Přejít na obsah

Poraďte sekačku prosím


Ondraj

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 857
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To u této nikde nepíšou, až budu vědět vlastní zkušenost, nápisu sem.. ;)

 

Koukal jsem i na velkou od značky co mas ty, ale s největší baterkou a nabijeckou, byla cena, jen o něco málo nižší, než stiga, tak jsem vzal radši tu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Me de vo cas, moja je necela hodina, normometrctverecni bude to samy, jak toner do tiskarny..

Tak Sibiřu, zatím něco přes hodku.. Sekal jsem cirka 3týdenní trávu ( jak je sucho neroste to ) , pojezd celou dobu a dost startoval, když to chtěli zvědavý návštěvy vidět :) Zbylo cca 10% kapacity.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám od Makity vrtačku, fukar a strunovku a je to super. Mám 2x 5aH baterie s rychlonabíječkou. Kdybych přemýšlel od nové sekačce, určitě by to byla ta na akumulátory. U přístrojů náročnějších na výkon to má makita ošetřeno tak, že se tam dají dva akumulátory. Třeba u toho fukaru. Navíc na amazon.de bývají ty věci od Makity skoro o 1/2 levnější než u nás ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ja mam strunovku, sekacku a sroubovak, rychlonabijecku a dve 4ah baterky a je to parada

Já mám od Makity vrtačku, fukar a strunovku a je to super. Mám 2x 5aH baterie s rychlonabíječkou. Kdybych přemýšlel od nové sekačce, určitě by to byla ta na akumulátory. U přístrojů náročnějších na výkon to má makita ošetřeno tak, že se tam dají dva akumulátory. Třeba u toho fukaru. Navíc na amazon.de bývají ty věci od Makity skoro o 1/2 levnější než u nás ... 

Upraveno uživatelem blackhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,pánové zahradníci.Pořídil jsem si zahradu asi 3000m,ne příliš rovinatou a lehce ve svahu.Stromy sázené jak to právě někoho napadlo,takže se bude kličkovat při sečení.Vybírám mezi těmito kandidáty,Hasňova motorova-sekacka-s-pojezdem-hrx-537-hy a 294563038-st1-twinclip-55-sv-h.html obojí osazeno Hondou. Poradí někdo,co bude lepší volba? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi,díky za reakci.30000,-je ale strop. Navíc moje žena říká,že se musím hýbat :-) a ne se vozit. Další věc jsou ty neuspořádaný stromy. Nějak mě to táhlo k té Hondě.Ještě přemýšlím,jestli a jak moc se může na ceně projevit konec sezony a tuhle sezonu pořešit otcovou terou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Freelander: Nezapomeň, že pořádná sekačka ti vydrží dost dlouho. Bude tě bavit sekat 3.000m ještě za 3-5 let? Sekával jsem několik let 1.500m a je do dost vopruz když chceš mět zahradu jakš-takš v pořádku. Brzy vás to přestane bavit.  Jak pravil klasik: "Není nad zkušenosti starších soudruhů, kteří již prošli třídním bojem..."  

Přeji vám šťastnou ruku při výběru nového stroje  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Trochu vám to tu odlehčím. Pořídil jsem kvůli dětem novou sekačku. Šíře záběru dva metry, seká a zároveň hnojí. Nevýhodou je rychlost, metr za tři dny :D

 

post-30813-0-32681200-1565630923.jpg

 

post-30813-0-18368200-1565631049.jpg

 

Funguje bez paliva úúúplně ekologicky, akorát před dovolenou je třeba dodat trochu energie...

 

post-30813-0-13400300-1565631340.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...