Přejít na obsah

Tabulka zájemců - Prim Elegant Linea 40mm


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To Lukáš: 31.12.2005 - výjimky se budou udělovat jen registrovaným zájemcům, a to do 14.1.2006

 

Vyplnění formuláře je podstatné, protože v objednávkových mailech většina z Vás alespoň na něco zapoměla, takže specifikace, ani kontaktní údaje nebyly kompletní.

 

To MB a Pachollini: Koukám, že jste se přiklonili k jednomu ze dvou standardů CH.L.E., co se týče barvy číselníku, takže tento problém pro přidružení do chronomag l.e. odpadá. Zbává jen otázka strojku. Ostatní si přejí, aby L.E. byla postavena čistě na kalibru 66...

 

Aktuální rekapitulace objednávek a číselné řady:

 

1 odklizec

2 Dali

3 zdenda

4 ondraj

5 Mnovace

6 Chronomag

7 Kamil

8 Viktor

9 Lukáš

10 Magnus

11 cigi

12 cigi

13 cigi

14 JJ

15 Kalimero

16 Dusen

17 Dali II původně RadimK

18 Pachollini

19 Honza49

20 Peca

21 Kamil II.

22 Peter

23 Honza

24 old black - v případě varianty s lesklou pavučinkou ICHI (to je její název).

25 MB

....

Má ještě někdo zájem? Konec roku bude definitivní datum uzavření této série!

 

Poslední kus bude vyhrazen pro firemní muzeum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení pánové,

diskusi sleduji od samého počátku, byť jen pasivně. Je vedena natolik fundovaně, že jsem se necítil na to, abych se vyjadřoval (o nic jste tedy nepřišli =) ). Vzhledem však k tomu, že zde byl dán termín k připojení se (vše nejraději dělám na poslední chvíli =) ), rád bych Vás požádal o vstup do této limitované série. Pokud nebudete proti, pošlu panu Prokopovi objednávku.

 

Se vším co bylo dohodnuto souhlasím (ale nedá mi to, myslím, že stříbřený číselník a zlaté lomené ručičky mají něco do sebe =) ).

 

Jen na okraj, jak dopadla diskuse ohledně nápisu 17 jewels na dolní části ciferníku-bude nebo ne?

 

 

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální rekapitulace objednávek a číselné řady:

 

1 odklizec

2 Dali

3 zdenda

4 ondraj

5 Mnovace

6 Chronomag

7 Kamil

8 Viktor

9 Lukáš

10 Magnus

11 cigi

12 cigi

13 cigi

14 JJ

15 Kalimero

16 Dusen

17 Dali II původně RadimK

18 Pachollini

19 Honza49

20 Peca

21 Kamil II.

22 Peter

23 Honza

24 MB

25 tomlin

....

Poslední kus bude vyhrazen pro firemní muzeum[/b]

 

Má ještě někdo zájem? Konec roku bude definitivní datum uzavření této série! Všem se kterými je počítáno - zkuste najít čas na vyplnění formuláře, který jsem rozeslal mailem. Zatím jsem jich zpět obdržel asi 6.

 

old black svou objednávku podmínil číselníkem s "pavučinou", mám tedy brát objednávku jako neplatnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, tehdy to byla rekce na model, který mně na webu jako jediný "padl do oka". V ruce jsem měl u Hanáka jen Orlík l.e., chvíli jsem ho prohlížel, ale koupil jsem tehdy Fortis Flieger. Možná poději zauvažuji co s těmi dvěma strojky po tátovi. Že by ICHI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove,

 

rad bych se i ja pridal k teto akci, nebude-li proti tomu vaznejsich namitek. Svou invenci a pripominkami jsem k finalnimu vystupu neprispel, snad prominete.

 

Poradi v cislovani i dalsim podminkam vcetne kalibru se samozrejme prizpusobim. Detaily bych mel vyresit s panem Prokopem zitra osobne (timto mu dekuji za vstricnost a ochotu).

 

Predem Vam dekuji.

 

Vsem preji uspesny pristi rok a nekterym gratuluji ke krasnym hodinkam :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítám Loma do party.:)

 

Aktuální rekapitulace objednávek a číselné řady:

 

1 odklizec

2 Dali

3 zdenda

4 ondraj

5 Mnovace

6 Chronomag

7 Kamil

8 Viktor

9 Lukáš

10 Magnus

11 cigi

12 cigi

13 cigi

14 JJ

15 Kalimero

16 Dusen

17 Dali II původně RadimK

18 Pachollini

19 Honza49

20 Peca

21 Kamil II.

22 Peter

23 Honza

24 MB

25 tomlin

26 Lom

....

Poslední kus bude vyhrazen pro firemní muzeum

 

Má ještě někdo zájem? Konec roku bude definitivní datum uzavření této série! Všem, se kterými je počítáno - zkuste najít čas na vyplnění formuláře, který jsem rozeslal mailem. Zatím jsem jich zpět obdržel asi 6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
bohužel neumím dát smajlíka, a nechci se to učit, protože bych pak psal smajlíky skoro místo teček za každou větou.

Váš cigi

když dáš dvojtečku a ukončení závorky dohromady, čili : a hned za tím ), vyjde ti tohle: :)

když dáš místo dvojtečky apostrof: ;)

když dáš místo závorky za dvojtečkou velké DÉ: :D

když dáš místo velkého DÉ velké PÉ: :P

když dáš místo velkého PÉ lomítko: :/

atd, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K diskuzi je ještě použití kalibru 73.

 

Dusen a Dali II by si hodinky přáli s automatem......

 

Pak je to otázka jestli kolektiv gentlemanů snese mezi sebou zájemce o stříbřený, černě tištěný číselník. (také 2-3 zájemci tu jsou - minimálně Pachollini a Lom.

 

Co vy na to? Umožníte aby Ch.L.E. měla ještě tuto variantu grafiky nebo se musí pánové podřídit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je, že je určitě škoda narušovat celistvost limited edition. Trvalo docela dlouho než se všichni shodli a někdy to pěkně jiskřilo :) Strojky bychom měli všichni použít Prim 66, barvy číselníků bych tolik neřešil. Ale v jednotě je síla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální rekapitulace objednávek a číselné řady - červeně jsou označení ti, kteří mi ještě nedodali vyplněný specifikační formulář:

 

1 odklizec

2 Dali

3 zdenda

4 ondraj

5 Mnovace

6 Chronomag

7 Kamil

8 Viktor

9 Lukáš

10 Magnus

11 cigi

12 cigi

13 cigi

14 JJ

15 Kalimero

16 Dusen

17 Dali II

18 Pachollini

19 Honza49

20 Peca

21 Kamil II.

22 Peter

23 Honza

24 MB

25 tomlin

26 Lom

....

30 (poslední kus) vyhrazen pro firemní muzeum

 

PS: Vzhledem k tomu, že já si jeden kousek jako privátní osoba také vezmu a pár zákazníků se ještě rozhoduje, a tak jsem se rozhodl uzavřít limitovanou sérii na čísle 30. Pokud nějaké hodinky zbydou - vydražíme je.:) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem formulář ještě neposlal, vyplňuju ho teprve. A hned se hlásím, že bych si vzal ještě jeden kousek, abychom neměli mezeru do té třicítky :)

 

Horší je, že jsem se ještě pořád nerozhodl, zda PRIM nebo ETA strojek :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...