Přejít na obsah

Co na nich všichni máte?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník tonytrubka

...

 

To video je dobry - sem nevedel ze se rolex dela ve stejny zemi jako citroen

 

 

iPad Tapatalk ?PO

Doufám že se po tak vyčerpávajícím a složitém závěru nevyškrtneš ze seznamu čekatelů.

Oni ti můžou na požádání prsknout na cifr třeba logo renolta - modifikované s rezervou nátahu uprostřed :-)))))

Upraveno uživatelem tonytrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baví mě číst tuhle debatu, tak bych i přispěl:-):

 

Pro mě jsou Rolexy jednoduchý, poctivý, spolehlivý a univerzální hodinky, s hezkym nápisem na ciferníku. Jsem rád, že je mám, co víc si přát;-)? 

a tak to je. Bud na ne mas nebo je kritizujes. Nechapu ze nekdo s tak hloupyma nazorama na hodinky se registruje tady a jeste leze do tehle sekce aby nam "otevrel oci" Asi jdu prudit do vlakna Apple :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Za inovaciu sa povazuje ina farba ciferniku alebo lunety. Objednas si novy diel a stary ti nevratia, hoci si zan zaplatil. Titan este stale neobjavili, ani antireflex.. :)[/size]

 

httpu.be/x5ArSjYlJ9Y

inovace v barve? Neteba komentovat. Rolex svymi inovacemi ovlivnuje svet hodinek zcela zasadne. Antireflex pouzivaji (kyklop) a je tam kde ma byt a titan stejne tak (sdds). U tebe bych necekal ze budes psat tak mimo pkkud to nebyl humor. Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tady psalo o B, tvrdil jsem,že bych si je nikdy nepořídil. Ale pak jsem si koupil a rád nosím modré B superocean heritage 45 mm právě proto , že nevypadají jako B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeram ze si bol na vojne u delostrelectva.. poctivou vecou myslis plechovu sponu za 400 eury? hm, hm.. btw, to nie je kyklop, to je big date. Ale treba uznat, su to vesele povahy ti s korunkou. Za inovaciu sa povazuje ina farba ciferniku alebo lunety. Objednas si novy diel a stary ti nevratia, hoci si zan zaplatil. Titan este stale neobjavili, ani antireflex.. a sviste to tam balia do folie :)

 

Tak toto nie je pravda, čo píšeš. Svište som minule videl a nič do fólie nebalia. Čo ma skôr prekvapilo, že nosili do brlôžkov plechovky od Coke Zero. Tiež niektoré si vybrusovali na pazúrikoch také malé guličky, odtlačky ich labiek potom vyzerali ako Scifiho avatar :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inovace v barve? Neteba komentovat. Rolex svymi inovacemi ovlivnuje svet hodinek zcela zasadne. Antireflex pouzivaji (kyklop) a je tam kde ma byt a titan stejne tak (sdds). U tebe bych necekal ze budes psat tak mimo pkkud to nebyl humor.

 

noze daj rok kedy urobili poslednu zasadnu inovaciu.. 1956?? :) pod pouzitim titanu na hodinkach v r2014 myslis dynko a antireflexom odtieneneho kyklopa (to uz zjavne urobit museli - styri lesknuce sa povrchy nad sebou by boli asi dost zabavna zalezitost) - to je u mna skutocny humor kolego.

 

ja im neberiem ze su silna znacka, to vobec nie, ale kto si mysli ze si kupuje technologiu na urovni raketoplanu, nech na to zabudne. Alebo nech veri, ludia veria kde comu.. Rolex su v podstate uplne obycajne, evolucne konzervativne, velmi solidne vyrobene hodinky na denne pouzitie za uplne neadekvatnu cenu pokial ide o hodinky samotne. Nie su ani exkluzivne, ani technologicky na spici, je to proste rokmi extremne dobre upeceny marketingovy kolacik pre tych co uverili kucharovi. A tym jehovistickym reciam o synonyme uspechu sa uveri lahko, to mame v sebe zakodovane ako zivocisny druh. Mimochodom, to bol tah hodny genia, a myslim ze to znacku zabetonovalo na jej pozicii naveky, kym budu ludia ludmi. 

 

Mne islo len o to, aby sme si povedali co je cierne a co je biele, thats all.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče Rolexu ,myslím,že poměr cena/výkon je prachmizerný v porovnání s tím,co za stejné peníze můžete koupit.

 

Prosím, napiš mi, co za stejné peníze můžu koupit. Mám Suby. Chci stejně univerzální, nadčasové, kvalitně provedené, in-house, dostupnost servisu, cena servisu, likvidita.

Pokud bych bral v úvahu poměr cena výkon, nechal bych si jen svá Seiko SARB 021...to, co mi nabízí Seiko za cenu cca 12k je nepřekonatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, napiš mi, co za stejné peníze můžu koupit. Mám Suby. Chci stejně univerzální, nadčasové, kvalitně provedené, in-house, dostupnost servisu, cena servisu, likvidita.

Pokud bych bral v úvahu poměr cena výkon, nechal bych si jen svá Seiko SARB 021...to, co mi nabízí Seiko za cenu cca 12k je nepřekonatelné.

V této cenové relaci si již vybereš u IWC

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Conrad - sportovní, 40mm, na tahu, inhouse a od IWC? Kolem kila, jako starší suby nebo gmt? Inspiruj mne prosím.

 

PS: Budou taky chodit s IWC inhousem bez problému 10+ let bez servisu? Udělají mi ho v ČR? Jak dlouho to bude trvat?

 

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem stale pletiete likviditu? Investovanie, roi atd je samostatna tema, to sem nepatrí.

Myslim, ze na foru a pro magory, jako jsme my je likvidita jedna z klicovejch veci. Za tu dobu, co jsem tady jsem vystridal desitky hodinek. A pokud bych u kazdych mel problemy s prodejem (a nekdy jsem skutecne mel) anebo na kazdem kusu tratil tisice nebo desetitisice (taky byly takove), tak bych zdaleka nemel takovy moznosti vyzkouset vsechno.

Takze tak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V této cenové relaci si již vybereš u IWC

 

Obvykle se do techto debat nezapojuju, ale zajimala by me Tvoje realna zkusenost s touto znackou?

Mel jsem sedmery IWC prvni troje by stary poctivy stroje (stary Ingenieur, 2xAquatimer), dalsi uz nove modely, koupeny nove nebo zanovni a bohuzel s kazdyma byl nejaky problem jako prach na ciferniku, spatne potistena vnitrni luneta, extremni nepresnost apod. Pokud vim nejsem sam, je zde vice borcu, kteri svoje IWC za 100+ reklamovali nekolik tydnu ci mesicu po nakupu. Cena servisu silena a doba taktez. (Bohuzel stejnou zkusenost mam i s Panerai). Naproti tomu mam ctvrte RLX a vzhledem k tomu jaky jsem hnidopich jsem na tech hodinkach (ani jednech) nenasel jediny problem.

 

A jedno male OT ... nechapu porad ten povyk kolem RLX a nikomu nevadi napr. Panerai se svym Unitasem za 100+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové klid zbraní. uvědomte si, že takhle drahé hodinky si může koupit jenom magor a nemluvím jenom o R ale i o IWC, VC atd. Málokdo má hodinky jako investici většinou je rád, když na nich neprodělá. Koupě a výběr hodinek je značně iracionální, v první řadě nás ovlivňuje design a značka, potom samozřejmě co v nich tiká. Možná nás neRolexáky trochu startuje nekritické zbožňování R a zařazování do nejvyšších pater HH, alespoň několika členy. R rozhodně patří do nejvyššího patra marketingu a to myslím naprosto v dobrém a obdivuju.

 

Co se týká likvidity R, říkám ano. Zas na druhou stranu když se mi hodinky nebudou líbit tak si je kupovat nebudu, i kyby se svěle prodávaly, nebo se servisovaly zdarma.

 

Jenom pro úplnost, měl jsem troje IWC a nebyl s nima nejmenší problém a šlapaly přesně. :-) R jsem ještě neměl, třeba jim přijdu na chuť, fakt je, že některé reakce mně způsobují spíš lehkou averzi k R něž aby mě přesvědčily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Rolex su v podstate uplne obycajne, evolucne konzervativne, velmi solidne vyrobene hodinky na denne pouzitie za uplne neadekvatnu cenu pokial ide o hodinky samotne. Nie su ani exkluzivne, ani technologicky na spici, je to proste rokmi extremne dobre upeceny marketingovy kolacik pre tych co uverili kucharovi. A tym jehovistickym reciam o synonyme uspechu sa uveri lahko, to mame v sebe zakodovane ako zivocisny druh. Mimochodom, to bol tah hodny genia, a myslim ze to znacku zabetonovalo na jej pozicii naveky, kym budu ludia ludmi. 

 

Mne islo len o to, aby sme si povedali co je cierne a co je biele, thats all.

 

ok, dejme tomu, ze pristoupim na tvoji argumentaci. pak mi ale vychazi

 

seiko spring drive = baterkace s prestrelenou cenovkou?

GS mechanicke modely = predrazeny o vterinu lepsi COSC (no, necim se museli marketingove odlisit od chronometru), ktere si v - o neco horsi kvalite provedeni strojku - muzu koupit za $100-$200? 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

 

ale musim uznat, ze nejvic jsem zacal kroutit hlavou nad unitasem v PAM california dial za ctvrt mega... ;)

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Já vim, dokážu si odpovědět asi na všechno, na co jsem se ptal. Už mě štve poslouchat, jak jsou rolády předražený, poměr cena / výkon atd. Kurwa koho zajímá poměr cena / výkon? To mě zajímá tak možná u pračky nebo žehličky, mixeru...

Proti IWC nic nemam, ale když od nich budu chtít pořádný hodinky, budu si muset sakra připlatit. To samý PAM. Základ jsou pro mne 312ky a ty taky nejsou za pusu, ne? Můžeme se bavit o tom, zda je ceníkovka keramickejch subů vysoká nebo ne. Já myslim, že jo. Že jsou to hodinky tak za kilo, max kilo dvacet. Ale cena je taková, kolik jsou lidi ochotni po celém světě za ně platit. Nac jiného v tom neni.

 

Mam na hodinky požadavky: tah (20/16mm ideál), dobrá vodotěsnost, inhouse, kvalitní servis v ČR, 40mm pouzdro, cena kolem kila za nošený. Rolex mi do toho zapadá nejlépe, ať chci nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

ok, dejme tomu, ze pristoupim na tvoji argumentaci. pak mi ale vychazi

 

seiko spring drive = baterkace s prestrelenou cenovkou?

GS mechanicke modely = predrazeny o vterinu lepsi COSC (no, necim se museli marketingove odlisit od chronometru), ktere si v - o neco horsi kvalite provedeni strojku - muzu koupit za $100-$200? 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

 

ale musim uznat, ze nejvic jsem zacal kroutit hlavou nad unitasem v PAM california dial za ctvrt mega... ;)

 

 

Odbornik prispel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...