Přejít na obsah

PRIM TOURBILLON


Doporučené příspěvky

Nazory typu "Vyhozene penize za PRIM TOURBILLON" okolo 130tisic mi prijde velmi smesne.....vyhozeny penize mi prijdou za hodinky typu Diplomat a jinych nevkusnych hodinek od ELTONU, ktere by si na ruku ani muj 60lety deda nedal...a o damskych kolekcich ani nemluvim !

 

Smesnej jsi ty......nebo smesna Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nazory typu "Vyhozene penize za PRIM TOURBILLON" okolo 130tisic mi prijde velmi smesne.....vyhozeny penize mi prijdou za hodinky typu Diplomat a jinych nevkusnych hodinek od ELTONU, ktere by si na ruku ani muj 60lety deda nedal...a o damskych kolekcich ani nemluvim !

 

Tak tenhle koment může omluvit snad jen začátek lysohlávkové sezony :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec se nerozčiluju, jsem naprosto v klidu. Nebudu tvrdit, že koupě Diplomatů je investice roku, ale pokud na ně někdo má a je ochoten za ně tolik utratit, nedá se proti tomu nic namítnout. Naopak uvalit tolik peněz za ten čínskej hnůj, to je asi taková investice, jako chtít koupit všechny akcie Lehman Bros. A ikdyž pomineme výhodnou koupi, prostě mi hlava nebere, kdo by si tenhle model mohl koupit, protože když už chce někdo takový peníze za hodinky utratit, tak bude mít aspoň zběžnej přehled a pak se mu nemůže stát, že by se takhle sekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá diskuse.Rozhodující asi bude jakou budou mít jednou nově dělané PRIM hodnotu.Pokud dosáhnou zhodnocení takového jako například původní Diplomaty s INCABLOC tak klobouk dolů.Musely by stát v roce 2050 půl mega.Je to reálné?Na to si musí odpovědět každý sám.Prognoza jako třeba u ROLEX na budoucí zhodnocení s matematickým vzorcem ještě ne PRIMky není :) .

edit:chybička se vloudí

Upraveno uživatelem nikdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá diskuse.Rozhodující asi bude jakou budou mít jednou nově dělané PRIM hodnotu.Pokud dosáhnou zhodnocení takového jako například původní Diplomaty s INCABLOC tak klobouk dolů.Musely by stát v roce 2050 půl mega.Je to reálné?Na to si musí odpovědět každý sám.Prognoza jako třeba u ROLEX na budoucí zhodnocení s matematickým vzorcem ještě ne PRIMky není :) .

edit:chybička se vloudí

 

:D To reálný opravdu není, pokud nás tedy nepostihne inflace z Černýho obelisku, pak se ale nedá mluvit o zhodnocení. A hlavně jsem to nebral tak, že by na tom měl člověk vydělat. Koupě Diplomatů se dá pochopit, ať už si je chce člověk nechat nebo časem poslat dál, případně je reálná šance jejich dalšího prodeje s určitou ztrátou teď i v budoucnu. Koupě čehokoliv od MPM s cenovkou vyšší 1500,- se pochopit nedá, model za 130 000,- beru jako recesi a myslím si, že je dál prodejný možná tak za desetinu ceny, proto si nikdo nic takovýho na dobu určitou nekoupí, do sbírky už vůbec ne, a to z důvodů, který se tu omílají pořád dokola. Ke všemu jejich model s turbem nemá hodnotu té prodejní ceny ani omylem, strojek má cenu zlomku, zbytek v podstatě žádnou. A nejvíc k smíchu je, že na svých výrobcích mají označení Czech made.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazory typu "Vyhozene penize za PRIM TOURBILLON" okolo 130tisic mi prijde velmi smesne.....vyhozeny penize mi prijdou za hodinky typu Diplomat a jinych nevkusnych hodinek od ELTONU, ktere by si na ruku ani muj 60lety deda nedal...a o damskych kolekcich ani nemluvim !

 

Jestli je to tak, potom tedy zjišťuji, že jsem zcela bez vkusu ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co někdo potřebuje v hodinkách tourbillon? Výrobci už nevědí co by tam naplácali aby získali zákazníka. V jednoduchosti je krása, proto nosím PRIMky. Přeplácaných hodinek je všude dost.

 

Treba proto, ze je to jedna z nejkrasnejsich hodinarskych komplikaci. Je to vrchol hodinariny (spolu s repetici a vecnym kalendarem), kterou nekdo chce proste mit. Ale samozrejme ne v tomto podání, ale ve spickovem zpracovani.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by zajímalo jaký že to má na ruce hodinky ten pán z MPM.....,že by ELTON ? :whistle: Upraveno uživatelem nikdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamena to tedy, ze treba tento model http://prim-hodinky.cz/sortdetail1.php?id=363 , automat s Miyotou a s typem strojku quartz Posted Image jak je uvedeno v popisu se vyrábí tady? Jsem z toho volaky zmeteny.

 

To se ale vracíme zpátky k válce "Prim MPM" versus Elton Prim. O tom se tu už vypsalo spoustu argumentů a jiskřilo to tu jako při elektromagnetické bouři, proč jitřit staré sváry kvůli čínskejm MPM (šmejdům) - pardon výrobkům? :wallbash:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ale vracíme zpátky k válce "Prim MPM" versus Elton Prim. O tom se tu už vypsalo spoustu argumentů a jiskřilo to tu jako při elektromagnetické bouři, proč jitřit staré sváry kvůli čínskejm MPM (šmejdům) - pardon výrobkům? :wallbash:

 

Jezis to nechci, pamatuju si to Posted Image chci se jen zeptat, zda se to fakt dela tady nebo ne, nic vic.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom skromně podotýkám, že kvalita čínského kalibru s tourbillonem, který používá MPM, poměrně výrazně převyšuje kvalitu jakéhokoli kalibru, který byl kdy u Primu vyroben. O složitosti konstrukce a estetice turba samotného nemluvě. Přiměřené ceny bych viděl u MPM turba do 20k, u Prim diplomat do 10k /spíše z patriotismu a ne že by se za ty peníze nedaly sehnat parádní vintážní Omegy se skutečným inhouse kalibrem, který je kvalitativně stejně daleko od Primu vzdálen, jako Mercedes od tříkolky/:wine:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...