Přejít na obsah

Co na nich všichni máte?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

 

instant-tak divit se "stadovitosti" nazoru ve vlakne,kde se primarne maj obhajovat rlx je trosku mimo ne?Jaky odpovedi by si asi cekal,kdyz se nekdo majitelu zepta,co se jim na nich libi ze jo?

Nikdo se neptal na libeni ani se v tomdle vlakne nic obhajovat nema, kdes to vycet simte? Jinak abych nebyl OT, tak pro me je Rlx symbol drahejch hodinek, ktery za ty penize nestoji. Cili ja na nich moc nemam, mozna mam nejakej trochu militantnejsi nazor na cca 90% jejich nositelu ale zas nic extra fasistickyho to neni. To mnohem horsi nazor mam na lidi s Audi. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci neblázněte. Rolex jsou krásný, spolehlivý hodinky...který, při troše dobré vůle ( kterou nemám ) můžete nosit na ruce do skonání a pořád budou v kurzu, pak je dostane kluk a bude je nosit a pořád budou v kurzu..... Skupina nadšených majitelů se to tady snaží sdělit... Nic víc, nic míň. Instantovi rozumím.. jede na Seiko vlně..stejná masovka.. a je taky spokojený, proč by neměl být. GS je pro " seikaře" třešnička na dortě, která určitě masovkou není a nebude, pač většina z nás chronobláznů prostě dá přednost švýcarským značkám..ehm...Rolexu. Měl jsem na ruce financovy "sněženky" a vím, že bych je nechtěl, raději jsem si užíval jeho limitku Elton Sport 2013. Jsme horší, nebo si na něco hrajeme, nebo jsme hloupější, nebo bohatší? Nejsme. Máme jen rádi kvality a čaro, které nam poskytuje Rolex. Stejně tak většina z nás vlastní ještě hodinky jiných značek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu jsou např. suby prostě ikonické. Ikoničnost nabyly dílem historie, inovace a marketingu. I když hodně hledám napříč hodinářskou produkcí, tak nenacházím moc alternativ zejména v kontinuitě designu. Mám rád v podstatě minimalistické věci. V zadání: nodate, inhouse, jednoduchost, černobílá kombinace, potápky s lunetou atd. ... nenapadá mne nic jako alternativa. Říkám tomu "matky". Tím myslím vzory, které formovaly moderní hodinky. Tam vidím moony, suby, pamy, ingy, piloty, monaca atd. Vlastní fixací na historii za subama prostě určitou hodnotu vidím.

 

EDIT: ono by nebylo také od věci, kdyby zarytí kritici uvedli případnou alternativu. Ale opravdu alternativu na vizuální a technologické ekvivalenci (historickou najdou těžko). Protože si opravdu myslím že RLX má konkurenci poměrně dobře zmapovanou a v segmentu, ve kterém hraje, ji adekvátní v podstatě nemá. Tomu je nastavená cena, za kterou jdou hodinky pořád na odbyt. Takže zjevně ve finanční politice chybu nemají. Rozhodování např PAM vs RLX vs MARK vs INGY... je mimo, to jsou úplně jiné hodinky.

Upraveno uživatelem Altruista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo se neptal na libeni ani se v tomdle vlakne nic obhajovat nema, kdes to vycet simte? Jinak abych nebyl OT, tak pro me je Rlx symbol drahejch hodinek, ktery za ty penize nestoji. Cili ja na nich moc nemam, mozna mam nejakej trochu militantnejsi nazor na cca 90% jejich nositelu ale zas nic extra fasistickyho to neni. To mnohem horsi nazor mam na lidi s Audi.

Audi nemám, ani se na něj nechystám. Nějak nechápu čím tě tohle auto a vlastníci dráždí, tenhle názor už jsem zaznamenal víckrát a nerozumím tomu, můžeš mi to prosím vysvětlit, i když je to OT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se Rolexkám léta vyhýbám, protože se strašně bojím, že když si je koupím, že už nebudu chtít jiné hodinky a tak můj velice oblíbený koníček už nebude mít smysl ..... jo a taky proto, že na ně celá ta léta né a né ušetřit, ale proč to vůbec píšu :lol: Pro mě je Rolex ikona a baví mě, jak podporují různé projekty, které jsou mi blízké a hlavně se mě líbí, a když už se mě něco líbí, tak je mi tak něják jedno co za to dám, jde o to zatnout zuby a našetřit si..

 

To jsi napsal moc krásně. Nebudu k tomu nic dodávat, jen podepisuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vůbec jsem to nechtěl srovnávat, ale když jste už zmínily Seiko" Dle mého názoru 98% produkce Seika je do dvaceti let provozu někde už dávno v recyklaci, kdež to 98% produkce Rolexu je stále v provozu a ještě k tomu navýšilo svoji prodejní cenu oproti nákupní  :eek: Dle mého do tohoto vlákna, jméno Seiko vůbec nepatří :lol:

Kluci neblázněte. Rolex jsou krásný, spolehlivý hodinky...který, při troše dobré vůle ( kterou nemám ) můžete nosit na ruce do skonání a pořád budou v kurzu, pak je dostane kluk a bude je nosit a pořád budou v kurzu..... Skupina nadšených majitelů se to tady snaží sdělit... Nic víc, nic míň. Instantovi rozumím.. jede na Seiko vlně..stejná masovka.. a je taky spokojený, proč by neměl být. GS je pro " seikaře" třešnička na dortě, která určitě masovkou není a nebude, pač většina z nás chronobláznů prostě dá přednost švýcarským značkám..ehm...Rolexu. Měl jsem na ruce financovy "sněženky" a vím, že bych je nechtěl, raději jsem si užíval jeho limitku Elton Sport 2013. Jsme horší, nebo si na něco hrajeme, nebo jsme hloupější, nebo bohatší? Nejsme. Máme jen rádi kvality a čaro, které nam poskytuje Rolex. Stejně tak většina z nás vlastní ještě hodinky jiných značek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Audi nemám, ani se na něj nechystám. Nějak nechápu čím tě tohle auto a vlastníci dráždí, tenhle názor už jsem zaznamenal víckrát a nerozumím tomu, můžeš mi to prosím vysvětlit, i když je to OT?

No ja nevim. Zatim kazdej clovek s audi, kteryho jsem potkal, byl debil. Tak jsem si to zevseobecnil - a uznavam, ze to je nekorektni. Ale zas si uziju luxus mit na neco debilni nazor. Jo a audi jako auto povazuju za jebku, at to je to cokoli. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afričane, já Seiko zmínil jen proto, že někdo ho má rád a kupuje si ho ze stejných prozaických důvodů jako někdo druhý Rolex....a můžou mít oba stejnou radost.Hodinky jinak nesrovnávám.

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim. Zatim kazdej clovek s audi, kteryho jsem potkal, byl debil. Tak jsem si to zevseobecnil - a uznavam, ze to je nekorektni. Ale zas si uziju luxus mit na neco debilni nazor.

 

A další názor, který sdílím. Velice poučné a plodné vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jasný, radost z hodinek je to nejdůležitější, ať jsou darovaný, levný, nebo za milión :cheers:  Spíš jsem tak něják mířil na Instanta, kterej chtěl, aby jsme šli do něj a přitom šel asi spát....

 

Afričane, já Seiko zmínil jen proto, že někdo ho má rád a kupuje si ho ze stejných protaických důvodů jako někdo druhý Rolex....a můžou mít oba stejnou radost.Hodinky jinak nesrovnávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto,že každej janek plácá vobšlehlej design rolád na koleni,má pak většina lidí problém vidět realitu,technologii,konstrukci design.A hned si myslí,dyk to vypadá stejně,jasně.Jsou lidi,kteří táhnou,vymejšlej a vylepšujou,zdokonalujou nám tu naší místní evoluci,pak jsou lidé,na kterých kdyby to záleželo,smrkáme ještě do listí.Lidé,stojící za zrodem Rolexu byli jedni z těch,kteří se velkou měrou zasloužili o rozvoj a vývoj hodinařiny pod stále více se rozpínajícími křídly marketingu a propagace,ale i ukázkám sponzorování i dobročinnosti.A tohle všechno,když dáte dohromady,vzniká jméno známé na celém světě,dokonce i lidem,kteří jejich výrobky v životě neviděli,vznikají kluby skalních fanoušků,vznikají kulty.Vzniká Rolex.Přímo a geniálně.V nejlepší dobu a s nejlepšími kolem.

Mám rád hodinky Seiko a vůbec bych je v tomto vlákně nevzpomínal,díky místním odborníkúm,jsem se dozvěděl spoustu zajímavých věcí,tady a teď,no a to je důvod proč i s vaším krásným a drahým GS budete mít ,a teď musím odpustit i sám sobě,prostě Seika.

Rolex je hledání,cesta,názor,pomoc,objevování,vymýšlení,zdokonalování,dob?vání,úsilí....věčné debaty ano či ne.To mám na Rolexu.

A k cenám?Tohle všechno se tam musí zúročit a co by yo bylo za Rolex,kdyby na ně dosáhl každej jouda.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

A za tohle všechno může Kamil.  :death:  Kamile, uvědomuješ si, že už máš 4 leté výročí tohoto vlákna? Za tu dobu už by jsi mohl znát odpověď na otázku z prvního příspěvku, máš už tady 34 stránek. :clap:   Nebo už jsi si snad nějaké Rolády pořídil???? :eek:

 

Spatne jsi cetl muj uvodni prispevek. Psal jsem, ze uz bych si je nikdy nekoupil. Asi jsem byl jeden z prvnich, kdo je tady prodaval. A odpoved jsem znal uz pred temi ctyrmi roky. :)  A ani se nic nezmenilo na mem nazoru, kdybych mel volit mezi temito dvema, vyberu si Orliky.

 

post-147-0-98221900-1401251564_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

... jsem byl jeden z prvnich, kdo je tady prodaval. A odpoved jsem znal uz pred temi ctyrmi roky. ...

 

 

Proč tam nemáš cenu?

Upraveno uživatelem tonytrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je luxus pre masy a kuxus pre fajnsmekrov s porovnatelnou ale i lepsou kvalitou a vlastnostami. Ale je to menej znama znacka, niekedy menej univerzálne lubivy dizajn, na druhej strane niektorym fajnsmekrom vyhovuje aj to co mase (na rozdiel od nej aj vedia prečo ). Tak je to aj s hudobnymi aparaturami, kuchynskymi spotrebicmi, topankami..

Tesco mobile. To kto pouziva ze Tesco mobile?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...