Přejít na obsah

Poraďte sekačku prosím


Ondraj

Doporučené příspěvky

Děkuji za tip, na Stigu ještě mrknu. Servis Hondu mám dvacet km a určitě na to myslím ....je to dost důležité ho mít na blízku.

přesně tak,servis je čas od času třeba,tak je fajn nevozit to někam daleko.

U Hondy počítej s malinko vyšší cenou spotřebního materiálu,ale není to tak hrozný to neboj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já nechci opravdu tu sedmdesátku koš, to když naplní tak s tím nehne. Možná by se trochu dalo uvažovat o tady tom modelu, sympatický se mi zdá..

https://www.kobras.cz/katalog/p/motorove-sekacky-stiga/stiga-combi-53-sq-bw/

myslím,že manželka ocení nejvíc Instart,ten usnadní hodně a kdo to jednou zkusí nechce jinak :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš než na buřty jsem myslel na vodu :)

 

Rozleštit jsem to nezkoušel, možná jsem to mohl zkusit, ale nebyla nálada :) a slitina to byla, ona fakt sekala super, jen ne moc dlouho..... :(

 

Teď už je to sranda, ale oheň je sviňa?. Ale nikomu se nic nestalo, jen peníze a nervy v hajzlu....

 

Přihodím ještě pár nebožtíků, na traktůrek rád vzpomínám, dříč jako prase...

post-27504-0-66416700-1531776433_thumb.jpg

post-27504-0-00080300-1531776450_thumb.jpg

post-27504-0-47018400-1531776460_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím,že manželka ocení nejvíc Instart,ten usnadní hodně a kdo to jednou zkusí nechce jinak :clap:

 

Ty jsi mi zamotal ale kořenáč ty chlape :cheers: Elektro start vypadá dobře, ale je to jen další věc, která se může do budoucna porouchat. Ale stará MTD měla záběr 53cm takže menší nee, sílu 190cc takže menší nee a koš 65l, no maličko větší 70l zkousneme. Hasňa má recht, nemusíme to plnit celé.. Začíná vyhrávat Stiga 55svqh, výhoda že 20km od nás je AD Stiga, Honda v jednom takže tam vyrazím a na místě se rozhodneme....Děkuji za cenné rady.

 

http://stiga.cz/Combi-55-SVQH 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám už rok tuto Stigu - http://www.profisekacky.cz/archiv/2569-zahradni-sekacka-stiga-turbo-53-svq-honda-darek.html

 

Musím říct, že fajn, jediný co mě vytáčí, a to fakt hodně, je ten koš. Protože jak má ta sekačka poměrně vysoký výkon tak ten koš nacpe opravdu na fest. Takže nejenom že je těžkej jako prase, nejhorší je, že to z něj pak jde děsně blbě vyklepat. To pak stojíš u kompostéru jako debil a klepeš tam s tím jako blázen....

 

Myslím, že plastový koš by takový problém neměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, kdo sekate travu kolem baraku ... dobre si rozmyslete, zda chcete sbirat travu do kose (skoro nikdy to nedava smysl) nebo mulcovat.

Kos = vice zalevani, vice hnojeni, vice vertikutatoru ... a pokud clovek neudrzuje green na golf hristi, tak jedina vyhoda je , ze pes/dite nedonese ze zahrady domu ani steblo travy

Mulcovani = mene prace a jedina nevyhoda je, ze pokud clovek nema kvalitni a silnou sekacku, tak pri vyssi trave uz to sekacka poradne nenaporcuje a psi/deti muzou tahat zbytky travy domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Stigy mám prý dát přednost BS motoru před Hondou mi řekl prodejce...zkamání za zklamáním :lol2:   Tomas_2002, děkuji za velmi důležitý poznatek, přiznal to i prodejce že ty koše nejsou úplně košer a nakonec po delší debatě mi řekl ať si koupím tady tu Hondu a že budu very happy bastard dvacet let. Nejprodávanější bezproblémový model....no jo ale dvacet papírů :eek:

Teď babo raď, zase je pravde že sekačka se nekupuje každý měsíc, že, už si to začínám okecávat, je to na dobré cestě :lol2:

 

https://www.hondastroje.cz/zahrada/travni-sekacky/motorove-sekacky/sekacky-zakladni-rady-hrg/hrg-536-vk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz se moc mulcuje, tak to nestaci zetlit a travnik ze zamechuje. Vseho moc skodi. Platene kose pojmou vice, nez plastove a lepe se vyklepavaji, jde bouchnout do sten a tak. Ja kdyz zapomenu a napehuje se to fest, kos ma 80 litru, tak je to skutecne vaha a samo to nevypadne, ale staci jednou hrabnout dovnitr, uvolnit trochu ten zacatek a zbytek vypadne. Plastovy jde taky napechovat poradne a pak se to z toho dostava jeste hure. Ale asi dele vydrzi, minuly plateny se mi dole prodrel.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Stigy mám prý dát přednost BS motoru před Hondou mi řekl prodejce...zkamání za zklamáním :lol2:  

 

Co? To slysim poprve.

 

Tomas_2002, děkuji za velmi důležitý poznatek, přiznal to i prodejce že ty koše nejsou úplně košer a nakonec po delší debatě mi řekl ať si koupím tady tu Hondu a že budu very happy bastard dvacet let. Nejprodávanější bezproblémový model....no jo ale dvacet papírů :eek:

Teď babo raď, zase je pravde že sekačka se nekupuje každý měsíc, že, už si to začínám okecávat, je to na dobré cestě :lol2:

 

Jo jo, klasika. :-)

 

 

Ma vsechny parametry lepsi, nez predchozi vyber. Vetsi zaber, variabilni pojezd, vetsi kos. Za ten jeden aligator na hodinky to myslim stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...