Přejít na obsah

Nová verze fóra od 21.5. - vítejte a problémy hlašte


Chronomag

Doporučené příspěvky

nevím, jsem trochu prostomyslný, ale tlačítko přidat přílohu nevidím.

 

Tak jsem si na tobě vyzkoušel všechny tlačítka co u tebe jsou a asi jsem tě přidal mezi ňáký přátelé, napráskal tě adminovi a bůchví co ještě :D

 

Jo je tady seznam posledních příspěvků někde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 519
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nesmíš použít rychlou odpověď, ale buď "Přidat odpověď" nebo "použít plný editor".

 

Kamile když zmáčknu "Přidat odpověď", tak prostě žádnou možnost jak vložit obrázek mimo hostingu nevidím. A kde se aktivuje "Plný editor"? ... Ale možná jsem fakt pitoma...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmíš použít rychlou odpověď, ale buď "Přidat odpověď" nebo "použít plný editor".

 

to jsem samozřejmě udělal, ale ne, ne a ne

 

Tak jsem si na tobě vyzkoušel všechny tlačítka co u tebe jsou a asi jsem tě přidal mezi ňáký přátelé, napráskal tě adminovi a bůchví co ještě Posted Image

 

Jo je tady seznam posledních příspěvků někde?

 

 

ty wole, ty sws mi smazal ze seznamu přátel, jak jsi to dokázal, myslel jsem, že své přátele ovládám sám...Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Česká verze je, měli byste ji všichni mít automaticky. Kdo ne, přepínač je vlevo úplně dole na stránce, taková roletka.

 

Fotky tu jdou vkládat přímo do příspěvku, ale to šlo i na starém fóru :) Asi dva roky :) Je to modré tlačítko Přidat přílohu pod okénkem přidávání příspěvku. 

 

Díky, už jsem se zorientoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jo a proč tam mám ten statut varování, něco jsem vám provedl?

Tos tam měl i předtím, má to tam každý. Klikni na to a asi tam máš nula, ale svůj status vidíš jen ty a moderátoři.

 

A co používáte za prohlížeč a operační systém?

Já Visty a Firefox, chodí to, jdu to zkusit v Exploreru a Opeře.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...