Přejít na obsah

Co na nich všichni máte?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

bude to tim, ze jsi je nikdy nemel na ruce. neber si to osobne, takovyhle prohlaseni tady na tom foru vydala uz spousta clenu, co je ted ma, nebo aspon mela..

 

Asi máš pravdu. Neměl jsem je ani na ruce a podle mého bych originál rozeznal od kopie asi jen opravdu ve vyjímečném případě a spíš dalších indícií ( oblečení držitele, či opravdu "povedená" replika ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš pravdu. Neměl jsem je ani na ruce a podle mého bych originál rozeznal od kopie asi jen opravdu ve vyjímečném případě a spíš dalších indícií ( oblečení držitele, či opravdu "povedená" replika ).

 

 

oblecenie drzitela by som bral ako jednu z poslednych indicii.. sam som niekedy "vymodeny" v tricku s flakom od farby, vydratymi kratasami a osuchanymi botaskami.. a na ruke rlxy.. :)

kedze oblecenie je kratkodoba zalezitost a vymenit ho mozete par krat do dna, skor by som hladal ako indiciu nieco trvacnejsie.. napr: auto, ktorym dotycny prisiel.. skor uverim pravosti rolexov ked vystupia z BMW, ako z potuneneho auta s

.. :D Upraveno uživatelem FiXilVer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vis, co je nejvetsi sranda na Rolexech? Malokdo pozna, ze to jsou Rolexy, pokud si to neprecte na ciferniku - vsichni sice Rolex znaj z filmu a tak, ale malokdo vi, jak vlastne vypadaj :)

 

Tohle muzu podepsat! ;)

Moje Suby za prvniho pul roku noseni poznali dva, slovy 2, lidi. Z nich jeden byl fanda do hodinek...

A to je v podstate prima! :) Clovek se potesi a vi, co ostatni ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex nema MI, alespon ne mezi beznym obyvatelstvem, protoze malokdo vi, ze to Rolex je. Neni to velky, neblejska se to.. Jeden manazer rekl mymu kamaradovi - ten ma IWC platinovy s repetici - to jsou ale pekny hodinky, ty musely stat... no, aspon 30 tis.. a co mu na to chces rict? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oblecenie drzitela by som bral ako jednu z poslednych indicii.. sam som niekedy "vymodeny" v tricku s flakom od farby, vydratymi kratasami a osuchanymi botaskami.. a na ruke rlxy.. :)

kedze oblecenie je kratkodoba zalezitost a vymenit ho mozete par krat do dna, skor by som hladal ako indiciu nieco trvacnejsie.. napr: auto, ktorym dotycny prisiel.. skor uverim pravosti rolexov ked vystupia z BMW, ako z potuneneho auta s

.. :D

 

To máš těžký, jako oblečení jsem spíš myslel boty ( jelikož mamka pracovala dlouhá léta v tomto oboru, jsem postižen i tímto ), takže posuzuju spíš podle bot. Jinak , co se týče auta, těžko to posuzuju např. v obchodním centru :-)). A jak jsem napsal, dle mého bych pravý R nepoznal ( i když si někdy připadám jak úchyl, když koukám chlapům po rukách, co nosí za hodinky :-)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 - pokial im po nich nekukas na toaletach.. :D je vsetko vpohode.. ( myslim, ze taketo pokukovanie po zapastiach tu prevadza vacsina clenov :) )

ale spat k teme.. v bille som uz par krat videl chlapika s submi bicolor - nemam ani len tusenie, ci su origo, alebo nie.. a to iste aj raz v tescu pri zelenine.. tiez bicolor a za ten svet som nenasiel nic podozrive..

 

jo a Sibi, mas uplnu pravdu, ludia ani len netusia, ako rlxy vyzeraju, iba ak si to precitaju na diale..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle muzu podepsat! ;)

Moje Suby za prvniho pul roku noseni poznali dva, slovy 2, lidi. Z nich jeden byl fanda do hodinek...

A to je v podstate prima! :) Clovek se potesi a vi, co ostatni ne...

 

+1, Rolex jsou diskrétní hodinky, speciálně v CZ Posted Image

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...u mě je jeden poznal, protože mi při obědě zíral na ruku a dokázal to přečíst. Do tý doby nikdo nic, až jsem se sám divil.

 

To je docela mazec, ale má to jednu výhodu, že si na Vás nikdo nepočká za rohem a neveme Vás lopatou :smile_anim: Já jsem se jednou zadíval ne jedny rolády v tramvaji a pak si všimnul pána, že na mě úplně ustrašeně zírá a asi si říkal, tak mám problém, tenhle rezatej blekota chce mi rolády" Když vystupoval, tak se ještě dlouhu otáčel, jestli za ním nejdu :oneeyed02: Sám Rolády bohužel ještě nevlastním, ale už jsem také přišel na to, že lidi kolem mě spíše zajímají Suunta, než Omegy" To je smutný příběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takže tak, jak si mnozí lidé kompenzují nedostatek MI nošením Rolexek (neberte si to tady nikdo osobně prosím), tak si hodinky Stevena McQueena kompenzovaly nedostatek MI tím, že se nechaly nosit Stevem. A vidíte, MI těch hodinek to evidentně zvedlo. Není to tedy i tak, že se zvedne MI nositele hodinek s velkým MI?

 

 

Nic proti Tobe neznam Te,,, ale mnohdy to byva tak,ze potrefena husa gaga vzdy nejhlasiteji???:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti Tobe neznam Te,,, ale mnohdy to byva tak,ze potrefena husa gaga vzdy nejhlasiteji???:D

 

Co příspěvek, to blábol. V podstatě všude. Zatim nejhorší byla ta včerejší ostuda v prodejním vlákně Blancpain. Doporučil bych ti radši nějakej pátek mlčet a jenom číst, než se ztrapníš ještě víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co příspěvek, to blábol. V podstatě všude. Zatim nejhorší byla ta včerejší ostuda v prodejním vlákně Blancpain. Doporučil bych ti radši nějakej pátek mlčet a jenom číst, než se ztrapníš ještě víc.

 

 

uprimne?Zvlastni forma bohurovnosti:notworthy: ...Apropos,nektere Tve prispevky me taky prilis neuchvatili-presto to nechavam bez povsimnuti...Ale dobre, na Tve doporuceni se ted budu STYDET.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uprimne?Zvlastni forma bohurovnosti:notworthy: ...Apropos,nektere Tve prispevky me taky prilis neuchvatili-presto to nechavam bez povsimnuti...Ale dobre, na Tve doporuceni se ted budu STYDET.

 

To neber jako rejpání, ale dobře míněnou radu. Jsi na foru pár dní, nepředpokládám, že bys někoho osobně znal, s někým obchodoval a cokoli pro forum udělal, kromě toho, že jsi ve vlákně o kočkách nabídnul pár koček z vlastní stáje. Takže mi tvůj obecný projev na foru příjde jako trošku nemístný. Osobně už na foru nějakej pátek jsem, (myslím si) že jsem pro forum něco udělal, pár lidem jsem pomohl ať s nákupy, tak různými konzultacemi všeho možného a samozřejmě jsem i pár lidí poslal do pérdele. Věřím v soudnost adminů a pokud to já přestřelím, tak budu zabanován stejně jako blbeček co si sem jen tak přišel honit triko.

Jednej jak myslíš.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...