Přejít na obsah

Co na nich všichni máte?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

YPO-stejně jako Panerai se mi líbí Rolex každej den a pořád z nich mám velkou radost.Víc k tomu asi napsat neumím a s machrindexem to nemá co dělat,protože stejně to vím jen já,co mám na ruce.Nikdo mi na ruku nečumí,nikdo nic neví.Já z toho mám svoji osobní radost.A když du někde po městě,kde jsou butky s hodinkama,stejně nejvíc čumím do výlohy na PAM a na Rolex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...YPO už se tím fakt netrap :-).....já i dovedu pochopit,že je možné

 

...že Rolby jsou pro Tebe tak "hnusný" ,až jsou pro nás krásný

 

...že jsou pro Tebe tak profláklý ,až jsou pro nás legendární 

 

...že jsou pro Tebe tak nudný ,až nás baví celé týdny se na ně od rána dívat

 

...že jsou pro Tebe jen lacinými kecy o kvalitě a strojku,až jsou pro nás bezproblémové a laciné na servis

 

...a že Ti leží Rolby v žaludku,ale my jsme radši když nám leží  ve skříni :-)))))))))))))))))))).............je to tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne ne, ja sa na nič pýtať nebudem a do tejto debaty sa zatiahnuť nedám :)

 

 

P.S. Bojim bojim

 

V klidu. ;-) Tvá připomínka má racionální přístup. Všechno je relativní. Ten servis je relativně finančně přístupný. Samo, že když máš kukačky za kilo pade, musíš počítat s nějakou investicí do event. servisu, ale vzhledem ke jednoduchosti a bezporuchovosti ( narozdíl třeba od AP, viz. příslušné vlákno) to zas tak obvyklé není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno pre niekoho blbost, no mne sa na R najviac paci, ze ich tahy nevydavaju takmer ziadne zvuky... Plus dokonale spracovanie... To uz aj laik ako ja hned spozna ze je to kvalitna a poctiva vec. Je to ako s autami, ked nikde nic nedrnci, vsetko je na dotyk pevne a tiche, je to radost... :)

Na druhu stranu mi vadi slaba citatelnost... Male kadejake rucicky, sklo bez AR, kyklop na citatelnosti datumu tiez nepridava... Dokonale veru niesu...

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

... ano ano, boli casy ked som sa z nich len smial, no uz doba pokrocila, takze vsetko ide podla planu, vydrzat! :)

bacha je to sekta - chtěj tě nalákat na pozlátko a pak ti vymejou mozek 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne ne, ja sa na nič pýtať nebudem a do tejto debaty sa zatiahnuť nedám :)

 

 

P.S. Bojim bojim

vlakno HUMOR je o neco nize ;) bez se zeptat za kolik ti oservisujou 'obycejne' SMP300 a co te budou stat suby...

 

...a tak to ja by som sa nechal. napriklad by som zacal otazkou "co to kua je to SMP300"? :D /viem ze omegy, ale naco tu silenost miesame do debaty o Rolexe? :)/  

 

Mozno pre niekoho blbost, no mne sa na R najviac paci, ze ich tahy nevydavaju takmer ziadne zvuky... Plus dokonale spracovanie... To uz aj laik ako ja hned spozna ze je to kvalitna a poctiva vec. 

 

pozeram ze si bol na vojne u delostrelectva.. poctivou vecou myslis plechovu sponu za 400 eury? hm, hm.. btw, to nie je kyklop, to je big date. Ale treba uznat, su to vesele povahy ti s korunkou. Za inovaciu sa povazuje ina farba ciferniku alebo lunety. Objednas si novy diel a stary ti nevratia, hoci si zan zaplatil. Titan este stale neobjavili, ani antireflex.. a sviste to tam balia do folie :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

.....a pak mu ještě "umejeme zadek",........na to jsi zapomněl :-))))))))))))))))))

 

Jako ze si v komunite delate klystyry navzajem ? - husty :-)

 

To video je dobry - sem nevedel ze se rolex dela ve stejny zemi jako citroen

 

 

iPad Tapatalk ?PO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeram ze si bol na vojne u delostrelectva.. poctivou vecou myslis plechovu sponu za 400 eury? hm, hm.. btw, to nie je kyklop, to je big date. Ale treba uznat, su to vesele povahy ti s korunkou. Za inovaciu sa povazuje ina farba ciferniku alebo lunety. Objednas si novy diel a stary ti nevratia, hoci si zan zaplatil. Titan este stale neobjavili, ani antireflex.. a sviste to tam balia do folie :)

:) samozrejme neratam stare hrkalky, ale nove plne tahy, teda aspon tych zopar malo kusov co som mal moznost drzat v ruke, fakt som nic tichsie nemal, a to som uz drzal v ruke GS !! :D co sa tyka inovacii, tak s tym som v poho, uz otec ma ucili, ze pokial nieco funguje, tak nemam do toho vrtat!

ostatne suhlas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...