, ale tak cca 30-40x jsem je naruce měl.....teď jsem ke své hrůze zjistil, že už na nich mám škrábanečky....je to normální? Dá se to nějak rozleštit?......Jsem z toho celkem na nervy......Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem tu nový takže pokud něco dělám špatně tak se omlouvám.........nicméně potřebuji radu......cca před dvěma měsíci jsem si koupil nové Breitling Super Avenger II......nenosím je denně, ale tak cca 30-40x jsem je naruce měl.....teď jsem ke své hrůze zjistil, že už na nich mám škrábanečky....je to normální? Dá se to nějak rozleštit?......Jsem z toho celkem na nervy......Děkuji za radu

 

Nu normální to je, stačí lem košile a mikrovlásečnice jsou na světě. rozleštit se to dá - ale je to zbytečné, protože dalším používám si je opět vyrobíš znovu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...