Přejít na obsah

Tabulka zájemců - Prim Elegant Linea 40mm


Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Myslím, že tady už vzniknul konsenzus ohledně zaplacení hodinek do aukce. Nechce se mi to hledat, ale snad jsme se dohodli, že majitelé hodinek zaplatí polovinu a druhou zaplatí Elton. Při ceně hodinek cca 16.000 Kč by to vycházelo na dvě stovky na každého z nás (někteří budou platit víc - mají několikery hodinky). Takže posílám VŠEM účastníkům Chronomag LE mail se svým číslem účtu a až shromáždím celou částku, předáme ji PRIMOVI.

 

Maily jsem rozeslal, ale mám dva problémy:

 

Následující účastník ChLE již není člen fóra:

tomdu

 

A u těchto účastníků ChLE není uveden mail - ozvěte se mi, prosím!

Honza

Kalimero

lom

Pavel K

peter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník peter

ja som platenie čiastky 2OO Kč riešil tak, že som zálohu, ktorú mi Prim vyrátal v špecifikačnej tabuľke, navýšil o týchto dvesto korún a takto som to poslal.

Takže teraz ako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
ja som platenie čiastky 2OO Kč riešil tak, že som zálohu, ktorú mi Prim vyrátal v špecifikačnej tabuľke, navýšil  o týchto dvesto korún a takto som to poslal.  

Takže teraz ako?

OK, dohodnu se pak s PRIMEM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit jak stanovisko petera, tak watche. Dokonce si v případě petera pamatuji, že s tím měly kolegyně problém, protože netušily, proč přišlo o 200,-Kč více.:)

 

Další schůzka v Praze stojí především na vašem zájmu a schopnosti se na nějakém termínu sladit. Já si na vás čas udělám. Dobré by bylo, kdyby se mohlo takové setkání uskutečnit do 20.5., protože pak tu nějakých 16 dní nebudu. Bude kurz.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To cigi: Nemohu to nyní ověřit, ale věřím tomu. Pak mám informaci pro Kamila, že zaplaceno již mají Watch, Peter, MB a Cigi. V pondělí nechám zkontrolovat došlé platby a zkusím dohledat další, kteří případně platbu již poslali. Pro účetní to asi i tak byl oříšek, co si počít s platbami, které neměli k čemu přiřadit. Zjistím a dám vědět.

 

To atomik: nemám zatím detailnější představu. Je to především akce lidí z chronomagu, na které se naše firma podílí zatím pouze 50% nákladů na pořízení hodinek. Když bude zkušené a krásné licitátorky potřeba, rád přijmu vaši nabídku. Jinak do té doby nás můžete seznámit.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Pak mám informaci pro Kamila, že zaplaceno již mají Watch, Peter, MB a Cigi.

Znamenám si :)

 

Zatím mám peníze od těchto:

Chronomag, old black, pakr, petrko, Tomas, Viktor a zdenda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak mám informaci pro Kamila, že zaplaceno již mají Watch, Peter, MB a Cigi.

Tedy, sam o tom nevim! :) Prave ted, po jiste dobe totalniho pracovniho vytizeni, jsem posilal Kamilovi onech 200Kc. Ze bych neco platil jiz drive, toho si skutecne nejsem vedom :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...