Přejít na obsah

Tabulka zájemců - Prim Elegant Linea 40mm


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Změňme téma: na www.prim.cz už jsou fotky nové Liney XL - tedy 40mm provedení. Zatím jako novinka a s mírně upraveným textem z menší Liney, ale vám půjde stejně nejvíce o tu fotografii.:)

Gratuluji, ta první fotka je úžasná - přesně vystihuje tu "atmosféru prim".:cool: Fotografovi skládám poklonu. Já si snad budu muset přikoupit ještě tuto verzi.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peter
Gratuluji, ta první fotka je úžasná - přesně vystihuje tu "atmosféru prim".:cool: Fotografovi skládám poklonu. Já si snad budu muset přikoupit ještě tuto verzi.:P

ja mám len taký pocit, že práve tá prvá má strieborný podklad, hmmm, dosť dobrý dojem na to, aká bola tá farba samotným výrobcom zaznávaná :), navyše aj pomerne čestné miesto- hneď prvá :):)

 

ešte mám otázku, na tých tretích sú pôvodné ručičky alebo sa mi to len zdá...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty 38 mam ja, 17 ma myslim MB. Ale ja jsem s Primem domluveny na pozdejsim zaslani, v pondeli jedu pracovne pryc a kdybyb pritelkyne prebirala hodinky a videla cenu, asi by to pro mne nedopadlo nejlepe a stal bych se obeti domaciho nasili :-) . Takze snad poreferuje MB. Mimochodem, v dnesnim bulvarnim tisku (Blesk) se chlubi brankar Petr Cech, ze si poridil hodinky Prim, stejne jako prezident, ze jich je vyrobeno jen 50ks a ma na nich jmeno :-) . Mel na ruce Tycho Brahe.

MB zatim neporeferuje... nikdo se mi dosud neozval, takze pocitam, ze ty hodinky zatim jeste zkompletovany nemam. Koneckoncu jeste jsem ani neposilal zadny doplatek.

 

A panove, nejak zcela zapadla ta myslenka s drazbou jednoho kusu, nezda se vam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji, ta první fotka je úžasná - přesně vystihuje tu "atmosféru prim".:cool: Fotografovi skládám poklonu. Já si snad budu muset přikoupit ještě tuto verzi.:P

ja mám len taký pocit, že práve tá prvá má strieborný podklad, hmmm, dosť dobrý dojem na to, aká bola tá farba samotným výrobcom zaznávaná :), navyše aj pomerne čestné miesto- hneď prvá :):)

Ano, presne tak :)

Ovsem jedna pripominka by byla -- nejak mi k teto stribrne verzi nesedi ten "stredne-hnedy" reminek. Cerny by byl vhodnejsi.

ešte mám otázku, na tých tretích sú pôvodné ručičky alebo sa mi to len zdá...?

Ne, to jsou ty nove... kompromis mezi tlustymi profilovanymi a tenkymi puvodnimi. Pravda, tloustkou to ma blize spise k tem profilovanym, ale to neni muj problem, ja mam rovnou ty profilovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To MB: hodinky jsou hotové a ve středu mi je přivezou do Prahy. Je tedy namístě se začít domlouvat, jak si je předáme.:)

 

Co se týče Lineí na obrázku, tak ty jsou bílé. Není vytažený kontrast. Už kvůli tomu, aby se neztratila kresba, kterou tvoří konkávní sklíčko. Jinak se Vám ale nedivím, že to tak vnímáte, protože udělat fotku stříbrného provedení tak, aby vypadalo stříbrně je také dost těžká věc.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peter
Co se týče Lineí na obrázku, tak ty jsou bílé. Není vytažený kontrast. Už kvůli tomu, aby se neztratila kresba, kterou tvoří konkávní sklíčko. Jinak se Vám ale nedivím, že to tak vnímáte, protože udělat fotku stříbrného provedení tak, aby vypadalo stříbrně je také dost těžká věc.:)

A ako je to s tými ručičkami, tak ako to popísal vyššie mb?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne webu Primu se píše o zprovoznění pracoviště na uzavírání hodinek v ochranné atmosféře. Týká se to všech hodinek a tedy i Ch.L.E. nebo je to "příplatková individualizace"? Ne že bych to vysloveně chtěl, ale ten pocit, že hodinky vydrží až -70 stupňů Celsia a narozdíl ode mě nezamrznou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky se uzavírají ve vzduchotěsném boxu, který je naplněn argonem. Přes přechodovou komoru se do něj vkládají součástky, které se pak uvnitř smontují v hotové hodinky. V hodinkách není atmosférický vzduch, ale čistý inertní plyn. V hodinkách tím pádem není ani žádná zbytková atmosférická vlhkost. Z toho plyne vyšší životnost strojku a odolnost v extrémních klimatických podmínkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...