Jump to content

Archimede SportTaucher vs Seiko SUMO


Recommended Posts

Sumo,pro jejich krásný čistý vzhled a větší rezervu nátahu.Na druhou stranu nemají safírové sklíčko a mají větší průměr.Rozdíl ve vodotěsnostech by jsi pravděpodobně nevyužil.

Link to post
Share on other sites
Guest Snow

Asi půjdu proti proudu, ale zvolil bych Archimede. Kladně na mě působí přesnost hodinek této firmy, znám několik členů s Archimede a všichni ji mají na úrovni COSC.

Link to post
Share on other sites

Mně se zase víc líbí sport tauchery, ale možná je to daný mojí malou rukou. Upřímně, suma maji super strojek, zpracování, bezkonkurenční luminescenci a ještě vyjdou o něco levněji. Archimede jsou zase swiss made a maji tušim safír :). Ani s jedněma hodinkama neuděláš v daný cenový relaci asi chybu ...

Link to post
Share on other sites

v archimede je lepší strojek, rezerva chodu pro mě není rozhodující parametr.. proč si to myslím je na delší debatu, ale řekněme dlouhodobé zkušenosti s oběma typy kalibrů :)

suma jsou víc "blýskavé", líbivé hodinky, sporttaucher v sobě mají přiměřenou porci německé strohosti

Edited by kubson
Link to post
Share on other sites

Já bych vzal Archimede... U seika mám psychickej problem s ručkama, obecně se mi nelíbí, když nekončí ve středu, ale ještě kus přesahují. Taky mi suma připadaj moc nablejskaný. Ale jinak je to diskuse stejná jako jestli Nikon nebo Canon :) Záleží na vkusu každého soudruha.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...