Přejít na obsah

Poraďte sekačku prosím


Ondraj

Doporučené příspěvky

Eco - plete se mi do toho anglictina, omlouvam se, ze jsem urazil mistni narodovce. A ekologicke je opravovat a provozovat jiz jednou vyrobene veci a nehazet je do popelnice a kupovat nove. Stejne tak je ekologictejsi jezdit ve starem Kacku s Euro 0,7, nez ho dat sesrotovat a koupit nove Citygo s Euro 6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ajajaj, kdy sem tady machroval, že jsem opravil sekačku, před týdnem? :-) Rána jak z děla, sekačka půl metru naskočila a pravděpodobně ta hlavní hřídel z motoru k noži se celá ohnula. Škoda, zkusil jsem maximum, večer jdu kliknout na Hondu....aspoň že to nikomu neuseklo nohu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z niceho nic, nebo nejaky kamen?

Z ničeho nic. Nejdříve první pecka nůž si škrtnul o bok sekačky, v trávě díra. Nic zvláštního jsem nenašel s podivem, tak sekám dál a rána jak z děla. Nůž je celý nakřivo, motor se vyklá,pár šroubů odlétlo .... amen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri,to ale chyba sekačky nebude :lol2: jestli si ohnul kliku,tak počítej oprava okolo 3 +- to asi bude

Ta sekačka má strašně za sebou bez jakékoliv investice, takže má nárok. Opravovat už ji nebudu, nemá to smysl si myslím....i když ji opravím bude to furt stará ludra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udělal opět menší průzkum u Plzničky a v mém rozpočtu plus mínus patnáct mě vychází nejlépe furt ta Honda. Ještě jsem nekoukal na ceny, snad ji seženu ještě levněji. Kdyby Vás něco lepšího napadlo, dejte mi prosím vědět. Odkliknu to po vypití flašky dobrého bílého ať mě to tolik nebolí :-)

 

https://www.hondastroje.cz/zahrada/travni-sekacky/motorove-sekacky/sekacky-zakladni-rady-hrg/sekacka-s-pojezdem-hrg-466-sk

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá je, bude to asi nějaká větev MTD což je dobré. Ale obrovský koš, až zbytečně...ale jako vypadá opravdu dobře. Mě u té Hondy vadí nastavení výšky sekání, že je předek a zadek rozdělený, a pak ještě to ovládání plynu a pojezdu dohromady, vůbec nevím co od toho čekat. Mtd co jsme měli teď měla páku pojezdu zvlášť vzadu a plyn vepředu, případné mi to uživatelsky příjemnější aké těžko říct....

post-364-0-45981600-1531768223.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem musel kvůli tobě zajet do katastru :-) Trávy kolem baráku 1100 m2.

tak seš na hraně co se týče záběru,pokud je to plocha na sečení,nemáš to moc členitý se skalkama a jinejma cípovinama tak bych šel do záběru 53cm,míň se nachodíš :cheers:

jinak Honda je držák,ale mrkni i na Stigu,i tam vybereš zajímavé kousky,aůe vybírej značku se servisem blízko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to není žádný koš moc velký.

No, jde o to že většinou poslední dobou u sekačky relaxuje manželka :-) a i ta pětapadesátka koš co tam byla teď, je prostě plná moc těžká. Sedmdesátka je holý nesmysl. Je pravda, že teď vybírám i hlavně tak nějak pro princeznu, protože ji to baví. Easy start je podmínkou a pravda je, že tu Hondu nastartuje po letech i dítě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak seš na hraně co se týče záběru,pokud je to plocha na sečení,nemáš to moc členitý se skalkama a jinejma cípovinama tak bych šel do záběru 53cm,míň se nachodíš :cheers:

jinak Honda je držák,ale mrkni i na Stigu,i tam vybereš zajímavé kousky,aůe vybírej značku se servisem blízko

Děkuji za tip, na Stigu ještě mrknu. Servis Hondu mám dvacet km a určitě na to myslím ....je to dost důležité ho mít na blízku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...