Přejít na obsah

Co na nich všichni máte?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

seš pěknej břídil - eště ti můžu vyfotit boty, pro celkový dojem :)

nemusis uz nic fotit,tvoje veci sou zbytecne drahy,znackvy a prilis luxusni -celkovej dojem sem si za rok a pul uz udelal a co sem nevedel mi vykecali na srazu....napr.ze ses arogantni,zbytecne bohatej par...nt, kerej drzi ochranou ruku nad sedejma eminencema CSSD a Votroubek je tebou nastrcena figurka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Kamile, možná Rolex má v našich končinách MI, ale radši nám vykládej o tom, jestli si na to vzpomeneš, jak na západě je používá betonář na mostech jako pracovní hodinky a hned tě ujistil, že není socka s Rolexkama, že na venek má Breguet.

Bylo to trochu jinak.:)

 

On to byl majitel firmy vyrábějící mašiny na laserové srovnání betonových podlah. Ta mašina stála kolem mega švýcarských franků. No a když nám ji předváděl, přišla řeč na hodinky, měl na ruce Datejusty v bicoloru. Prohlásil, že hodně vydrží a jsou výborné na běžné nošení, hrubou práci, betonování, atd. Na neděli, do kostela, na dovolenou, prostě na parádu nosí Blancpainy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi

nemusis uz nic fotit,tvoje veci sou zbytecne drahy,znackvy a prilis luxusni -celkovej dojem sem si za rok a pul uz udelal a co sem nevedel mi vykecali na srazu....napr.ze ses arogantni,zbytecne bohatej par...nt, kerej drzi ochranou ruku nad sedejma eminencema CSSD a Votroubek je tebou nastrcena figurka

 

všechno sedí a když už sem se s tím fotil tak tady máš moje nejlepčí hodinky - ty si beru jenom na VIP srazy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex je stavka na istotu, je to klasika klasikovata. Ludia radi hraju na istotu a roladami sa proste neda nic pokazit. Nemusis rozumiet hodinkam aby si vedel ze Rolex je v pohode, ale ak im aj rozumies, tak Rolex ta rozhodne neurazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To SukHoi: K tomu machrindexu - Tohle slovo se sice v nějaký četnosti potulovalo po fóru už nějakou dobu, ale skutečnou popularitu jsi mu dal až ty s tou anketou. Teď už ho zná fakt každej. :D

 

A k těm Rolexům, machrindexu, atd.... Rolex už nejsou zdaleka jen hodinky, ale spíš status. Synonymum pro nekompromisní kvalitu, řemeslnou poctivost, tradici a zároveň je i indexem osobní úspěšnosti. Bylo by ale nefér obviňovat Rolex, že právě pro tyto vlastnosti se stal legendou. O Porsche se taky ve Státech často říká, že v něm jezdí hlavně homosexuálové. A třeba je to pravda, co já vím. Ale co to vypovídá o značce? Až bude Porsche dělat jen růžové modely s voňavejma potahama a palubovkama s leopardím vzorem, tak to začne být zlý. To když se firma zcela přizpůsobí "své" klientele. Totéž v bledě modrým platí o Rolexu.

 

Ta zvýrazněná slova jsou odpovědí na tvou otázku...

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Machrindex, resp. jeho používání tady na fóru, už mi fakt leze krkem. Co s tím někteří dokážou vyplodit...Jenom čekám na přehled značek podle MI, abysme všichni věděli jak máme nakupovat. Ještě bych to bral kdyby se to vztahovalo na kolotočáře, kterej si jde koupit hodinky, ale myslel jsem že my tady na fóru si kupujem hodinky z jinejch důvodů. Jsem teda rád, že když si kupuju hodinky pro svojí radost, tak je to vnitřní machrindex a chci na sebe nějak působit. omg...

 

Ad téma...Od Rolexu se mi pár modelů líbí a klidně bych si je nosil. Je mi jedno jakej má ta značka zvuk, blablabla, je mi jedno jestli na ně budou ostatní koukat, o to ani nestojím. Nejvíc parády jsem udělal se Seikama za dva litry a u toho asi i zůstane, pokud si nepořídím naleštěný mega Breitlingen (nic proti majitelům Breitling(en)).

 

A ta předraženost. Rolex za 5000 ojro je předraženej, ale IWC za stejný prachy není? Nejsou náhodou hodinky obecně předražený?

 

A není tvoje reakce na MI jenom projevem jeho nepochopení? Navíc tady minimálně několikrát zaznělo něco o MI vnitřním, vnějším :) A hlavě: tten kdo nejvíc křičí, že ho MI nezajímá možná opravdu jím uchvácen :) Takový "kompenzační odmítání" :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile, když jsem si před chvílí četl Tvůj první příspěvek zde, musel jsem s Tebou naprosto souhlasit.

Pak jsem se kriticky podíval na zápěstí a začal se tlemit a tetelit blahem jako malý děcko....

Na WUS je podobně orientovaný téma na pěti stranách: http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=392011

a sám jsem se v podobných úvahách zmítal řadu měsíců.

Ale... něco na těch surovejch, odolnejch sportovních modelech prostě je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já mám na Rolex jednoznačný názor. Pro mě jsou ztotožněním kolotočáře, nebo úspěšného prodejce kvalitního zboží, které je předmětem podomního prodeje :)

 

Supr. Já mám na Tebe taky jednoznačný názor.

K Rolexu - už to tady napsalo pár lidí - tradice, kvalita, spolehlivost atd., to jsou věci které z nich dělají legendu. Kdysi jsem tady na foŕu napsal, že Rolex nikdy,blablabla. To trvalo do okamžiku, než jsem si je jednou nasadil na ruku. Neznám jiné hodinky, které sedí na ruce jako R. Kromě toho oceňuji rozměry, neřvou do světa "hele, tady jsou drahé hodinky", jsou spíše nenápadné (píšu o SS modelech). A protože hodinky které mám neoprašuju ale nosím (skutečné nechápu kecy typu "tyhle potápky vodu neuvidí" nebo"sprchu s nima riskovat nebudu" - sakra, proč si je kupujete?), můžu říct, že to jsou skutečně odolné hodinky.

Debaty o něčem jako je "machrindex" leží opravdu mimo mé rozlišovací schopnosti. Kdysi jsem si myslel, že to tak má i většina lidí zde na fóru. Už si to nějakou dobu nemyslím. A co si o hodinkách na mém zápěstí myslí kdejaký moula, tím si život fakt nekomplikuju, tolik času nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl Rolexy ze začátku za "namachrovaný". Teď je mám za kvalitní, ale malý a s kyklopem. Navíc zbytečně drahý. Ale na druhou stranu mám dojem, že kdyby byly levnější, řada lidí by si je paradoxně nekoupila. Co můžu říct jako pozitivum, kromě potápěčských modelů (s mercedesovou hvězdou) mají hrozně pěkný ručičky!

Jinak otázka na Aldu: Co je rotor v šutru? A myslim, že Pellaton od IWC taky dost přispěje k odolnosti strojku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolexy ve me moc velke vasne nevzbuzuji - hlavne kvuli tomu ,jak uz nekdo napsal, ze to jsou snad nejkopirovaneji hodinky. Moc se v nich nevyznam ale jsou dva modely co bych snesl - ty DS s heliakem a potom GMT co jsou v prodejnim vlakne.... Kazdopadne ja osobne, pokud bych vybiral v teto cenove hladine, bych se poohlednul jinde. V mych ocich je jejich hlavni prednosti zarucena kvalita zpracovani strojku a pouzdra/tahu - ty hodinky vas preziji. Pokud je na nekom uvidim asi budu pochybovat jestli jsou prave - a ani nejsem schopny poznat jestli ano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám zastáncům Rolexek- jen názor. Pro mě jsou Rolex synonymem amerického pojišťováka/makléře z wall street pro něhož jsou hodinky Rolex symbol pro "I did it" (dokázal jsem to). Takže možná opravdu něco jako MI:-) To je důvod, proč je asi nikdy mít nebudu. Ale jeden nikdy neví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám zastáncům Rolexek- jen názor. Pro mě jsou Rolex synonymem amerického pojišťováka/makléře z wall street pro něhož jsou hodinky Rolex symbol pro "I did it" (dokázal jsem to). Takže možná opravdu něco jako MI:-) To je důvod, proč je asi nikdy mít nebudu. Ale jeden nikdy neví...

 

Gordon Gekko měl celozlaté Cartier, pokud vím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti musim poslat jedovatou slinu az nekde od nejaky chciply sopky,nebo kde to jsem. Srovnavat Fortis a Hamilton? Simsisi nekdy,jak treba preklapi datum H. a jak F., ty stejnej strojku? Jinak do rolad je mi vcelku prd,mozna bych si casem poridil milgausy,ale spis se na to vykaslu a budu si tak nejak stridat hodinky kolem 30,40,50k.Vcera jsem se prismazil jak blazen,mam puchejre i na hlave a vypadam jak langusta.

 

Jé jedovatá slina od tebe? To snad ani nemůže být pravda. To byla jen pivní debata. Vždyť víš jak to na našich srazech chodí. A nebuď detailista, víš jak jsem to myslel. Jinak souhlas, mě "rolády" taky nechytly, takže po nich ani nesním a ani mě nezajímají. Koukej se před sluncem chránit, ať tě poznáme :) A užij si to u tý chcíplý sopky v klidu ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...