Přejít na obsah

Archimede SportTaucher vs Seiko SUMO


goodbadman

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Asi půjdu proti proudu, ale zvolil bych Archimede. Kladně na mě působí přesnost hodinek této firmy, znám několik členů s Archimede a všichni ji mají na úrovni COSC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se zase víc líbí sport tauchery, ale možná je to daný mojí malou rukou. Upřímně, suma maji super strojek, zpracování, bezkonkurenční luminescenci a ještě vyjdou o něco levněji. Archimede jsou zase swiss made a maji tušim safír :). Ani s jedněma hodinkama neuděláš v daný cenový relaci asi chybu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v archimede je lepší strojek, rezerva chodu pro mě není rozhodující parametr.. proč si to myslím je na delší debatu, ale řekněme dlouhodobé zkušenosti s oběma typy kalibrů :)

suma jsou víc "blýskavé", líbivé hodinky, sporttaucher v sobě mají přiměřenou porci německé strohosti

Upraveno uživatelem kubson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych vzal Archimede... U seika mám psychickej problem s ručkama, obecně se mi nelíbí, když nekončí ve středu, ale ještě kus přesahují. Taky mi suma připadaj moc nablejskaný. Ale jinak je to diskuse stejná jako jestli Nikon nebo Canon :) Záleží na vkusu každého soudruha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...