Přejít na obsah

Co na nich všichni máte?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra

Neco na Roladach asi bude, kdyz si je koupi kazdej Novej rus, a vubec kde kdo, kdo prisel k penezum a vi, co je dobra znacka... :D

 

Ale no flame. Jenom je to fak uz nuda, koukat na R. stokrat denne a furt na to samy...

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

No jsou proste pekny, vole :D

Hele je tam nejaka tradice, na mou pracku 40mm akorat, ty moje stary slupky se daji nosit na tahu i gume od trencli, muzu se spolehnout na vodotesnost, strojek dobrej, servis v CR,... To je par veci, co me zrovna napadly, no. A ze mi to samy splni i treba seika za desitku? Asi jo,... A je mi to fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Neco na Roladach asi bude, kdyz si je koupi kazdej Novej rus, a vubec kde kdo, kdo prisel k penezum a vi, co je dobra znacka... :D

 

 

Ale no flame. Jenom je to fak uz nuda, koukat na R. stokrat denne a furt na to samy...

 

Založil sis to vlákno, tak trp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

...Ale i se spetkou fantazie se da najit spousta zajimavejsich osobitejsich hodinek...

 

Ale to si snad zvládne přebrat v hlavě každý sám,ne?

A nebo to jako když si koupím rolády tak sem trotl? Nebo jak to myslíš ...

 

Je dobrý vědět, že člověk není na světě sám, komu se R nelíbí. :helpsmilie:

No tak určitě,jen nechápu proč bych musel ke všem začkám co se mi nelíbí - do každého vlákna zvlášť vytrubovat jakej je to bezduchej xindl :D

To  mi hlava nebere :)

Upraveno uživatelem tonytrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no konečně částečně kloudná odpověť :D   ...... proč, co, kvůliva čemu ?

Mě se na nich líbí všechno...tah,luneta,indexy,korunka,logo,barva ciferníku,spona,zelená krabice,broušený-leštěný plochy,pohodlnost nošení,ideální rozměr,jednoduchost,design kterej funguje dlouhý léta.Tobě třeba tak nepřipadá,já zas nemžu pochopit,co se ti líbilo na Damaskách ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Mě se na nich líbí všechno...tah,luneta,indexy,korunka,logo,barva ciferníku,spona,zelená krabice,broušený-leštěný plochy,pohodlnost nošení,ideální rozměr,jednoduchost,design kterej funguje dlouhý léta.Tobě třeba tak nepřipadá,já zas nemžu pochopit,co se ti líbilo na Damaskách ;)

já sem nikde nenapsal, že se mi rolex nelíbí, napsal sem pouze že to je mejnstrým ........ptám co se na něm líbí vám .... nic víc .... tvoje obecná odpověď je první která se tomu trochu přibližuje

 

aby to bylo fér, tak já sem si koupil rolex kvůli tomu aby se dostavilo to rolex wow, který vůbec nepřišlo - pro mně to sou hodinky jako každý jiný s hendikepem "okoukání za dva dny" ---- i pro to sem tenkrát zvolil zelený mihy, aby to bylo trochu jiný ...... ani to nepomohlo

 

a ty laciný kecy o kvalitě, inhaus strojku, tradici a já nevím co eště se dají naaplikovat i na seika za 10 talířů = takže to je argument neargument

 

takže si asi chci otevřít oči co vás k tomu vede a furt mi vychází jenom ten nápis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Ypouši, tenhle tvuj postoj se da aplikovat na vsechny hodinky. Okouka se vsechno a kdyz mi tady vyrukujes s hodinkama, co jsou podle tebe originalni, tak ti na ne muzu napsat, ze jsou hnusny.... atd atd. debata, co nikam nepovede. To bys mohl odsoudit kazdyho, kdo si koupi drahy hodinky.

Kolem rolexu je pomerne velka komunita, ktera me taky bavi (napr. rolexforums).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...