Přejít na obsah

Poraďte sekačku prosím


Ondraj

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 857
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

prave. cim dal vic se mi jevi jako ideal 2cm. moje sekajda umi jen 2,5... ale to bych asi dohnal vretenovkou.. otazka je, jak dlouho tohle bude cloveka bavit... KFL, vid :)

 

No jo, takže tě benzínová vřetenovka ATCO nemine. Ta umí od 6 mm do 32 mm (pokud si dobře pamatuju) :D :D.

 

Hele, mě to baví už třetí sezonu, ostatně jako celá zahrada :). Ale uvidíme dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem po přečtení zase chytřejší a protože mi umírá po cca 14 letech mountfildovka a chci jinou, štve me ten servis, jinde to nejde a oni si to nechaj zaplatit

Každopádně potrebuju 2, jednu k pegole na cca70m2, takze elektrickou a hlavne lehkou, seká to manželka a těžkou krávu tam po schodech nevytahne a na spodek, cca 300m2 se mi líbí HUSQVARNA LC 48VE, tušíte co tam je to E? Je s tím totiz o 3k dražší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po přečtení zase chytřejší a protože mi umírá po cca 14 letech mountfildovka a chci jinou, štve me ten servis, jinde to nejde a oni si to nechaj zaplatit

Každopádně potrebuju 2, jednu k pegole na cca70m2, takze elektrickou a hlavne lehkou, seká to manželka a těžkou krávu tam po schodech nevytahne a na spodek, cca 300m2 se mi líbí HUSQVARNA LC 48VE, tušíte co tam je to E? Je s tím totiz o 3k dražší

Já jí před měsícem koupil - měl jsem na výběr V a VE a rozhodl připlatit za to E. Má drobet vyšší výkon a to startování je k nezaplacení..

Zjistili jsme totiž, že s elektrickým startérem to zvládně v pohodě i žena a že jí to baví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem máti vybral stigu s hondou a pokaždé mi děkuje, že to chytne na brnk, že to nic nežere a že to jezdí samo  :) taky dávaj 5let záruku a měli by mít kvalitnější šasi. Jinak taky měla 15let sekačku od přemka podlahy, tak jsem zvědav co vydrží tato.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jí před měsícem koupil - měl jsem na výběr V a VE a rozhodl připlatit za to E. Má drobet vyšší výkon a to startování je k nezaplacení..

Zjistili jsme totiž, že s elektrickým startérem to zvládně v pohodě i žena a že jí to baví :-)

 

díky za doporučení, nicméně mě docela překvapila cena na trhu, zde doporučovaný prodejce je o cca 3k dražší než další eshopy, ale určitě bude mít dobrý servís a tak, takže je na místě zvážit co a jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Spolužák si založil firmu a vše co je potřeba o trávníku se najde na jeho blogu.

Dokonce je v konečném stádiu výroby vřetenové sekačky a její produkce. Takže pokud by měl někdo chuť je tam informací až až.. případně rád poradí i po telefonu bez nutnosti u něj utratit peníze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...