Přejít na obsah

Co na nich všichni máte?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

hledám smysl v tom proč se rolex démonizuje .... jsou to hodinky jako každý jiný .... jejich napodobeniny na mě čuměj v každým marketu od pětistovky vejš .... takže pro to mě to asi nebaví .... 

 

ostatně vono to martýryjum kolem týdle značky dobře popsal Kamil v prvním příspěvku ... je to prostě mejnstrým ... nic víc v tom nevidím .... možná eště dobrá likvidita... to je asi šecko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 když sem někdo strká ty samý hodinky na chlupatý pazouře 8x tejdně ve fotogalerii alias co máte dnes na pazouře, tak tam nějakej démon asi bude... ale to je spíš na posouzení obvodního lékaře .... to mi nepřísluší objektivně hodnotit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex se nedémonizuje, jen má velkou skupinu obdivovatelů. Nikdy jsem o Rolexu nepřemýšlel, zajímaly mě úplně jiné hodinky. Až do té doby, co jsem si koupil vintážní DJ...40 let starý hodinky, který mě okamžitě zaujaly svoji nadčasovou krásou, dokonale padnoucím pouzdrem, mnoha detaily, na které jsem postupně přicházel, přesností....Jo a také jediná značka, kde se můj vztah k hodinkám prohlubuje s dobou nošení...všechny ostatní mě přestaly bavit. Vyjímku tvoří jen Primky, ale to je jiná kapitola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ypo, připomínáš mi diskuse "androiďáků", kteří nadávají na ty "ovce" s Iphonama..To je taky veliká legrace. ...."..jak můžete kupovat ty předražený krámy, který toho uměj míň než naše telefony za čtvrtinovou cenu..." :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ypo, připomínáš mi diskuse "androiďáků", kteří nadávají na ty "ovce" s Iphonama..To je taky veliká legrace. ...."..jak můžete kupovat ty předražený krámy, který toho uměj míň než naše telefony za čtvrtinovou cenu..." :)

Josefe já měl rolexy dřív než si objevil todle fórum... tak mi neříkej nic o ovcích ..... sou to prostě hodinky s dobře prodaným nápisem ... nic víc nic méně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 když sem někdo strká ty samý hodinky na chlupatý pazouře 8x tejdně ve fotogalerii alias co máte dnes na pazouře, tak tam nějakej démon asi bude... ale to je spíš na posouzení obvodního lékaře .... to mi nepřísluší objektivně hodnotit

To taky neberu. Kdyz se jenom chvili zamyslim, tak treba Zekon a jeho Eltony 2012, Alda a jeho MM a Damaska,, Siwi a Archimede, spousta kluku s Moonama - ti mi tak nejak splyvaji :D, Nero a PAM, Pavel K. a Fortisky, Hasna  a IWC, Jirina a Junghans, Micey a DA, Pebe a Seika, Chorche a Longiny..........a je toho do nekonecna. Den co den se snima chlubi na sve chlupate pazoure, maji z nich radost a o tu se s nama chteji podelit. 

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO...přijdeš mi zhrzelej a prudič. Já vždycky myslel, že tohle je fórum pro kluky, který hodinky baví a obdivujou je...Z Tebe to tak nějak necítím. Ani tady, ani v jiných vláknech...howgh

 

dík za analýzu .... hodinky mě fakt nebavěj .... schovávám je do rukávu nebo do trenek, když si povytahuju věkem povislá varlata .... to na tebe taky příde .... co nevidět

To je teda kompliment!  :D

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Ypo nikdy nepochopí, že se nám ty hodinky prostě jenom líbí. Nic víc, nic míň. Pro mě jsou to kvalitní, dobře padnoucí hodinky a splňujou to, co od hodinek očekávam. Bejt v balíku, koupil bych si Pateky a byl šťastnej. Když bych si nemohl dovolit ani ty Rolexky, nosil bych klidně nějaký Seiko za pár šupů a byl taky happy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...