Přejít na obsah

Nová verze fóra od 21.5. - vítejte a problémy hlašte


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 519
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

teda, bude mi asi dlouho trvat, než se zorientuju a zvyknu si, ale holt změna je život :). vypadá to dobře, taky bych ale uvítal celkově tmavší prostředí.

 

No ale hlavně ne moc tmavý, nebo nedej bože negativní... To je mor na oči. Ale tohle se mně zamlouvá dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skiny kdyžtak řešte v odděleném vlákně tady: http://forum.chronom...id=433512&st=20

 

Jo a mimochodem, vkládání odkazů jde hodně blbě když to okýnko je mimo můj monitor směrem vlevo. Máte to taky tak?

 

Edit: Ten češtin mne tu fakt fascinuje. V profilu na stránce o Mě jsem našel tuto větu: "Tento uživatel nevyplnil jeho stránku 'O mě' a zatím nepřidal značku to svého účtu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky se vkládají přes hosting? Tak to je pro mě konečná, já to vkládal z kompu a jinak to dělat nebudu.

 

Na CDMA je to pomalý.

 

Na starším notebooku Dell je to pomalý.

 

A navíc se mi nezobraziují občas fotky, jen kravsky velký post bez obsahu.

 

Chjo...

 

...no nic aspoň se zas po několika letech vrátim do běžnýho nevirtuálmního života.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky se vkládají přes hosting? Tak to je pro mě konečná, já to vkládal z kompu a jinak to dělat nebudu.

 

Na CDMA je to pomalý.

 

Na starším notebooku Dell je to pomalý.

 

A navíc se mi nezobraziují občas fotky, jen kravsky velký post bez obsahu.

 

Chjo...

 

...no nic aspoň se zas po několika letech vrátim do běžnýho nevirtuálmního života.

 

No já jsem ráno vkládal fotky uložené v počítači normálně. Na druhou stranu nevím co to je hosting.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky se vkládají přes hosting? Tak to je pro mě konečná, já to vkládal z kompu a jinak to dělat nebudu.

 

Na CDMA je to pomalý.

 

Na starším notebooku Dell je to pomalý.

 

A navíc se mi nezobraziují občas fotky, jen kravsky velký post bez obsahu.

 

Chjo...

 

...no nic aspoň se zas po několika letech vrátim do běžnýho nevirtuálmního života.

 

Bandi jde to normalne jako predtim. Zkousel jsem vkladat fotku a normalne jako vzdy jsem ji nhral z disku a prilozil k prispevku.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...